Praca sezonowa w Norwegii.

Lenka - 2008-05-30 12:19:40Witam. Byc moze komus pomoge- poszukuje kilku osob zdecydowanych na wyjazd do pracy do Norwegii. Rolnictwo, sezon (lipiec-pazdziernik), legalnie oczywiscie. Prosze napisac cos o sobie: lenka-norw@wp.pl Odpowiem tylko wybranym osobom. Po wstepnej wymianie korespondencji nawiaze kontakt telefoniczny.witam! poszukuje pracy dla mnie i mojego chłopaka.pracowalismy w ogrodnictwie przy kwiatach,pomidorach,sałacie itp.poszukujemy cos na dłuzszy okres czasu.prosze pomoż.moj adres elutka1984@gmail.com

0 / 0

witam! poszukuje pracy dla mnie i mojego chłopaka.pracowalismy juz w ogrodnictwie przy kwiatach,pomidorach,sałacie itp i terzaz poszukujemy cos na dłuzszy okres czasu.prosze pomóz.moj adres elutka19842@gmail.com

0 / 0

Witaj Zapamiętaj, że zawsze możesz i nie możesz i nie interesuje cię to może jeszcze ale już po chwili dajesz się ponieść, możesz się dziś nauczyć systematycznego oszczędzania pieniędzy nie na rok dwa czy dwadzieścia a na kilka miesięcy. Pomyśl przez chwilę, jeżeli już nie chce ci się pracować, a chcesz robić swoje, to musisz mieć na to swoje pieniądze a tych wciąż brakuje. Lubisz ryzyko? A może to nie ryzyko- to taki patent i działa. Zastanawiałeś się kiedyś jak pomnożyć pieniądze, sposobów jest mnóstwo. To jeden z nich (usunięte przez administratora) Odpowiedz mi na jedno pytanie, czemu nie chcesz zarabiać w dolarach? A o tym, że nie masz czasu i pieniędzy i nie chce ci się już dawno wiem.

0 / 0

Dzień dobry mam na imię Grzegorz mam 21 lat jestem po szkole zawodowej murarz mieszkam na wsi w okolicach Krakowa posiadamy własną gospodarkę czyli głównie warzywa i owoce więc nie jest mi obce zbieranie . w polsce przez ok 5 lat wraz z praktykami pracowałem na budowie a po pracy jeździłem na treningi więc kondycję mam dobrą jestem bez nałogów i interesował by mnie wyjazd w przyszłym tygodniu jeżeli by była taka możliwość . W Holandii w tą wiosnę pracowałem w rzeźni 2.5 miesiąca mój numer meil Czolgista444@interia.pl a telefonu to +48517194534

0 / 0

Witam Poszukuję pracy wraz z dziewczyna na okres letni. jestesmy mlodzi, pelnoletni, chetni do pracy, posiadamy prawo jazdy kat.B, jezyk na poziomie komunikatywnym. Prosiłbym o podanie wiecej informacji na mateuszploskonka1@wp.pl Z góry dziekuję za pozytywna odpowiedz

0 / 0

Witam Poszukuję pracy wraz z dziewczyna na okres letni. jestesmy mlodzi, pelnoletni, chetni do pracy, posiadamy prawo jazdy kat.B, jezyk na poziomie komunikatywnym. Z góry dziekuję za pozytywna odpowiedz

0 / 0

(usunięte przez administratora) to było 4 lata temu, myślicie że nadal autor przegląda ten temat i ogłoszenie jest aktualne? o_O

0 / 0

Lenka - 2008-05-30 12:19:40Witam. Byc moze komus pomoge- poszukuje kilku osob zdecydowanych na wyjazd do pracy do Norwegii. Rolnictwo, sezon (lipiec-pazdziernik), legalnie oczywiscie. Prosze napisac cos o sobie: lenka-norw@wp.pl Odpowiem tylko wybranym osobom. Po wstepnej wymianie korespondencji nawiaze kontakt telefoniczny.witam,jestem zaiteresowana wyjazdam do pracy ,jestwm dyspozycyjna mam 43 lata pracowałam w rolnictwie 20 lat,moj tel79229853

0 / 0

witam jestem zdecydowany i chetnie podejme prace za granica 513283541 to moj nr. dziekuje i prosze o kontakt

0 / 0

witam a o jaka prace właściwie chodzi?i gdzie to jest w norwegii,ja wlasnie szukam pracy dla siebie i 2 braci,ja mam 19 lat i w zeszlym roku bylam juz w norwegii,prosze o odpowiedz

0 / 0

Witam. Jak wszyscy powyżej szukam jakiejkolwiek pracy sezonowej w Norwegii. Posiadam doświadczenie w budownictwie i w handlu. Gdyby ktoś coś wiedział i szukał współtowarzysza to proszę o odzew . Podaję poniżej namiary na siebie. Pozdrawiam. Numer telefonu:(usunięte przez administratora) Email: lipinski29@wp.pl

0 / 0

Witam razem z kolegą poszukujemy pracy ( zbiór owoców, warzyw, praca na budowie) na okres lipiec-październik. Posiadamy samochód, sami byśmy dojechali i możemy zabrać jeszcze jedną osobę. (Białystok i okolice). Proszę o jakieś oferty na e-mail adrian91135@gmail.com

0 / 0

zapomniałam dodać, że obie dobrze znamy język angielski i podać swojego emaila: positiv7@tlen.pl. Pozdrawiamy, Kasia i Daria :)

0 / 0

Witam :) Wraz z koleżanką (20 i 24 lata)szukamy pracy sezonowej w Norwegii.Jesteśmy studentkami, które są bardzo zmotywowane do ciężkiej pracy bez narzekania na warunki! Mogłybyśmy zacząć już od 1 czerwca.

0 / 0

Witam Serdecznie Poszukuje z kuzynem prace sezonowa w norwegii mamy po 26 lat pilnie,pieniązki potrzebne do remontu mieszkania ,posiadamy duży bagaż doświadczenia w pracy. piotrekdb@gmail.com (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam! Wraz z moim chłopakiem, poszukujemy pracy w Norwegii. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Moja znajomość języka angielskiego jest dobra, a mojego partnera bardzo dobra. Jesteśmy studentami, więc praca jest nam potrzebna ale również uwielbiamy podróże i ciekawe miejsca dlatego bardzo byśmy chcieli zobaczyć Norwegię. Pozdrawiamy:) Mirosław i Alekasandra.

0 / 0

Witam szukam pracy na wakacje. Jestem dyspozycyjna juz od 28maja. JESTEM MATURZYSTKĄ Z LUBELSKIEGO. Jezeli macie jakies oferty i miejsca prosze o kontakt agnieszka.kk@onet.pl

0 / 0

Witam jestem zainteresowany pracą w Norwegii, co najmniej na 3 miesiące poszukuje pracy na magazynach lub przy pracach sezonowych. Nie boję się ciężkiej pracy! proszę o kontakt jeśli ktoś ma oferty na e-mail: adrian91135@gmail.com

0 / 0

Witam, jestem 21 letnim chłopakiem, który niedawno ukończył 4-letnie technikum. W związku z dużą ilością wolnego czasu, szukam pracy sezonowej za granicą, interesują mnie zbiory, praca w rolnictwie, pomoc przy pracach budowlano-wykończeniowych, praca w gastronomii lub inne prace z możliwością przyuczenia. Jestem gotowy na wyjazd niemal od razu, nawet od maja. Jestem uczciwy, pracowity i szybko zdobywam nowe umiejętności. Chętnie też poznam kogoś do wspólnego wyjazdu:) Mój mail to : trist3.91@gmail.com. Pozdrawiam,.

0 / 0

Witam Jesteśmy para 29 latków ,posiadamy duże doświadczenie w pracy przy zbiorach warzyw i owoców oraz prac podobnych w rolnictwie.Podejmiemy każda prace.Jesteśmy pracowici,bez nałogów ,dyspozycyjni na długi okres.Jeśli zainteresowaliśmy Państwa swoja osoba prosimy o kontakt. Pozdrawiam Anna ,Kamil Tel.kont.(+48)(usunięte przez administratora)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
17 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...