Opiekunki osób starszych w Niemczech.

Coś tam słyszałam o tym forum i raz nawet na nim byłam, ale jakoś tak wtedy nie miałam czasu na to.

0 / 0

Ja tam się przeniosłam na opiekunki-forum.pl, czasami tutaj też zaglądam żeby poczytać co i jak. Ktoś z Was też tam jest? Z ciekawości pytam.

0 / 0

- 2012-09-30 13:09:58 - 2012-09-30 12:51:26Ja się przeniosłam na opiekunki24.pl Tutaj bywało fajnie, gdyby nie te wszystkie wojenki i wyzwiska. Chamskiego zachowania nie jestem w stanie znieść, a widać że niektóre panie opiekunki potrzebują rozładować swoje nerwy w ten sposób że kogoś zwyzywają.Ale tam jakoś tak nijako jest.Czemu nie przeszłaś na o2?Tam się coś takiego jak go - work uformowało.Jest fajnie.Czasami coś krzywo idzie-ale to normalne chyba?o2 to teatr jednej aktorki, który już się zrobił kabaretem. Na opiekunki24 jest fajna atmosfera i w razie potrzeby można się czegoś dowiedzieć.

0 / 0

- 2012-09-30 15:57:37Juz sobie znalazlam...co to jest!SENIOCARE24,placą a złotowkach i za bilet 80 euro.to śmiech na sali.

0 / 0

Juz sobie znalazlam...

0 / 0

Prosze o linka na to forum (o2) dzieki, milej niedzieli

0 / 0

- 2012-09-30 12:51:26Ja się przeniosłam na opiekunki24.pl Tutaj bywało fajnie, gdyby nie te wszystkie wojenki i wyzwiska. Chamskiego zachowania nie jestem w stanie znieść, a widać że niektóre panie opiekunki potrzebują rozładować swoje nerwy w ten sposób że kogoś zwyzywają.Ale tam jakoś tak nijako jest.Czemu nie przeszłaś na o2?Tam się coś takiego jak go - work uformowało.Jest fajnie.Czasami coś krzywo idzie-ale to normalne chyba?

0 / 0

Ja się przeniosłam na opiekunki24.pl Tutaj bywało fajnie, gdyby nie te wszystkie wojenki i wyzwiska. Chamskiego zachowania nie jestem w stanie znieść, a widać że niektóre panie opiekunki potrzebują rozładować swoje nerwy w ten sposób że kogoś zwyzywają.

0 / 0

Pisać się nikomu niechce,tematów brakuje.Tylko jak wyzwiska lecą,coś się dzieje. Czemu tak?Wszyscy tu są i na innychg forach też.Na innych piszą,tu ewentualnie wkleją coś i dobranoć.A jeszcze tak niedawno-stosunkowo niedawno-to było takie fajne forum.Szkoda.

0 / 0

a tez byłam tam - całe 3 dni - rzeczywiście baba bez ogródek włazi ci do pokoju i jak cie nie ma to grzebie w twoich rzeczach , żre za 3 a opiekunce , pół kromki chleba z zamrażarki , margaryna i łyżeczka marmolady . Ja zjechałam po wielkiej awanturze , jak ta baba zwinęła mi pierścionek . zaraz na drugi dzień jak przyjechałam - myłam ręce w łazience i zdjęłam ten pierścionek , zorientowałam sie za jakieś 2 godziny ale już go nie było . Baba jak zapytałam czy nie wzięła - to aż sie zapowietrzyła i wyzwała mnie od złodziejek . Ale jak na 3 dzień zobaczyłam , ze ta jędza nosi mój pierścionek na palcu to w te pędy tel do wnuczki i powiedziałam , ze nie wezwę policji ale ma mi oddać pierścionek , zapłacić za podróż i 3 dni pracy . Oczywiście baba szła w zaparte , ze to jej pierścionek ale nie zauważyła , ze po wewnętrznej stronie było wygrawerowane imię mojej babci - bo to po niej pierścionek był . Wnuczka coś tam mamrotała , baba wydzierała sie od złodziejek jak mi oddawała pierścionek ale zapłaciły to co chciałam , zabrałam manatki i pojechałam do domu . Ostrzegajcie wszystkie dziewczyny przed tym adresem !!!!!!

0 / 0

OSTRZEZENIE Z SENIOPORT Uwaga na ofertę Suche Pflegekraft fur meine Muter- Schwitzinger Ogłasza się wnuczka szuka opiekunki dla babci 91 i jest to w Reilingen .Szuka ciągle kogoś nowego nistety nie płaci . Babka ma Demenz kontrolouje opiekunki sprawdza osobiste rzeczy wchodzi do pokoju i oskarza o byle co .Dom jest zimny w zimie około 14 stopni i nie wolno ogrzewac bo to za duzo kosztuje . Babka nie je tylko żre a dla opiekunki najlepiej by było chleb z marmolada na okrągło . Byłam tam miesiac bez przyczyny dostałam wypowiedzenie wróciłam do domu na własny koszt i bez pieniędzy To rodzina nie zaplacila Tobie?czy firma? Na med3.de jest cos takiego mysle ze to wyzej wymienione \"\"\"24h stunden Hilfe gesucht Suche eine 24h Stunden Pflege und Haushaltshilfe mit Deutschkenntnissen auf Dauer,kann gerne auch den Wohnsitz bei meiner Oma anmelden. Bewerbungen bitte mit Gehaltsvorstellung. Kontaktdaten: privat z.Hd. Frau Anne Acher GebruderBar-Weg 7 68799 Reilingen Telefon: 0151/11955307/podac adres do konsulatu i kropka!/

0 / 0

- 2012-09-29 10:10:48No tak skoro Asiakkk podała swój maila na o2 do kontaktu to na pewno sprawdzona (przez nią samą firmą). Asieńko, a może nazwa tego twojego tworu który chgcesz reklamowac?spójrz na forum o2, tam pani powiedziała, że werbuje do promedici

0 / 0

No tak skoro Asiakkk podała swój maila na o2 do kontaktu to na pewno sprawdzona (przez nią samą firmą). Asieńko, a może nazwa tego twojego tworu który chgcesz reklamowac?

0 / 0

kukula,zaparz sobie melisse lub chocby rumianek. Ta praca to ciagly stres niestety,musimy zadbac o siebie,bo nikt tego za nas nie zrobi. Zawsze zabieram ze soba Validol,tabletki do ssania. Jednak najlepszym lekarstwem jest rozmowa z kims bliskim,a potem dobra komedia z laptopa,chocby ogladana juz z e 100 razy. Zycze Ci przegonienie smutkow i polepszenie nastroju!

0 / 0

Oj ,to był taki rodzaj czarnego humoru-ale to bez znaczenia,nie rozumiemy się częściej wzajemnie i to w poważniejszych sprawach. Coś mnie boli i to nie jest dla mnie normalne,żle się czuję,a nie lubię tego.Kłuje mnie w okolicach serducha i czemu tak,nie wiem.Trzeba przeżyć.Spiąc najlepiej,ale u mnie jeszcze daleko do końca.

0 / 0

NIE słuchaj pierdół - koleżanka opowiada głupoty! Ja uciekłam z Promedicy właśnie z powodu zarobków..

0 / 0

Witam. Opiekunki ze znajomością języka niemieckiego poszukujące pewnej i stabilnej pracy z pełnym bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem. Legalnie działająca agencja oferuje legalną pracę,której okres zatrudnienia będzie się wliczał do emerytury, składki ZUS, ubezpieczenie, pełną organizację wyjazdu i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec. Pełna opieka na terenie Niemiec. Panie znające język niemiecki mogą liczyć na 1200 Euro netto. Zapraszam do kontaktu asiakkkk@o2.pl 668 216 130 Jedna z największych agencji w Polsce. Sprawdzona firma!

0 / 0

Kukuła - 2012-09-27 22:27:34Biedronka-brzmi znajimo-ale ta strzykawka mnie zmroziła. Rozumiem,że bez niej też mozna. Dzięki. Tutaj nie robię tego-ale w domu i owszem.W :niemcach\" nie piekem!tak mam.------------------dzięki bardzo!O matko ty moja, o jakim zmrożeniu Ty piszesz? Idziesz do sklepu „gospodarstwa domowego” prosisz o coś do dekorowania potraw kremem, ekspedientka pokazuje „strzykawki” z wieloma końcówkami i „rękawy” piekarnicze. Tylko tym razem proszę, nie zastanawiaj się na forum, po co komu „rękaw”? A biedronka to, takie małe, czerwone stworzonko i ma czarne kropki. Dużo uśmiechu i miłego dnia, życzę wszystkim.

0 / 0

Kukuła - 2012-09-27 22:27:34Biedronka-brzmi znajimo-ale ta strzykawka mnie zmroziła. Rozumiem,że bez niej też mozna. Dzięki. Tutaj nie robię tego-ale w domu i owszem.W :niemcach\" nie piekem!tak mam.------------------dzięki bardzo!Bo to jest przepis ze stronki Google, którą od paru godzin próbuję Wam przesłać i mi się nie udaje. Tam są przepisy potraw niemieckich, cała gama, od wyboru do koloru. gotuj.pl/przepisy-kuchnia niemiecka Dobranoc wszystkim, miłych snów!

0 / 0

Biedronka-brzmi znajimo-ale ta strzykawka mnie zmroziła. Rozumiem,że bez niej też mozna. Dzięki. Tutaj nie robię tego-ale w domu i owszem.W :niemcach\" nie piekem!tak mam.------------------dzięki bardzo!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...