Opiekunki osób starszych w Niemczech.

Ach tak? pelno ofert Agencji niemieckich.. Pokaz mi jedna prywatna.. Ja wam oferuje bezposrednie polaczenie i opieke ,z nikogo skory nie zedre!. Ale jesli nie..prosze bardzo, dajcie dalej odbierac sobie polowe pensji przez Agencje i poniewierac jak niewolnice...Viel Erfolg..monika_antonik@gmx.net

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-11 08:55:48Dzien dobry ;) i jak moze byc milo na tym forum ;) W imieniu WIELU opiekunek bardzo Ci dziekuje, na razie mam dobre miejsce, ale to praca ze starymi, chorymi ludzmi -i nigdy nie wiadomo... jak ddlugo sie ja ma ?? wiec skrzetnie notuje Twoj email - i pewnie kiedys sie odezwe z pozdrowieniami Malgosianie badz taka naiwna, nikt nic za darmo nie zalatwia, a zreszta jak znasz dobrze jezyk, to bez laski znajdziesz pelno ofert pracy sama, wchodzisz w net, wpisujesz region i masz lub w gazetach. najwazniejsze znac dobrze jezyk w mowie i pismie.

0 / 0

Dzien dobry ;) i jak moze byc milo na tym forum ;) W imieniu WIELU opiekunek bardzo Ci dziekuje, na razie mam dobre miejsce, ale to praca ze starymi, chorymi ludzmi -i nigdy nie wiadomo... jak ddlugo sie ja ma ?? wiec skrzetnie notuje Twoj email - i pewnie kiedys sie odezwe z pozdrowieniami Malgosia

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-11 03:56:29Poszukuję odpowiedzialnej opiekunki preferowany opiekun do dziadka 70 letniego poruszającego się o wózku inwalidzkim od 1.12.2011. Rodzina pokrywa koszty podróży oraz zakwaterowanie i wyżywienie. Obowiązki: gotowanie i sprzątanie oraz pełna higiena osobista podopiecznego, znajomość niemieckiego, doświadczenie w opiece nie wymagane. Wynagrodzenie 700e + dodatek. Więcej informacji pod numerem tel: +4917647062957To zart ????? Nawet jak jezyk i doswiadczenie nie wymagane...Ile w tym czasu wolnego???.Zapewne i tak ktos podniesie rzucona rekawice.Rozumiem,ze to przez okres Swiat.? No chyba,ze te wspomniane dodatki sa wyzsze od proponowanych zarobkow...

0 / 0

Poszukuję odpowiedzialnej opiekunki preferowany opiekun do dziadka 70 letniego poruszającego się o wózku inwalidzkim od 1.12.2011. Rodzina pokrywa koszty podróży oraz zakwaterowanie i wyżywienie. Obowiązki: gotowanie i sprzątanie oraz pełna higiena osobista podopiecznego, znajomość niemieckiego, doświadczenie w opiece nie wymagane. Wynagrodzenie 700e + dodatek. Więcej informacji pod numerem tel: +4917647062957

0 / 0

owszem, ale ta opiekunka otrzymala tez niewiele wiecej niz wy.. Wyzsze pietra reszte kasuja...takie zycie, jak i w Polsce ...tyle, ze sumy inne...:)

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-10 23:36:57widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-10 23:23:00Witam kochane Kobietki, krotko o mnie- mama 33 lata, szczesliwa mezatka, od 12 lat mieszkam w Niemczech. Juz w Polsce pracowalam jako pieleniarka, teraz w Niemczech, 5lat w szpitalu, obecnie od 6 lat intensywna opieka pozakliniczna(pacjent w domowym otoczeniu). Znam wszystkie zalety i wady pracy w domu pacjenta ... jako opiekunka/pielegniarka i Cale Niemcy,czy konkretny region? Ile ta pomoc kosztuje?Pozdrawiam.O koszta sie nie martw.Ja juz sama po mojej przeprowadzce do Niemiec poznalam jak Polak Polakowi portfel oproznic potrafi..(poza tym mam dobrze zarabiajacego meza i nigdy nie bylam lapczywa na grosze) nie wykorzystam nikogo! narazie tylko Westfalia..

0 / 0

OUUUU, zapomnialam dodac, ze w okregu OWL (Bielefeld) pozdrawiam i obiecuje, ze razem nam sie uda. Postaram sie jak najlepiej o dobro Wasze, ale i Pacjenta. monika_antonik@gmx.net

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-10 23:23:00Witam kochane Kobietki, krotko o mnie- mama 33 lata, szczesliwa mezatka, od 12 lat mieszkam w Niemczech. Juz w Polsce pracowalam jako pieleniarka, teraz w Niemczech, 5lat w szpitalu, obecnie od 6 lat intensywna opieka pozakliniczna(pacjent w domowym otoczeniu). Znam wszystkie zalety i wady pracy w domu pacjenta ... jako opiekunka/pielegniarka i Cale Niemcy,czy konkretny region? Ile ta pomoc kosztuje?Pozdrawiam.

0 / 0

Witam kochane Kobietki, krotko o mnie- mama 33 lata, szczesliwa mezatka, od 12 lat mieszkam w Niemczech. Juz w Polsce pracowalam jako pieleniarka, teraz w Niemczech, 5lat w szpitalu, obecnie od 6 lat intensywna opieka pozakliniczna(pacjent w domowym otoczeniu). Znam wszystkie zalety i wady pracy w domu pacjenta ... jako opiekunka/pielegniarka i "czlonek rodziny"( z odrobina szczescia) ... Moja wizja- Panie, ktore wladaja w dobrym stopniu jezykiem niemieckim, lub sa gotowe intensywnie sie uczyc-Wam pomoge znalezc prace do opieki dla osoby starszej . Dla pielegniarek z bardzo dobra znajomoscia jezyka : szpital lub wielu innych mozliwych pracodawcow... Pozakliniczna opieka na 3 zmiany rozwija sie w ogromnym tempie, gdyz kasy chorych oszczedzaja koszta..Wazne, Ty jestes samodzielna w Polsce, ja kontaktuje Cie bezposrednio z pracodawca (opieka dla osob starszych), lub zatrudniasz sie bezposrednio w Niemczech( pomoc z mojej strony gwarantowana). Zadnych posrednikow. Dbam o Ciebie,o Pacjenta jasne reguly, rozwiazywanie konfliktow..email : monika_antonik@gmx.net

0 / 0

i ja tez!! jak mi bylo wstyd przed Niemcami jak oni tez mowili, ze on jakis psychiczny jest ( kaczka)

0 / 0

Ja jestem bardzo zadowolona .....

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-10 16:29:34wszyscy swietuja wygrane wybory?Albo sa pograzeni w ogromnym smutku po klesce innych...:):):)

0 / 0

wszyscy swietuja wygrane wybory?

0 / 0

Jagus serce ty moje,ubawilam sie znowu.Dobrze Cie znowu czytac!!!!Super odpowiedz na "naiwne"pytanie buziole przesylam i dodam pisz "bo jo Cie kochom"

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-09 11:44:19Zycze Pani B.G. aby oszukiwala Ukrainki jak Polkia na pewno ich mafia sie nia dokladnie i rzetelnie zajmie a wtedy bedzie musiala zaplacic pokrzywdzonym co do centa plus prowizja dla mafii.Koleżance ta pani zaproponowała prace ,ale najpierw zażądała zeskanowania biletu i oswiadczyla,ze po dwoch tygodniach musi zaplacic jej agencji 250 euro/zarobki 1000euro na miesiac/a za podroz po 3miesiacach miała dostac pieniadze.Wszystko to zniechęcilo znajomą i odmowila.Ileż takich posrednikow żeruje na niezorientowanych kobietach:((((

0 / 0

[09.10] 13:31 pistacja0 wiecie dziewczyny, tu gdzie obecnie jestem, przyjechałam w polowie sierpnia, a wczesniej z powodu braku opiekunki rodzina zatrudniła kobiete do opieki przez typowo niemiecka firmę i za trzy tygodnie zapłacili 6000euro!!! Wcześniej przez dwa lata mieli niemiecką rencistke do pomocy, a ona brała 4000 euro. SZOK I TYLE (Odpowiedz cytując) (Link do tej wypowiedzi) (Zgłoś do usunięcia) IP i czas połączenia logowane. [18889253] z o2

0 / 0

Nie bardzo rozumiem jak osoba z chorym kręgosłupem może pracować jako opiekunka. Przecież podnoszenie ciężkich przedmiotów - w tym chorego jest wliczone w ryzyko i jest codziennością. domyślam się że o mój „chory” kręgosłup Ci chodziło…to Ci jeszcze powiem, że mam problemy z sercem i świeżego powietrza muszę zażywać…z tego powodu mam dwie przerwy…na spacerki przed snem to mnie babcia goni…może wolą abym wylatała kalorie… i przestała toczyć wojny o ukrócenie obżarstwa?…na co mi przyszło?... teraz ja szpruję…a to na masełku, a to na śmietance… mam pytanie, gdzie to na tych dobrych kursach uczą przemieszczania 100 czy 150 kilogramowych podopiecznych, przez jedną opiekunkę bez podnośnika?…no może w aniołkowej akademii…najwyraźniej latałam na byle jaki kurs…wbijali do łba przepisy BHP…mnie wbijać nie potrzeba, to co w moim interesie samo jakoś włazi…przepis mówi kobieta może dźwigać do 25 kilogramów…na tym byle jakim kursie opierano się na schematach postępowania pielęgniarek…dwie pielęgniarki mogą wykonać pewne czynności pod warunkiem, że pacjent waży 50 kg…czyli podnośnik, albo kóń…no chyba, że ktoś ma 25 kilogramowego podopiecznego…ja się z takim nie spotkałam…do mojej babci w szpitalu podchodziły 2 a nawet 3 pielęgniarki…Bozia nie wyposażyła mnie w części zamienne…muszę dbać o to co mi dała…ale to jest moje stanowisko, każdy robi ze swoim kręgosłupem co chce…o takich pie..ołach jak barki czy łokcie to nawet nie wspomnę…jaga tutaj znajdziecie trochę przydatnych informacji http://www.hospicjum-palium.pl/ http://opiekawdomu.info/ w tym filmy instruktażowe http://opiekawdomu.info/chory-w-domu/filmy-instruktazowe/

0 / 0

Zycze Pani B.G. aby oszukiwala Ukrainki jak Polkia na pewno ich mafia sie nia dokladnie i rzetelnie zajmie a wtedy bedzie musiala zaplacic pokrzywdzonym co do centa plus prowizja dla mafii.

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-08 22:15:52http://www.praca4u.net/opiekunki-z-europy-wschodniej-ukraina-litwa-rumunia-id125094.To ogloszenie slawnej/ale z tej zlej strony/ p.B.Gruceli.Marnie placi,trudne,przypadki,wiec Polki coraz mniej chetnie daja sie nabierac.Musi wiec szukac gdzie indziej.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...