Opiekunki osób starszych w Niemczech.

Dziewczyny, mam prośbę jeśli która z was pracuje z HE Chodzi mi o to, czy jeśli przekroczy się kwotę wolną od podatku i trzeba zapłacić podatek od nadwyzki, to czy do ogólnego dochodu brutto dolicza się Reise Geld. Jeśli ktos z was miał taka sytuację to proszę o odpowiedż.

0 / 0

Czemu wedle zyczenia tej osoby ? Jest ona w swoim domu, ma swoje nawyki i przyzwyczajenia, do tego jest osobą starszą . Więc ma prawo do tego czy tamtego. Ja tez nie chcialabym zeby mi ktos w moim domu zmienial za duzo. Poza tym bedac opiekunka trzeba miec troche empatii i wyrozumialosci dla osob starszych i chorych. My tez kiedys tacy beddziemy, bo przeciez nie bedziemy wiecznie mlodzi, piekni i zdrowi jak byki. Pozdrawiam E.

1 / 1

Wielka szkoda,ze tej empatii i wyrozumiałości dla osob starszych w Niemczech nie maja muzułmanie...

1 / 0

nikt nie pracuje za darmo, zaden posrednik, jest tylko roznica ze jeden legalnie i odprowadza podatki a drugi na czarno i tez bierze prowizje. opiekunki tez albo na biało albo na czarno, a jesli chodzi o to skrzykniecie sie w serwisie internetowym- to zatrudnienie opiekunek na jakich zasadach, bo nie widze chetnych rodzin niemieckich na zatrudnienie na warunkach niemieckich -))

1 / 0

Witam, Nie ma porzadnych, czas si€ obudzic kazdy posrednik na Tobie zarobi i Cie wykorzysta, lepiej skrzyknac sie w kilka Pan i 1 np. zalozyc serwis internetowy rozreklamowac go i szukac pracy na wlasna reke rejestrujac sie w nim 2 szukac pracy opiekunki przez Urzad Pracy bez pwowizji porednika 3 zebrac sie w kilka kobiet wynajac mieszkanie i wziac sprzatanie, znam firme np z Monachium Wiecej informacji o tych mozliwosciach po kontakcie ze mna ja na razie pracuje u posrednika i niestety nie zaplacili mi ubezp. zdrowotnego choc

1 / 0

Święta racja!Jezeli juz musicie pracowac w Niemczech to załóżcie własna firmę sprzątająca i wtedy żadna agencja na was nie zarobi duzych pieniedzy!

0 / 0

OJ BABY BABY, ORGANIZUJA TRANSPORT BO WIECEJ BIORA OD RODZINY ZA BILET, A KTO TO TAKI MĄDRY DOPLACA JESZCZE DO BIETU 150E???

0 / 0

Tak każda praca jest lepsza od pracy w Polsce a tym bardziej na Śląsku w nik-pol na nowym Bytomiu. W tam dziewczyny narkotyku i wywóz do burd_elu w Niemczech za granicę Mam świadków!!!

0 / 1

Zgadzam sie z Toba ,Kasiu!Piekne Polki sa wywożone do burdeli niemieckich pod płaszczykiem "opiekunek,hostess,bufetowych,sprzątaczek"... Wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma...

1 / 0

http://www.mmkrakow.pl/artykul/sledztwo-w-sprawie-oszukanych-opiekunek-trwa,3569673,art,t,id,tm.html

1 / 0

Bronek Kowalski - 2015-11-22 18:59:09Z tego co mi wiadomo praca nie jest lekka ale dobrze płatna. Zawsze korzystam z transportu firmy [url=http://piatkaprzewozy.pl/]http://piatkaprzewozy.pl[/url] i chciałam wam polecić bo naprawdę warto. Generalnie trafiamy na miejsce o porze , o której faktycznie chcemy.jak tak ma byc to tylko samolot!!!

0 / 1

Z tego co mi wiadomo praca nie jest lekka ale dobrze płatna. Zawsze korzystam z transportu firmy [url=http://piatkaprzewozy.pl/]http://piatkaprzewozy.pl[/url] i chciałam wam polecić bo naprawdę warto. Generalnie trafiamy na miejsce o porze , o której faktycznie chcemy.

0 / 1

Iza - 2015-11-21 11:14:55Jeśli zostawiam swoje leżące dziecko , to nie po to,żeby za darmo czy za marne grosze pracować. Poza tym , jesli jadę drugi raz do rodziny to przyjeżdżam po konsultajach lekarskich odnośnie podopiecznej (go). Zabieram calą swoją "aptekę". Jadę nie tylko dla zarobku ale moim celem jest pomoc cierpiącym staruszkom.. ...nie wiem czy wiesz, nie masz prawa podawac lekow(swoich) bez konsultacji lekarskiej podopiecznego-mozesz sama tylko "jesc" ze swej "apteki'- jesli cokolwiek sie stanie, to Ty bedziesz odpowiadac przed niemieckim sadem, podajac swoje leki podopiecznemu(nej).

1 / 0

Jeśli zostawiam swoje leżące dziecko , to nie po to,żeby za darmo czy za marne grosze pracować. Poza tym , jesli jadę drugi raz do rodziny to przyjeżdżam po konsultajach lekarskich odnośnie podopiecznej (go). Zabieram calą swoją "aptekę". Jadę nie tylko dla zarobku ale moim celem jest pomoc cierpiącym staruszkom..

1 / 0

Witajcie, jeśli chodzi o moja osobę to nie pracowałam w Niemczech z osobami starszymi ale znam wiele osób, które są bardzo zadowolone i zarabiając naprawdę niezłe pieniądze. Szczerze mówiąc, że do Polski nie wrócą bo im się nie opłaca, a praca nie jest wcale taka ciężka jak się wydaje.

0 / 1

Zdecydowanie nie polecam zadnej pracy w charakterze opiekunki do osob starszych w Niemczech! W Polsce jest dosyć pracy dla każdego za dobre pieniadze!Przyjdzie czas,ze Niemcy beda uciekać ze swojego kraju do Polski,na Węgry i do Czech przed muzułmanami !Ten czas juz nadchodzi...

0 / 0

Drogie Panie, moja ciocia wyjeżdża do pracy jako opiekunka do Niemiec, chyba od 5 lat...sporo wie w tym temacie i ma sporo znajomych. A z tego co wiem, to jeździ cały czas z jedną i tą samą agencją pracy. Jakby ktoś miał jakieś pytania, to piszcie - podpytam ciocię i dam znać. Może komuś to pomoże. Pozdrawiam

0 / 1

Kob - 2015-11-14 00:45:48Jakie 1300 oferują 800 .WITAM . Czy opłaca mi się przejście na własną działalność jako opiekunka, obecna firma chce abyśmy przeszły na taką formę zatrudnienia . Nie jestem obyta w tym temacie i szukam kontaktu z Paniami które taką działalność założyły .

0 / 1

Jakie 1300 oferują 800 .

1 / 0

ela ty lepiej idz do zusu i sprawdz swoje ubezpieczenie to sama sie przekonasz,czy zaplacili?a nie gadaj glupot kobieto.placa za pierwsze dwa mce o ile placa a potem sama przekonasz jacy sa uczciwi,bo ja jeszcze takiej firmy nie spotkalam od kilku lat.Dopiero jak poszlam do zusu to zobaczylam jakie bagno.

1 / 0

ci tez zarobia na tobie drugie tyle,tyle ,ze to ty bedziesz pracowac 24 h na dobe a oni za pierdzenie w stolki dostana twoja kase co mc jak zawsze.Pracuje kilka lat w tej branzy no i nic sie nie zmienilo.w opiece oszust przegania oszusta czy to polacy czy niemcy.Oni wszyscy sa nastawieni na wyzysk opiekunki kochana.zycze powodzenia

1 / 0

ja też jestem oszukana przez W.Krygiera też nie zapłacił mi za pracę wszystkie poszkodowane Panie proszę o kontakt megi1940@wp.pl

2 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 1

Halo, Czy jesteś człowiekiem biznesu czy kobieta? Czy jesteś w każdym napięć finansowych? Czy ci Potrzebujesz pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Czy masz niską ocenę kredytową, a znajdziecie, że trudno jest uzyskać kredyty z lokalnych banków i innych instytucji finansowych? rozwiązanie do problem finansowy jest, pani KATE KREDYT firma Nasze usługi obejmują: * Personal Loans * Kredyty w konsolidacji * Możliwość * Business Loans * Edukacja Pożyczki * Hipoteka Oferujemy pożyczki w 2% odsetek rocznie. Oferujemy kredyty dla osób w potrzebie asystenta finansowego z niskim oprocentowaniu wskaźnik 2%. W celu uzyskania kredytu z tej firmy, można powiedzieć, dokładną ilość Kredyt trzeba i czas, w którym można spłacić kredyt. UWAGA: Wymagane jest napisz do nas na: katepackardloanfirm@hotmail.com Pierwszy informacji podawanych przez Ciebie: (1) imiona i nazwiska: (2) Kwota potrzebna jako pożyczki: (3) Numer telefonu: (4) Czas trwania: (5) Kraj: (6) Stan / województwo: (7) Miesięczny dochód: (8) Stan cywilny: (9) Wiek / Płeć: (10) Pożyczka Cel: UWAGA: Wszystkie Odpowiedzi należy kierować na adres: katepackardloanfirm@hotmail.com do szybkiego przetwarzania. Pozdrawiam, W imieniu; Pani, KATE KREDYT firma E-mail: katepackardloanfirm@hotmail.com

0 / 1

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia dodania wypowiedzi na forum (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy). Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

Wpisy z naszego bloga

11.01.2019, 09:09

Premia w pracy? Zobacz, jak najsprytniej wykorzystać ją na zakupy!

Otrzymałeś premię świąteczno-noworoczną? Na Twoje konto spłynęła już trzynasta pensja? A może szef nagrodził Cię za dobre wyniki sprzedażowe? Bez względu...

Zobacz więcej
07.01.2019, 09:45

Na czym polega praca maklera giełdowego?

Giełda Papierów Wartościowych jest rynkiem, na którym można inwestować w wybrane walory – papiery wartościowe, głównie akcje emitowane przez notowane...

Zobacz więcej
03.01.2019, 11:28

Benchmarking w Employer Brandingu

Czym jest benchmarking i jak wpływa na Employer Branding? Oba te procesy są coraz bardziej popularne w zarządzaniu zespołami, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć...

Zobacz więcej