Opiekunki osób starszych w Niemczech.

- 2013-02-04 19:42:46axa - 2013-02-04 18:33:36Też miałam taką babcie, co dawała 100 euro na tydzien i nie trzeba bylo sie z nia rozliczać. Czasem wydałam 90 euro i kupiłam wszystko i mieso i chemie, a na drugi tydzień np 45 i reszta była dla mnie. Ale nigdy na babci i na sobie nie oszczedzałam, niczego nam nie brakowało. AZ MNIE ZMIERZIŁ TEN WPIS- CZY to zdanie przekroju opiekunek? przeciez to zwykla kradziez albe zerowanie na chorobie i slabosci ludzi ktorzy nam zaufaliA dlaczego Cie zmierził? Kradzież? No kolezanko, hamuj bajere! Nikomu nie kradłam pieniędzy z portfela - sama mi dawała i nie byla to pani z demencją czy alzheimerem! A za posądzanie o kradzież jest kodeks karny - przypominam Ci. Myślisz ze w internecie jesteś anonimowa??? Jeżeli zechce moge mieć IP Twojego komputera w przeciągu 2 godzin i co wtedy? Dalej bedziesz taka hej do przodu i cwana?oczywiscie poszukaj mojego IP , jestem jak najbardziej za , nie zmienie zdania , Prosze podac mnie pod sad a nie straszyc bo ponawiam to co napisalam.!!!! a tak prawde mowiac uwazan=m ze pracujesz na czarno i nawet palcem nie kiwniesz w te strone bo- sie boisz- w przeciwienstwie do mnie, oczekuje wezwania do sądu

0 / 0

axa - 2013-02-04 18:33:36Też miałam taką babcie, co dawała 100 euro na tydzien i nie trzeba bylo sie z nia rozliczać. Czasem wydałam 90 euro i kupiłam wszystko i mieso i chemie, a na drugi tydzień np 45 i reszta była dla mnie. Ale nigdy na babci i na sobie nie oszczedzałam, niczego nam nie brakowało. AZ MNIE ZMIERZIŁ TEN WPIS- CZY to zdanie przekroju opiekunek? przeciez to zwykla kradziez albe zerowanie na chorobie i slabosci ludzi ktorzy nam zaufaliA dlaczego Cie zmierził? Kradzież? No kolezanko, hamuj bajere! Nikomu nie kradłam pieniędzy z portfela - sama mi dawała i nie byla to pani z demencją czy alzheimerem! A za posądzanie o kradzież jest kodeks karny - przypominam Ci. Myślisz ze w internecie jesteś anonimowa??? Jeżeli zechce moge mieć IP Twojego komputera w przeciągu 2 godzin i co wtedy? Dalej bedziesz taka hej do przodu i cwana?

0 / 0

Puchatko! Na litość boską - zbuntuj się!!! Bo jeszcze trochę a Cię Twoje cudne koty nie poznają, jak wrócisz wychudzona...Nie daj się!!! Pozdrawiam Cię cieplutko:)

0 / 0

Też miałam taką babcie, co dawała 100 euro na tydzien i nie trzeba bylo sie z nia rozliczać. Czasem wydałam 90 euro i kupiłam wszystko i mieso i chemie, a na drugi tydzień np 45 i reszta była dla mnie. Ale nigdy na babci i na sobie nie oszczedzałam, niczego nam nie brakowało. AZ MNIE ZMIERZIŁ TEN WPIS- CZY to zdanie przekroju opiekunek? przeciez to zwykla kradziez albe zerowanie na chorobie i slabosci ludzi ktorzy nam zaufali

0 / 0

W jakiej wysokosci Interkadra zwraca pieniadze za podroz do pacjenta/tki? Pracowala ktoras z kolezanek z nimi? Jak wrazenia? Pozdrawiam opiekunki!

0 / 0

czy wy macie nie pokolei w glowie, w zyciu bym nie pojechala dp pracy do faceta, ktory placi do reki i zalatwia prace na czarno !!! Narzekacie na firmy a same pchacie sie w gowno !!! Nagoni taki 50 opiekunek, zwinie od rodzin pieniadze i rozplynie sie w powietrzu.

0 / 0

basia - 2013-02-03 17:51:15hej dziewczyny wie ktos moze kim jest Rajmund Mientus poszukuje opiekunek na my polacy??dzwoniłam i nie wiem sama co sądzic !!! dziwny ten gosć ! daje duze zarobki od 1300-1500 netto na biało na warunkach niemieckich i na czarno tez jak ktos chce !! ale !!!!!!!!! ja sie nie piszę raczej -rodzina nie zwraca kosztów podrózy do reki tylko poprzez niego dostajesz na koniec roboty niby !!!!! dalej to on płaci niby przyjedzie spotka sie z opiekunka i zapłaci do reki ! na konto owszem ale nie chętnie !!! wogóle jakis dziwny gburowaty i poprostu nieprzyjemny głos ! JA TAm WOLE NIE RYZYKOWAC !!!

0 / 0

puchatka - 2013-02-03 21:43:59k_asia - 2010-02-19 19:59:04ja dostaje 500 e miesiecznie na wszystko co potrzebne do domu,i osobno na apteke. Nie musze zbierac rachunkow,ani sie z tego rozliczac. Takze jak cos zostanie to moje.W sumie wydaje 300 e na zycie,i wcale nie glodujemy. Ale za 35 e chyba bym nie dala rady :(Ja mam super oszczędną babcię .Na nas dwie wydaję 9 do 17 E na tydzień. Niemka to potrafi .że tyle starcza na wszystkie zakupy tj żywność i chemię domowa więc 35 E to jeszcze nie tak żleTeż miałam taką babcie, co dawała 100 euro na tydzien i nie trzeba bylo sie z nia rozliczać. Czasem wydałam 90 euro i kupiłam wszystko i mieso i chemie, a na drugi tydzień np 45 i reszta była dla mnie. Ale nigdy na babci i na sobie nie oszczedzałam, niczego nam nie brakowało.

0 / 0

k_asia - 2010-02-19 19:59:04ja dostaje 500 e miesiecznie na wszystko co potrzebne do domu,i osobno na apteke. Nie musze zbierac rachunkow,ani sie z tego rozliczac. Takze jak cos zostanie to moje.W sumie wydaje 300 e na zycie,i wcale nie glodujemy. Ale za 35 e chyba bym nie dala rady :(Ja mam super oszczędną babcię .Na nas dwie wydaję 9 do 17 E na tydzień. Niemka to potrafi .że tyle starcza na wszystkie zakupy tj żywność i chemię domowa więc 35 E to jeszcze nie tak żle

0 / 0

hej dziewczyny wie ktos moze kim jest Rajmund Mientus poszukuje opiekunek na my polacy??

0 / 0

witam,mam opiekę w Bremen.znajdzie się ktoś w pobliżu,kto chetnie wyskoczy na kawę,pobuszować po sklepach,lub po prostu pogadać? razem zawsze razniej.pozdrawiam wszystkie opiekunki:))

0 / 0

- 2013-02-02 13:16:32 - 2013-01-31 18:21:15kwas - 2013-01-31 17:16:16Logopeda40 - 2013-01-14 14:45:20moja to Pflegeengel 24 std też W-w a w Niemczech Provivopflegeengel plus provivo to nieprzyjemne gbury. oszukuja opiekunki na czym sie da. najpierw panie z biura we wroclawiu zapewniaja, ze wszytsko bedzie dobrze a potem w niemczech nie mozesz sie niczego doprosic od provivo, bo cie lekcewaza. umowy sa korzystne tylko dla firm. w polsce masz umowe o dzielo (czyli zero ubezpieczenia) a w niemczech ubezpieczenie, ktore nie jest respektowane przez polskie przychodnie. z wyplatami tez sa problemy. oszukuja. inna kwote ci obiecuja a inna dostajesz. szczegolnie drwia sobie z opiekunek podczas swiat, obiecuja premie swiateczna, a potem pani z biura wydziera sie na ciebie, ze sobie cos wymyslilas. sa duze watpiwosci czy provivo odprowdza w niemczech podatek, czy tez oszukuje a potem opiekunki zostana z problemem. zarowno pracownicy pflegeengel jak i provivo uwazaja polskie opiekunki za idiotki. nic nie jest w terminie i nic nie jest tak jak bylo ustalane. czuja sie bezkarni, ale zapominaja, ze nie sa anonimowi i przyjdzie na nich czas rozliczenia, bo predzej czy pozniej ktos sie za nich wezmie i juz nie beda tacy weseli.A kto się za nich weźmie, co? Ty???Jak już wykonmasz ten telefon to się pochwal na forum co osiągnęłaśPewnie usłyszała śmiech w słuchawce i tyle podziałała.

0 / 0

- 2013-01-31 18:21:15kwas - 2013-01-31 17:16:16Logopeda40 - 2013-01-14 14:45:20moja to Pflegeengel 24 std też W-w a w Niemczech Provivopflegeengel plus provivo to nieprzyjemne gbury. oszukuja opiekunki na czym sie da. najpierw panie z biura we wroclawiu zapewniaja, ze wszytsko bedzie dobrze a potem w niemczech nie mozesz sie niczego doprosic od provivo, bo cie lekcewaza. umowy sa korzystne tylko dla firm. w polsce masz umowe o dzielo (czyli zero ubezpieczenia) a w niemczech ubezpieczenie, ktore nie jest respektowane przez polskie przychodnie. z wyplatami tez sa problemy. oszukuja. inna kwote ci obiecuja a inna dostajesz. szczegolnie drwia sobie z opiekunek podczas swiat, obiecuja premie swiateczna, a potem pani z biura wydziera sie na ciebie, ze sobie cos wymyslilas. sa duze watpiwosci czy provivo odprowdza w niemczech podatek, czy tez oszukuje a potem opiekunki zostana z problemem. zarowno pracownicy pflegeengel jak i provivo uwazaja polskie opiekunki za idiotki. nic nie jest w terminie i nic nie jest tak jak bylo ustalane. czuja sie bezkarni, ale zapominaja, ze nie sa anonimowi i przyjdzie na nich czas rozliczenia, bo predzej czy pozniej ktos sie za nich wezmie i juz nie beda tacy weseli.A kto się za nich weźmie, co? Ty???Jak już wykonmasz ten telefon to się pochwal na forum co osiągnęłaś

0 / 0

- 2013-02-01 21:08:51Opiekunka do pani w Bochum (01.31.2013) wykasuj 67947 Poszukujemy niepalącej opiekunki ze średnią znajomością języka niemieckiego do 90 letniej pani mieszkającej w Bochum. Pani ma 170cm/80kg, mieszka w domu z ogrodem 150m2 (8 pokoi) Pani jest leżąca, konieczna pomoc przy wstawaniu, przenoszenie na wózek. Pani ma demencję i osłabienie organizmu spowodowane wiekiem, nietrzymanie moczu i kału. Pomoc w higienie ciała, ubieranie/rozbieranie, karmienie. W domu mieszka jeszcze jedna osoba nie wymagająca opieki. Wyjazd na 27.02.2013, stawka 950 Euro/miesiąc. Email: opieka.praca@adle.com.pl.XXNapisalam do nich kilka pytan:czy jest podnosnik?czy w nocy podopieczna spi?czy meza trzeba opierac,prasowac mu rzeczy?gotowac?i ostatnie pytanie:Czy pracowaliby za takie pieniadze przy dwoch osobach?Nie doczekalam sie odpowiedzi...

0 / 0

- 2013-02-01 21:08:51Opiekunka do pani w Bochum (01.31.2013) wykasuj 67947 Poszukujemy niepalącej opiekunki ze średnią znajomością języka niemieckiego do 90 letniej pani mieszkającej w Bochum. Pani ma 170cm/80kg, mieszka w domu z ogrodem 150m2 (8 pokoi) Pani jest leżąca, konieczna pomoc przy wstawaniu, przenoszenie na wózek. Pani ma demencję i osłabienie organizmu spowodowane wiekiem, nietrzymanie moczu i kału. Pomoc w higienie ciała, ubieranie/rozbieranie, karmienie. W domu mieszka jeszcze jedna osoba nie wymagająca opieki. Wyjazd na 27.02.2013, stawka 950 Euro/miesiąc. Email: opieka.praca@adle.com.pl.XX950 euro do leżącej kobiety???? Kpina czy kiepski żarcik? Masakra :(

0 / 0

Opiekunka do pani w Bochum (01.31.2013) wykasuj 67947 Poszukujemy niepalącej opiekunki ze średnią znajomością języka niemieckiego do 90 letniej pani mieszkającej w Bochum. Pani ma 170cm/80kg, mieszka w domu z ogrodem 150m2 (8 pokoi) Pani jest leżąca, konieczna pomoc przy wstawaniu, przenoszenie na wózek. Pani ma demencję i osłabienie organizmu spowodowane wiekiem, nietrzymanie moczu i kału. Pomoc w higienie ciała, ubieranie/rozbieranie, karmienie. W domu mieszka jeszcze jedna osoba nie wymagająca opieki. Wyjazd na 27.02.2013, stawka 950 Euro/miesiąc. Email: opieka.praca@adle.com.pl.XX

0 / 0

Polizei - 2013-02-01 18:05:55 - 2013-01-31 18:21:15kwas - 2013-01-31 17:16:16Logopeda40 - 2013-01-14 14:45:20moja to Pflegeengel 24 std też W-w a w Niemczech Provivopflegeengel plus provivo to nieprzyjemne gbury. oszukuja opiekunki na czym sie da. najpierw panie z biura we wroclawiu zapewniaja, ze wszytsko bedzie dobrze a potem w niemczech nie mozesz sie niczego doprosic od provivo, bo cie lekcewaza. umowy sa korzystne tylko dla firm. w polsce masz umowe o dzielo (czyli zero ubezpieczenia) a w niemczech ubezpieczenie, ktore nie jest respektowane przez polskie przychodnie. z wyplatami tez sa problemy. oszukuja. inna kwote ci obiecuja a inna dostajesz. szczegolnie drwia sobie z opiekunek podczas swiat, obiecuja premie swiateczna, a potem pani z biura wydziera sie na ciebie, ze sobie cos wymyslilas. sa duze watpiwosci czy provivo odprowdza w niemczech podatek, czy tez oszukuje a potem opiekunki zostana z problemem. zarowno pracownicy pflegeengel jak i provivo uwazaja polskie opiekunki za idiotki. nic nie jest w terminie i nic nie jest tak jak bylo ustalane. czuja sie bezkarni, ale zapominaja, ze nie sa anonimowi i przyjdzie na nich czas rozliczenia, bo predzej czy pozniej ktos sie za nich wezmie i juz nie beda tacy weseli.A kto się za nich weźmie, co? Ty??? Nie ona ,tylko Ja.Zdziwko???????????Jeden telefon gdzie trzeba iwoda rozlana,watpliwosci duzzzzzzzzzzooooooooooo.Tak zdziwko. W końcu niech ktoś się weźmie za te pseudo agenturki.

0 / 0

- 2013-01-31 18:21:15kwas - 2013-01-31 17:16:16Logopeda40 - 2013-01-14 14:45:20moja to Pflegeengel 24 std też W-w a w Niemczech Provivopflegeengel plus provivo to nieprzyjemne gbury. oszukuja opiekunki na czym sie da. najpierw panie z biura we wroclawiu zapewniaja, ze wszytsko bedzie dobrze a potem w niemczech nie mozesz sie niczego doprosic od provivo, bo cie lekcewaza. umowy sa korzystne tylko dla firm. w polsce masz umowe o dzielo (czyli zero ubezpieczenia) a w niemczech ubezpieczenie, ktore nie jest respektowane przez polskie przychodnie. z wyplatami tez sa problemy. oszukuja. inna kwote ci obiecuja a inna dostajesz. szczegolnie drwia sobie z opiekunek podczas swiat, obiecuja premie swiateczna, a potem pani z biura wydziera sie na ciebie, ze sobie cos wymyslilas. sa duze watpiwosci czy provivo odprowdza w niemczech podatek, czy tez oszukuje a potem opiekunki zostana z problemem. zarowno pracownicy pflegeengel jak i provivo uwazaja polskie opiekunki za idiotki. nic nie jest w terminie i nic nie jest tak jak bylo ustalane. czuja sie bezkarni, ale zapominaja, ze nie sa anonimowi i przyjdzie na nich czas rozliczenia, bo predzej czy pozniej ktos sie za nich wezmie i juz nie beda tacy weseli.A kto się za nich weźmie, co? Ty??? Nie ona ,tylko Ja.Zdziwko???????????Jeden telefon gdzie trzeba iwoda rozlana,watpliwosci duzzzzzzzzzzooooooooooo.

0 / 0

kwas - 2013-01-31 17:16:16Logopeda40 - 2013-01-14 14:45:20moja to Pflegeengel 24 std też W-w a w Niemczech Provivopflegeengel plus provivo to nieprzyjemne gbury. oszukuja opiekunki na czym sie da. najpierw panie z biura we wroclawiu zapewniaja, ze wszytsko bedzie dobrze a potem w niemczech nie mozesz sie niczego doprosic od provivo, bo cie lekcewaza. umowy sa korzystne tylko dla firm. w polsce masz umowe o dzielo (czyli zero ubezpieczenia) a w niemczech ubezpieczenie, ktore nie jest respektowane przez polskie przychodnie. z wyplatami tez sa problemy. oszukuja. inna kwote ci obiecuja a inna dostajesz. szczegolnie drwia sobie z opiekunek podczas swiat, obiecuja premie swiateczna, a potem pani z biura wydziera sie na ciebie, ze sobie cos wymyslilas. sa duze watpiwosci czy provivo odprowdza w niemczech podatek, czy tez oszukuje a potem opiekunki zostana z problemem. zarowno pracownicy pflegeengel jak i provivo uwazaja polskie opiekunki za idiotki. nic nie jest w terminie i nic nie jest tak jak bylo ustalane. czuja sie bezkarni, ale zapominaja, ze nie sa anonimowi i przyjdzie na nich czas rozliczenia, bo predzej czy pozniej ktos sie za nich wezmie i juz nie beda tacy weseli.A kto się za nich weźmie, co? Ty???

0 / 0

Logopeda40 - 2013-01-14 14:45:20moja to Pflegeengel 24 std też W-w a w Niemczech Provivopflegeengel plus provivo to nieprzyjemne gbury. oszukuja opiekunki na czym sie da. najpierw panie z biura we wroclawiu zapewniaja, ze wszytsko bedzie dobrze a potem w niemczech nie mozesz sie niczego doprosic od provivo, bo cie lekcewaza. umowy sa korzystne tylko dla firm. w polsce masz umowe o dzielo (czyli zero ubezpieczenia) a w niemczech ubezpieczenie, ktore nie jest respektowane przez polskie przychodnie. z wyplatami tez sa problemy. oszukuja. inna kwote ci obiecuja a inna dostajesz. szczegolnie drwia sobie z opiekunek podczas swiat, obiecuja premie swiateczna, a potem pani z biura wydziera sie na ciebie, ze sobie cos wymyslilas. sa duze watpiwosci czy provivo odprowdza w niemczech podatek, czy tez oszukuje a potem opiekunki zostana z problemem. zarowno pracownicy pflegeengel jak i provivo uwazaja polskie opiekunki za idiotki. nic nie jest w terminie i nic nie jest tak jak bylo ustalane. czuja sie bezkarni, ale zapominaja, ze nie sa anonimowi i przyjdzie na nich czas rozliczenia, bo predzej czy pozniej ktos sie za nich wezmie i juz nie beda tacy weseli.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...