Opiekunki osób starszych w Niemczech.

- 2013-04-10 14:40:33 - 2013-04-10 14:06:28 - 2013-04-10 11:44:05 - 2013-04-10 11:04:07 - 2013-04-10 10:49:32 - 2013-04-10 10:30:52Mam pytanie do pań pracujących na niemiecką Gewerbę. Ile kosztuje założenie Gewerbe i jakie są miesięczne koszty prowadzenia. Jeśli jest tu jakaś opiekunka pracująca na niemiecką Gewerbe to bardzo proszę o informację ile kosztuje załozenie i potem miesięczne opłaty za prowadzenie.Z góry dziękuję za odpowiedź. AlinaWitam ! otóz sam o założenie kosztowało mnie 27 euro plus m eldunek kosztuje mnie co miesiąc 100eu jestem u kogos zameldowana ! nie potrafię sama zadbać o swoje sprawy księgowe więc mam steuerberatera - bierze odem nie 50 na miesiąc ! ubezpieczenie ja płacę 80euro -bez rentowego -jest teraz nie przymusowe podatków nie płacę bo pilnuję się jesli chodzi o przekroczenie kwoty 8000 euro -jak widzę że prawie jest -zaczynam brać zlecenia bez rachunku i tak to m i się kręci !Nie birę zleceń poniżej kwoty 1600 euro netto ! pozdrawiam nie podawaj idiotycznych wiadomosci, Gewerba jest nielegalna. Chyba slyszalas ze szef Hausengel siedzi lub siedzial w wiezieniu za zakladanie Gewerby Polkom i to nie sa plotki, bo sami kierowcy mowia w tej firmie. Moja znajoma byla przesluchiwana i powiedzieli jej ze jeszcze kare zaplaci. A branie zlecen bez rachunku jest karalne !!!!Ale pierdoły wypisujesz hahahaha szef HE ma się zajebiście dobrze !!!! pracuję z nimi ponad rok -nikt mnie na minę nie wsadził -kase dostaję papierki są oky ! oby tak dalej ! a apropos kierowców ciekawe który kierowca takie pierdoły opowiada -ot to ci dopiero zagadka ! naprawde to dlaczego nie ma juz jego zdjecia na stronie internetowej? Dlaczego nie pisza w przechwalkachna stronie jak to super gladko przeszli kontrole celna ?szkoda języka strzępić ! a kto chce i tak nie będzie słuchał takich komentatorek jak Ty bo poprostu zajmujesz sie plotami nie sprawdzonymi-pracuje z nimi około 1000 opiekunek ( starych i nowych ) non top jedne odchodzą inne przychodzą - i te które są bardziej ogarnięte niż Ty sprawdzą po porzez swoje doświadczenie a nie będą słuchały TAKICH komentatorek jak Ty - a zresztą Hu;;;;;;;;;;; owej baletnicy to i sukienka przeszkadza !;; a się uczepiłas tego HE ! hahahaha jest 100 naprawdę oszukańczych firm z pl co płacą od 800-1100 albo wcale nie zapłaca !! a Ty się uczepiłas tej akurat !placa Ci za obrone czy jestes z HE? Chyba urzednicy wiedza lepiej co jest legalne a co nie. Jezeli Gewerba dla opiekunek z PLjest legalna prosze o wklejenie przepisu ktory to potwierdza

0 / 0

- 2013-04-10 14:06:28 - 2013-04-10 11:44:05 - 2013-04-10 11:04:07 - 2013-04-10 10:49:32 - 2013-04-10 10:30:52Mam pytanie do pań pracujących na niemiecką Gewerbę. Ile kosztuje założenie Gewerbe i jakie są miesięczne koszty prowadzenia. Jeśli jest tu jakaś opiekunka pracująca na niemiecką Gewerbe to bardzo proszę o informację ile kosztuje załozenie i potem miesięczne opłaty za prowadzenie.Z góry dziękuję za odpowiedź. AlinaWitam ! otóz sam o założenie kosztowało mnie 27 euro plus m eldunek kosztuje mnie co miesiąc 100eu jestem u kogos zameldowana ! nie potrafię sama zadbać o swoje sprawy księgowe więc mam steuerberatera - bierze odem nie 50 na miesiąc ! ubezpieczenie ja płacę 80euro -bez rentowego -jest teraz nie przymusowe podatków nie płacę bo pilnuję się jesli chodzi o przekroczenie kwoty 8000 euro -jak widzę że prawie jest -zaczynam brać zlecenia bez rachunku i tak to m i się kręci !Nie birę zleceń poniżej kwoty 1600 euro netto ! pozdrawiam nie podawaj idiotycznych wiadomosci, Gewerba jest nielegalna. Chyba slyszalas ze szef Hausengel siedzi lub siedzial w wiezieniu za zakladanie Gewerby Polkom i to nie sa plotki, bo sami kierowcy mowia w tej firmie. Moja znajoma byla przesluchiwana i powiedzieli jej ze jeszcze kare zaplaci. A branie zlecen bez rachunku jest karalne !!!!Ale pierdoły wypisujesz hahahaha szef HE ma się zajebiście dobrze !!!! pracuję z nimi ponad rok -nikt mnie na minę nie wsadził -kase dostaję papierki są oky ! oby tak dalej ! a apropos kierowców ciekawe który kierowca takie pierdoły opowiada -ot to ci dopiero zagadka ! naprawde to dlaczego nie ma juz jego zdjecia na stronie internetowej? Dlaczego nie pisza w przechwalkachna stronie jak to super gladko przeszli kontrole celna ?szkoda języka strzępić ! a kto chce i tak nie będzie słuchał takich komentatorek jak Ty bo poprostu zajmujesz sie plotami nie sprawdzonymi-pracuje z nimi około 1000 opiekunek ( starych i nowych ) non top jedne odchodzą inne przychodzą - i te które są bardziej ogarnięte niż Ty sprawdzą po porzez swoje doświadczenie a nie będą słuchały TAKICH komentatorek jak Ty - a zresztą Hu;;;;;;;;;;; owej baletnicy to i sukienka przeszkadza !;; a się uczepiłas tego HE ! hahahaha jest 100 naprawdę oszukańczych firm z pl co płacą od 800-1100 albo wcale nie zapłaca !! a Ty się uczepiłas tej akurat !

0 / 0

- 2013-04-10 11:44:05 - 2013-04-10 11:04:07 - 2013-04-10 10:49:32 - 2013-04-10 10:30:52Mam pytanie do pań pracujących na niemiecką Gewerbę. Ile kosztuje założenie Gewerbe i jakie są miesięczne koszty prowadzenia. Jeśli jest tu jakaś opiekunka pracująca na niemiecką Gewerbe to bardzo proszę o informację ile kosztuje załozenie i potem miesięczne opłaty za prowadzenie.Z góry dziękuję za odpowiedź. AlinaWitam ! otóz sam o założenie kosztowało mnie 27 euro plus m eldunek kosztuje mnie co miesiąc 100eu jestem u kogos zameldowana ! nie potrafię sama zadbać o swoje sprawy księgowe więc mam steuerberatera - bierze odem nie 50 na miesiąc ! ubezpieczenie ja płacę 80euro -bez rentowego -jest teraz nie przymusowe podatków nie płacę bo pilnuję się jesli chodzi o przekroczenie kwoty 8000 euro -jak widzę że prawie jest -zaczynam brać zlecenia bez rachunku i tak to m i się kręci !Nie birę zleceń poniżej kwoty 1600 euro netto ! pozdrawiam nie podawaj idiotycznych wiadomosci, Gewerba jest nielegalna. Chyba slyszalas ze szef Hausengel siedzi lub siedzial w wiezieniu za zakladanie Gewerby Polkom i to nie sa plotki, bo sami kierowcy mowia w tej firmie. Moja znajoma byla przesluchiwana i powiedzieli jej ze jeszcze kare zaplaci. A branie zlecen bez rachunku jest karalne !!!!Ale pierdoły wypisujesz hahahaha szef HE ma się zajebiście dobrze !!!! pracuję z nimi ponad rok -nikt mnie na minę nie wsadził -kase dostaję papierki są oky ! oby tak dalej ! a apropos kierowców ciekawe który kierowca takie pierdoły opowiada -ot to ci dopiero zagadka ! naprawde to dlaczego nie ma juz jego zdjecia na stronie internetowej? Dlaczego nie pisza w przechwalkachna stronie jak to super gladko przeszli kontrole celna ?

0 / 0

- 2013-04-10 11:04:07 - 2013-04-10 10:49:32 - 2013-04-10 10:30:52Mam pytanie do pań pracujących na niemiecką Gewerbę. Ile kosztuje założenie Gewerbe i jakie są miesięczne koszty prowadzenia. Jeśli jest tu jakaś opiekunka pracująca na niemiecką Gewerbe to bardzo proszę o informację ile kosztuje załozenie i potem miesięczne opłaty za prowadzenie.Z góry dziękuję za odpowiedź. AlinaWitam ! otóz sam o założenie kosztowało mnie 27 euro plus m eldunek kosztuje mnie co miesiąc 100eu jestem u kogos zameldowana ! nie potrafię sama zadbać o swoje sprawy księgowe więc mam steuerberatera - bierze odem nie 50 na miesiąc ! ubezpieczenie ja płacę 80euro -bez rentowego -jest teraz nie przymusowe podatków nie płacę bo pilnuję się jesli chodzi o przekroczenie kwoty 8000 euro -jak widzę że prawie jest -zaczynam brać zlecenia bez rachunku i tak to m i się kręci !Nie birę zleceń poniżej kwoty 1600 euro netto ! pozdrawiam nie podawaj idiotycznych wiadomosci, Gewerba jest nielegalna. Chyba slyszalas ze szef Hausengel siedzi lub siedzial w wiezieniu za zakladanie Gewerby Polkom i to nie sa plotki, bo sami kierowcy mowia w tej firmie. Moja znajoma byla przesluchiwana i powiedzieli jej ze jeszcze kare zaplaci. A branie zlecen bez rachunku jest karalne !!!!Ale pierdoły wypisujesz hahahaha szef HE ma się zajebiście dobrze !!!! pracuję z nimi ponad rok -nikt mnie na minę nie wsadził -kase dostaję papierki są oky ! oby tak dalej ! a apropos kierowców ciekawe który kierowca takie pierdoły opowiada -ot to ci dopiero zagadka !

0 / 0

do Aliny - 1500 tez jest oky :) tak ja uważam ! i nie obawiaj się jesli będziesz robiła tak jak ja nic ci nie grozi tylko terminów pilnuj! i tej kwoty 8000 bo jak przekroczysz to płacisz podatek ! kontroli tez sie nie obawiaj przez 3 lata byłam 2 razy kontrolowana - tylko ubezpieczenie musisz załatwic ! jest wszystko oky ! mój mąż robi na gewerbie 10 lat i jakoś nikt go do pudła nie wsadził i kary nie płacił :):):) a ze praca bez r-ku jest nie legalna to chyba wszyscy o tym wiedzą hahahaha ;; tak krawiec kraje jak mu materii staje ; odwagi - nikt ci nic nie zrobi jak bedziesz papierków pilnowała !!!

0 / 0

- 2013-04-10 10:49:32 - 2013-04-10 10:30:52Mam pytanie do pań pracujących na niemiecką Gewerbę. Ile kosztuje założenie Gewerbe i jakie są miesięczne koszty prowadzenia. Jeśli jest tu jakaś opiekunka pracująca na niemiecką Gewerbe to bardzo proszę o informację ile kosztuje załozenie i potem miesięczne opłaty za prowadzenie.Z góry dziękuję za odpowiedź. AlinaWitam ! otóz sam o założenie kosztowało mnie 27 euro plus m eldunek kosztuje mnie co miesiąc 100eu jestem u kogos zameldowana ! nie potrafię sama zadbać o swoje sprawy księgowe więc mam steuerberatera - bierze odem nie 50 na miesiąc ! ubezpieczenie ja płacę 80euro -bez rentowego -jest teraz nie przymusowe podatków nie płacę bo pilnuję się jesli chodzi o przekroczenie kwoty 8000 euro -jak widzę że prawie jest -zaczynam brać zlecenia bez rachunku i tak to m i się kręci !Nie birę zleceń poniżej kwoty 1600 euro netto ! pozdrawiam Alina. Dzięki za odpowiedz. Czyli chcąc otrzymać 1.200 na ręke musiałabym oczekiwać zlecenia minimum za 1.500 miesięcznie. Do koleżanki z postu poniżej: chyba Gewerba nie jest nielegalna, bo niemiecka firma zaproponowała mi pracę od już - tylko warunek muszę załozyć gewerbę.

0 / 0

- 2013-04-10 10:49:32 - 2013-04-10 10:30:52Mam pytanie do pań pracujących na niemiecką Gewerbę. Ile kosztuje założenie Gewerbe i jakie są miesięczne koszty prowadzenia. Jeśli jest tu jakaś opiekunka pracująca na niemiecką Gewerbe to bardzo proszę o informację ile kosztuje załozenie i potem miesięczne opłaty za prowadzenie.Z góry dziękuję za odpowiedź. AlinaWitam ! otóz sam o założenie kosztowało mnie 27 euro plus m eldunek kosztuje mnie co miesiąc 100eu jestem u kogos zameldowana ! nie potrafię sama zadbać o swoje sprawy księgowe więc mam steuerberatera - bierze odem nie 50 na miesiąc ! ubezpieczenie ja płacę 80euro -bez rentowego -jest teraz nie przymusowe podatków nie płacę bo pilnuję się jesli chodzi o przekroczenie kwoty 8000 euro -jak widzę że prawie jest -zaczynam brać zlecenia bez rachunku i tak to m i się kręci !Nie birę zleceń poniżej kwoty 1600 euro netto ! pozdrawiam nie podawaj idiotycznych wiadomosci, Gewerba jest nielegalna. Chyba slyszalas ze szef Hausengel siedzi lub siedzial w wiezieniu za zakladanie Gewerby Polkom i to nie sa plotki, bo sami kierowcy mowia w tej firmie. Moja znajoma byla przesluchiwana i powiedzieli jej ze jeszcze kare zaplaci. A branie zlecen bez rachunku jest karalne !!!!

0 / 0

- 2013-04-10 10:30:52Mam pytanie do pań pracujących na niemiecką Gewerbę. Ile kosztuje założenie Gewerbe i jakie są miesięczne koszty prowadzenia. Jeśli jest tu jakaś opiekunka pracująca na niemiecką Gewerbe to bardzo proszę o informację ile kosztuje załozenie i potem miesięczne opłaty za prowadzenie.Z góry dziękuję za odpowiedź. AlinaWitam ! otóz sam o założenie kosztowało mnie 27 euro plus m eldunek kosztuje mnie co miesiąc 100eu jestem u kogos zameldowana ! nie potrafię sama zadbać o swoje sprawy księgowe więc mam steuerberatera - bierze odem nie 50 na miesiąc ! ubezpieczenie ja płacę 80euro -bez rentowego -jest teraz nie przymusowe podatków nie płacę bo pilnuję się jesli chodzi o przekroczenie kwoty 8000 euro -jak widzę że prawie jest -zaczynam brać zlecenia bez rachunku i tak to m i się kręci !Nie birę zleceń poniżej kwoty 1600 euro netto ! pozdrawiam

0 / 0

Mam pytanie do pań pracujących na niemiecką Gewerbę. Ile kosztuje założenie Gewerbe i jakie są miesięczne koszty prowadzenia. Jeśli jest tu jakaś opiekunka pracująca na niemiecką Gewerbe to bardzo proszę o informację ile kosztuje załozenie i potem miesięczne opłaty za prowadzenie.Z góry dziękuję za odpowiedź. Alina

0 / 0

- 2013-04-09 10:42:05 - 2013-04-08 09:02:33Szukam pracy http://www.dobra-opieka.pl/oferta/opieka-dla-osob-starszych/3515/podejme-prace-jako-oiekunka-osoby-starszej-w-NiemczechTeż tam zamieszczałam ogłoszenie jak szukałam pracy. Najpierw zadzwoniło do mnie dwóch naganiaczy za 800 euro miesiąc a potem w końcu zadzwonili do mnie z porządnej firmy.Dzięki! Zrobię sobie jakąś ładną fotkę i też zamieszczę. Może się zgłosi ktoś normalny. Może być i naganiacz, jak i tak nic nie mam do pracy na czarno jak jest kasa dobra i przypadek lekki.

0 / 0

a ja za 380 euro na tydzień jeżdże na czarno

0 / 0

to kim ty jestes,ze nic nie umiesz i nikt cie nie chce?Jedz w takim razie za miske zupy,moze cie kto zechce.

0 / 0

- 2013-04-07 19:54:18 - 2013-04-07 16:09:59 - 2013-04-07 12:30:16 - 2013-04-07 11:51:24 - 2013-04-07 10:00:26jagoda - 2013-04-06 21:15:29Oferty pracy w Austri, Schwajcari i Niemczech od bardzo duzej firmy dla Opiekunek z dzialnoscia gospodarcza. To sa realne ceny jakie zaczynaja obowiazywac na rynku !!! WIR BIETEN HONORAR / WIR SUCHEN Haushaltshilfen aus POLEN (keine Betreuungstätigkeiten) 24,- € pro Tag / 744,- € pro Monat(31) Übernahme sämtlicher Haushalts.-und Reinigungstätigkeiten mit gute Deutschkenntnisse Betreuungskräfte aus POLEN: 30,- € pro Tag / 930,- € pro Monat(31) ohne Pflegekurs ev. mit Praxis und gute bis sehr gute Deutschkenntnisse Krankenschwester oder Dipl. Krankenschwester aus POLEN: 38,- € pro Tag / 1178,- € pro Monat(31) ev. mit Praxis und gute Deutschkenntnisse SOZIALVERSICHERUNG und FAHRTGELD Im HONORAR inklusive TURNUS · 3 / 6 oder 12 Monate A czego sie spodziewacie,jak glupia Polka,z wdziecznoscie przyjmie kazda prace za kazde pieniadze.To oczywiste ze beda korzystac i obnizac wynagrodzenie ile sie tylko da.Normalka.Kazdy bedzie bogacil,a Polka zapierniczac z pocalowaniem w reke i cichutko siedziec.Do momentu az nas Niemcy calkiem wywala z rynku,za szkodnictwo.Ktos tu o tym pisal,ze psuja rynek bez opamietania.plujecie na polskie firmy, a zobaczcie jakie ceny proponuja juz niemieckie firmyNiemiecka?????Czysto niemieckie firmy takich cen nie maja!!Zezarliby ich zywcem i oskarzyli o dumping!!Nie moga sobie pozwolic na takie zanizanie cen,chocby ze wzgledu na swoich rodzimych pracownikow.to jest czysto niemiecka firma, wlasciciel szwajcar a placa minimalna ich nie obowiazuje, poniewaz pracuja z opiekunkami z dzialnoscia. Takie ceny beda rosly jak po deszczu i albo je zaakceptujecie albo zostaniecie bez pracy.Niemcy juz pracuja przez agencje pracy tymczasowej za 1000 euro, to dlaczego Polacy mieli by wiecej zarabiac?Nie pieprz glupot!!!Bez pracy to ty zostaniesz i to szybciej niz sie spodziewasz.Owszem pracuja Niemcy za 1000 euro,ale na pol etatu,poza tym we wszystkich mediach trabia,jak to zarobki Niemcow ida w gore.Poczytaj troche,poorientuj sie a potem pisz.a ja szukam pracy od 8 miesiecy i same oferty za 1000 do 2 osob, a za 800 do jedej.Chyba sie zlamie i pojade, bo kasy brak.

0 / 0

- 2013-04-08 09:02:33Szukam pracy http://www.dobra-opieka.pl/oferta/opieka-dla-osob-starszych/3515/podejme-prace-jako-oiekunka-osoby-starszej-w-NiemczechTeż tam zamieszczałam ogłoszenie jak szukałam pracy. Najpierw zadzwoniło do mnie dwóch naganiaczy za 800 euro miesiąc a potem w końcu zadzwonili do mnie z porządnej firmy.

0 / 0

Są też rodziny polsko-języczne ,gdzie nie jest wymagany niemiecki ,trzeba tylko szukać......np daj ogłoszenie i coś sie zawsze znajdzie .....

0 / 0

pomocy - 2013-04-08 19:49:35prosze dajcie znac o jakiejs opiece gdzie niejest wymagany jezyk niemieckito prawda musisz znać choćby podstawy zajrzyj na te strony: www.arterima.pl http://www.opiekunki-forum.pl/t159-kurs-podstawowych-zwrotow-z-jezyka-niemieckiego-dla-opiekunek.html

0 / 0

prosze dajcie znac o jakiejs opiece gdzie niejest wymagany jezyk niemiecki

0 / 0

pomocy - 2013-04-08 19:05:19PROSZE MUSZE WYJECHAC DO PRACY ALE NIZNAM JEZYKA CZY KTOS MOZE MI POMOC?Z chęcią bym Ci pomogła ale -nie potrafię bez języka ! musisz chociaż podstawy i dogadać się -podejrzewam ze nawet agencja Cię nie zatrudni ! takie są realia nie chcę Cię oszukiwać !

0 / 0

PROSZE MUSZE WYJECHAC DO PRACY ALE NIZNAM JEZYKA CZY KTOS MOZE MI POMOC?

0 / 0

Byłam w Niemczech z Firmą Europa Care International kilka razy, zawsze było wszystko ok.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...