Kto jedzie 1 lipca na Cypr??

Ja jadę do Limassol 15 lipca. Jedziesz może do [admin ze względu na nieuczciwe zachowania konkurencji , prosimy o niepodawanie nazw hoteli, nr. Tel, nr gg, emaili, osoby zainteresowane poznaniem osób podróżujących w tym samym terminie prosimy o kontakt na Cypr@gowork.pl]? Jadę tam do pracy jako pokojówka

0 / 0

A leci ktoś do Limmasol???Czy też sama jestem??:/

0 / 0

tak czytam Wasze posty i nie widze nikogo lecacego to Protaras Y_Y jestem sam ?

0 / 0

elo dlaczego :) ?

0 / 0

Oj tam, poza...dala sięw 40 stopniowym upale i będzie śmiesznie. Ja to traktuje jak przygodę i wakacje ekstremalne :D Zobaczymy, co ma być to będzie, do zobaczenia pierwszego lipca ;)

0 / 0

te nadgodziny to jest obsluga wesel.cypryjskie wesela sa na 2000-3000 osob,takze wszyscy kelnerzy sa im potrzebni bo jest duzo pracy

0 / 0

kolezanka byla to jej mowili w agencji ze tych nadgodzin nie trzeba brac no to super co innego jest a co innego mowia ;/

0 / 0

oni sie ciebie nie pytaja czy chcesz te nadgodziny.to jest traktowane jak normalne godziny pracy.jak sie juz sezon bedzie konczyl i bedzie malo pracy to sa za te nadgodziny dni wolne,tak od polowy wrzesnia

0 / 0

a można nie brać tych nadgodzin? :>

0 / 0

ja pracowalem 9 godzin w tym mialem dwie 30minutowe przerwy(czasami mniej) ale jak sie zdarzaly wesela to pracowalem wiecej.najwiecej pracowalem 17 godzin z dwoma 30minutowymi przerwami,skonczylem prace o 3 rano i na 8 spowrotem na 9 godzin:)

0 / 0

no wlasnie mnie to tez zdiwilo ze w umowie pisze 9 godzin a nie 8 ;/

0 / 0

przeszedlem rozmowe w wawie i mam teraz mieszane uczucia. oczywiscie tam jedzie sie do pracy a nie na wakacje, ale faktem jest , ze po pracy czlowiek moze robic co chce.. tyle tylko, ze na cyprze perspektywa 6 dni pracy po minimum 9 godzin dziennie w upale siegajacym  40C nie jest za ciekawa ;/. Przy zarobkach 500 euro ( - % na bilet - 400 euro) i wydatkach na olejki do opalania i inne pierdoly (imprezowac kazdy chyba lubi ;) ) praktycznie nic nie zostanie.. I tak sobie mysle czy nie lepiej smignac do UK albo holandii. na ewentualne poprawki mozna przyleciec we wrzesniu (koszty w dwie strony ok 80-100 funtow) i wrocic sobie jeszcze na 1,5 miesiaca. nie wiem juz sam. trudno - na cos trzeba sie zdecydowac, w koncu jest sie facetem :D pozdrawiam czorty :]

0 / 0

Emilenka za nawet te 500 euro to oplaca sie wyjechac na cypr bo w Polsce sie pewnie wiecej nie zarobi i sobie mozesz pozwiedzac przy okazji.ale za to co ja tam przezylem to bym tam drugi raz nie wyjechal nawet za 1000 euro,obyscie mieli wiecej szczescia,powodzenia

0 / 0

chyba snisz myslac zeto beda wakacje ;/

0 / 0

pozdrawiam tych ktorzy nie mysla tylko o kasie :) dla mnie-osoby, ktora bez slonca nie potrafi normalnie funkcjonowac, Cypr to swietne rozwiazanie:))) i w sumie ostatnia okazja by wyrwac sie na tak dlugo bo prawie 5-cio miesieczne wakacje

0 / 0

Witam wszystkich! Ja i moja dziewczyna też jesteśmy jutro umówieni na rozmowę,  o 6  mamy  pociąg  :/ ale mam nadzieję, że będzie warto właśnie dla tych aspektów o których pisze  moja poprzedniczka :) Mam nadzieję, że będą to niezapomniane wakacje i moc wrażeń warta będzie najcięższej pracy :) Tym którzy szykują się na jutro mówię "do jutra!" a wszystkim życzę powodzenia!!!

0 / 0

Heh nie czuję się egoistką w najmniejszym stopniu :) Życzę powodzenia wszystkim co maja jutro romowy .Nie ma się czego bać. Też to przechodziłam . A co do zarobków to mam to samo zdanie co Emilenka . Zresztą nie wiem jak u was jest ,ale mnie nie chodzi tylko o pieniądze.Chodzi mi też o to że to jest moja prawdopodobnie jedyna okazja aby zobaczyć tą piękną wyspę , poznać tyle ciekawych ludzi i nową kulturę.Podejrzewam że nie będzie mnie na to stać żeby pojechać tam na wypoczynek .Więc chociaż pojadę do pracy i zobacze na własne oczy:) No i oczywiście podszkole trochę język.Apeluję nie myśleć tylko o kasie , trzeba dojrzeć też inne strony medalu:)    

0 / 0

emilianka ja tez jutro moze sie spotkamy :P

0 / 0

ej ludzie.. ja mam jutro rozmowe w Wawie... i troche mnie to wkurza jak piszecie ze sie nie oplaca... ile byscie zarobili w Polsce praktycznie tyle samo! nie rozumiem, jak ludzie młodzi pewnie bez wyksztalcenia i doswiadczenia chca zarabiać kokosy... wezcie sie zastanowcie w jakim wy swiecie zyjecie w Anglii jest juz mnostwo Polakow  i oni tam juz nami rzygaja wiem bo mam kolezanke ktora tam mieszka..  jest oferta pracy na Cyprze...  a w Polsce wielkie nic... zarobisz jeszcze mniej niz na tam... ja najprawdopodobniej wyjade 12 czerwca... jeszcze nie wiem dokladnie gdzie...

0 / 0

Ja mam rozmowe w Warszawie we wtorek. Tez planuje wyjad na 1 lipca na CYPR, ale czy ktos moglby napisac jak tam naprawde jest? Jakie sa warunki? Jak pracodawcy traktuja pracownikow? jak wyplacane sa pieniadze? Bardzo prosze o odpowiedz. Czy mieszka sie w tym samym hotelu co sie pracuje??? Jak jedzenie?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
10 godzin temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
przedwczoraj, 16:06
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
3 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...