Opiekunki osób starszych w Niemczech.

podpucha!stary post przeklejony z Zielonej Karty.Nie ma sie co denerwowac.

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-07 01:02:20 zaopiekuję się gospodarstwem domowym-Niemcy (10.06.2011) wykasuj 56392 Witam. Mam na imię Ania - podejmę pracę jako pomoc osobom,które sami już nie mogą dać sobie rady w niektórych czynnościach . Mam 44 lata-jestem spokojna, wyrozumiała,wesoła,cierpliwa..... Jako kobieta umiem zadbać o dom - utrzymywać go w czystości. Ze względu na to,iż lubię ogrody-zaopiekuję się nimi. Moją pasją jest gotowanie,przygotowywanie różnorakich posiłków, wymyślanie coraz to nowych potraw...... Jako domowa kucharka potrafię poradzić sobie z zakupami związanymi z potrzebami domu i kuchni. Wchodząc do :marketówDA DOOPY,SORRY ZUPY,ZASPIEWA........ ALBO TO JAKAS PODPUCHA,ALBO FAKTYCZNIE NASTEPNA NAJGORLIWSZA Z GORLIWYCH,INTELIGENTNA INACZEJ.......

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-07 10:07:44Jesteście bez honoru-szkopom doopy obsrane myć...... Wstyd,wstyd,hańba,nawet nie piszcie nic na tym forum,bo nie zasługujecie na to.....Przepraszam a Ty skoro zagladasz na forum opiekunek to kim jestes???? Uderz w stol a nozyce sie odezwa???? Jedna z tych nadgorliwych ktora reklamuje sie powyzej ????? Nie prowokuj i nie mieszaj takimi wpisami...Milego dnia.

0 / 0

Jesteście bez honoru-szkopom doopy obsrane myć...... Wstyd,wstyd,hańba,nawet nie piszcie nic na tym forum,bo nie zasługujecie na to.....

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-07 01:02:20 zaopiekuję się gospodarstwem domowym-Niemcy (10.06.2011) wykasuj 56392 Witam. Mam na imię Ania - podejmę pracę jako pomoc osobom,które sami już nie mogą dać sobie rady w niektórych czynnościach . Mam 44 lata-jestem spokojna, wyrozumiała,wesoła,cierpliwa..... Jako kobieta umiem zadbać o dom - utrzymywać go w czystości. Ze względu na to,iż lubię ogrody-zaopiekuję się nimi. Moją pasją jest gotowanie,przygotowywanie różnorakich posiłków, wymyślanie coraz to nowych potraw...... Jako domowa kucharka potrafię poradzić sobie z zakupami związanymi z potrzebami domu i kuchni. Wchodząc do :marketówRECE OPADAJA :(:(. A opieka nad zwierzakami to gdzie ???.Tragedia...

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-07 01:02:20 zaopiekuję się gospodarstwem domowym-Niemcy (10.06.2011) wykasuj 56392 Witam. Mam na imię Ania - podejmę pracę jako pomoc osobom,które sami już nie mogą dać sobie rady w niektórych czynnościach . Mam 44 lata-jestem spokojna, wyrozumiała,wesoła,cierpliwa..... Jako kobieta umiem zadbać o dom - utrzymywać go w czystości. Ze względu na to,iż lubię ogrody-zaopiekuję się nimi. Moją pasją jest gotowanie,przygotowywanie różnorakich posiłków, wymyślanie coraz to nowych potraw...... Jako domowa kucharka potrafię poradzić sobie z zakupami związanymi z potrzebami domu i kuchni. Wchodząc do :marketówNo i mamy nastepna ,,na miotle´´ KOBIETO, idz do pierwszej lepszej polskiej agencji, - bo od czegos trzeba zaczac... a potem sama sie rozgladniesz.... tylko musisz troche mowic po niemiecku. Sa darmowe strony w internecie i PELNO ksiazek, kaset.. w ksiegarniach... I blagam - nie plaszcz sie . bo to tylko zniecheca ( wiez mi Niemcow TEZ )

0 / 0

Zapomniala dopisac w natloku mysli ze chetnie zajmie sie cala wsia.

0 / 0

zaopiekuję się gospodarstwem domowym-Niemcy (10.06.2011) wykasuj 56392 Witam. Mam na imię Ania - podejmę pracę jako pomoc osobom,które sami już nie mogą dać sobie rady w niektórych czynnościach . Mam 44 lata-jestem spokojna, wyrozumiała,wesoła,cierpliwa..... Jako kobieta umiem zadbać o dom - utrzymywać go w czystości. Ze względu na to,iż lubię ogrody-zaopiekuję się nimi. Moją pasją jest gotowanie,przygotowywanie różnorakich posiłków, wymyślanie coraz to nowych potraw...... Jako domowa kucharka potrafię poradzić sobie z zakupami związanymi z potrzebami domu i kuchni. Wchodząc do :marketów" lub innych sklepów starannie dobieram artykuły,które są niezbędne w gospodarstwie domowym. Interesuję się ogrodem,działką warzywną. Z zawodu jestem "szwaczką"-toteż czynności takie jak:prasowanie, szycie,przeróbki i inne prace z tym związane nie stanowią dla mnie kłopotu. Majsterkować również umiem,także usterki,które mogą się pojawić nieoczekiwanie w domu-starannie obmyślam jak je usunąć. Serdeczna opieka,zaufanie,zrozumienie i cierpliwość jest podstawą do zadowolenia podopiecznego jak i również jego bliskich. Z wielką przyjemnością i rozwagą podejmę się pomocy osobom potrzebującym zrozumienia,szacunku i opieki. -zrobię wszystko co w mojej mocy,aby każdy był ze mnie zadowolony. tel: 0048607938681 e-mail: kuba2701@tlen.pl Pozdrawiam- Ania Email: anka0727@tlen.pl.XX

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-06 13:46:07Szukam pracy od roku przez portale, albo nieaktualne, albo za 800, więc gdzie szukać?Opiekun do osób starszych - Niemcy logo pracodawcy Pracodawca GREEN SERVICE SP. Z O.O. Data publikacji 06.10.2011 Region Niemcy Branża Inne Typ stanowiska Pracownik fizyczny Rodzaj umowy Kontrakt Czas pracy PeÅ�ny etat Stanowisko Opiekun do osób starszych - Niemcy Wynagrodzenie od 4000 do 5800 PLN Zobacz dane kontaktowe PoleÄ� znajomemu Dodaj do ulubionych ofert pracy Aplikuj on-line OFERUJEMY: legalne zatrudnienie w oparciu o umowÄ� z polskim pracodawcÄ�, atrakcyjne wynagrodzenie (900 1300 Euro), opÅ�acone skÅ�adki ZUS, zapewnione nieodpÅ�atne zakwaterowanie oraz wyżywienie, pokrycie kosztów przejazdu, ofertÄ� pracy dostosowanÄ� do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwaÅ� kandydata, Wyjazdy krótko i dÅ�ugo terminowe WYMAGAMY: przynajmniej podstawowej znajomoÅ�ci jÄ�zyka niemieckiego, doÅ�wiadczenie w opiece nad osobÄ� starszÄ� lub chorÄ� mile widziane, Posiadanie prawa jazdy kat. B mile widziane Predyspozycje psychologiczne, życzliwoÅ�Ä� i Å�atwoÅ�Ä� nawiÄ�zywania kontaktów, Dobry stan zdrowia GREEN SERVICE S

0 / 0

chora jesteś

0 / 0

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech. Mam spore doświadczenie w opiece osób starszych i schorowanych (wylew, demencja choroby nowotworowe). Komunikuję się językiem niemieckim w stopniu dobrym. Jestem do dyspozycji. Kontakt: agat03@op.pl

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-06 13:41:40Chcę się cenić, cwaniaro dobrze trafiłaś i mędrkujesz teraz, a podzielić się to nie.a Tobie bidulko o co chodzi? masz zal do garbatego, ze ma proste dzieci? wspolczuje.

0 / 0

Szukam pracy od roku przez portale, albo nieaktualne, albo za 800, więc gdzie szukać?

0 / 0

Chcę się cenić, cwaniaro dobrze trafiłaś i mędrkujesz teraz, a podzielić się to nie.

0 / 0

http://www.youtube.com/watch?v=cQhqF9sdRGQ to pierwszy link i itd.........

0 / 0

wejdz na youTube i wpisz :Transfer a Patient from Bed to Wheelchair Using a Hoyer Lift,patient transfer from bed to wheelchair,PATIENT TRANSFER ,mozesz przegladac podobne strony.Powodzenia

0 / 0

w internecie byly tez filmy/angielska wersja jezykowa/pokazujace transfery chorych,obsluge liftu i inne prace zwiazane z podopiecznymi.Nie pamietam niestety linku ale moze odezwie sie dziewczyna,ktora go kiedys podeslala .To bylo na YouTube

0 / 0

emilia - 2011-10-05 21:51:22widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-05 11:37:16Alicja5712 - 2011-10-05 11:27:37Nie bardzo rozumiem jak osoba z chorym kręgosłupem może pracować jako opiekunka. Przecież podnoszenie ciężkich przedmiotów - w tym chorego jest wliczone w ryzyko i jest codziennością.a skad to wzielas, ze ktos tak mowil??? a tak poza tym, ku jasnosci, opiekunka NIC nie musi dzwigac, a z ewentualnym podopiecznym wykonuje sie transfer i jak ktos umie to robic, to nic nie boli i nie naraza swojego kregoslupa.jak mozna sie nauczyc transferu chorego ? nigdy tego nie robilam i obawiam sie ze zanim bym sie nauczyla napewno poszedl by mi kregoslup!!musia by mi ktos to pokazac ale kto?jak tego nie umiesz, nigdy nie podejmuj sie opieki nad osoba sparalizowana calkowicie lub czesciowo lub lezaca, bo sobie predzej czy poznie zrobisz krzywde!

0 / 0

emilia - 2011-10-05 21:51:22widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-05 11:37:16Alicja5712 - 2011-10-05 11:27:37Nie bardzo rozumiem jak osoba z chorym kręgosłupem może pracować jako opiekunka. Przecież podnoszenie ciężkich przedmiotów - w tym chorego jest wliczone w ryzyko i jest codziennością.a skad to wzielas, ze ktos tak mowil??? a tak poza tym, ku jasnosci, opiekunka NIC nie musi dzwigac, a z ewentualnym podopiecznym wykonuje sie transfer i jak ktos umie to robic, to nic nie boli i nie naraza swojego kregoslupa.jak mozna sie nauczyc transferu chorego ? nigdy tego nie robilam i obawiam sie ze zanim bym sie nauczyla napewno poszedl by mi kregoslup!!musia by mi ktos to pokazac ale kto?transferow ucza min. na dobrych kursach dla Opiekunow Osob Starszych, poza tym, tak jak ktos juz pisal, znaja je pielegniarki, fizjoterapeuci. mozesz tez zaopatrzyc sie w ksiazke i duzo cwiczyc na innych.

0 / 0

na forum Karoliny www.opiekunkawniemczech,fora.pl w dziale luźne rozmówki pt.Jak radzicie sobie z bólem kregosłupa jest opisane jak powinien wygladac transfer chorego.Zajzyj tam ,poczytaj,potem potrenuj na rodzinie a reszta to kwestia doswiadczenia.Wszystkie te czynnosci moze Ci tez pokazac zaprzyjazniona pielegniarka.Nie jest to trudne do nauczenia.Milego dnia i powodzenia

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...