Opiekunki osób starszych w Niemczech.

Gwarantujemy autentyczny i legalnie zarejestrowany paszport, obywatelstwo, dowody osobiste, dyplomy, stopnie naukowe, wsparcie dla certyfikatów. Usługi: ((https://www.biometricdocs.com))  wizy turystyczne i narodowości biznesowe na całym świecie istnieją unikalni producenci autentycznych paszportów, wysokiej jakości rzeczywistych baz danych zarejestrowanych i niezarejestrowanych paszportów oraz innych dokumentów cywilnych. Paszporty, karty ubezpieczenia społecznego z SSN, akta kredytowe i karty kredytowe, dyplomy szkolne, stopnie szkolne pod zupełnie nową nazwą wydane i zarejestrowane w rządowym systemie baz danych. Kup prawdziwe paszporty Kup paszporty dyplomatyczne, Kup brytyjskie prawo jazdy Kup prawdziwe paszporty USA, Rosja Kup paszport kanadyjski, aby kupić paszport, Kup paszport dyplomatyczny UE, aby uzyskać paszport Kup fałszywy paszport USA, Kup prawdziwe prawo jazdy online Kup prawdziwe brytyjskie prawo jazdy Kup autentyczne fałszywe prawo jazdy Kup prawo jazdy Polska Kup prawo jazdy Ukraina Kup rosyjskie prawo jazdy Kup prawo jazdy w Wielkiej Brytanii, aby kupić paszport biometryczny ((https://www.biometricdocs.com)) ((https://www.biometricdocs.com)) ((https://www.biometricdocs.com)) ((https://www.biometricdocs.com))

0 / 0

Kup zarejestrowane paszporty (https://biometricdocs.com/), prawo jazdy, dowód osobisty, dokumenty biometryczne online WhatsApp .................................. + 1 (317) 207-6101 E-mail ........................................ Biometricrealdocs01@gmail.com) Strona internetowa ......................... https: //biometricdocs.com/ Kup zarejestrowane paszporty, prawo jazdy, dowód osobisty, akt urodzenia, IELTS, VISA, akt urodzenia, dyplomy szkolne, świadectwo małżeństwa, zieloną kartę USA i wiele innych dokumentów Czy chcesz drugiej szansy w życiu z nową tożsamością? chroń swój prywatność, buduj nową historię kredytową, pomiń sprawdzanie przeszłości kryminalnej, odebrać ci wolność? WhatsApp: +1 (317) 207-6101 E-mail ...................... Biometricrealdocs01@gmail.com Strona internetowa .https: //biometricdocs.com/ OFERUJEMY USŁUGĘ PRAWNĄ: oferujemy usługę, która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele, możemy pomóc w: • Uzyskanie prawdziwego dokumentu tożsamości wydanego przez rząd pod inną tożsamością, • Nowy numer ubezpieczenia społecznego (weryfikowany przez SSA), • Sprawdzanie i zapisywanie kont dla nowego identyfikatora, •Karty kredytowe • Przeprowadzka • Paszporty biometryczne • Budowa i uzyskanie dokumentów identyfikacyjnych, • Twoja prywatna korporacja Nevada • Bankowość prywatna i offshore i wiele więcej! • Fałszywe pieniądze, fałszywe pieniądze, fałszywe dolary, wysokiej jakości fałszywe pieniądze na sprzedaż. • Dostępne usługi coachingowe Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji i fałszowaniu paszportów i innych dokumentów tożsamości. Używamy wysokiej jakości sprzętu i materiałów do produkcji podrobionych paszportów. Wszystkie tajne cechy prawdziwych paszportów są starannie powielane w przypadku naszych sfałszowanych dokumentów. Jesteśmy najlepszym producentem wysokiej jakości fałszywych dokumentów. Ponad 30 milionów dokumentów krąży po całym świecie. Oferujemy tylko oryginalne, wysokiej jakości fałszywe pieniądze, paszporty, prawa jazdy, dowody osobiste, znaczki i inne produkty dla wielu krajów Skanowanie identyfikatorów - tak… -Hologramy: Identyczne -Barcodes: Skan IDS -UV: TAK Fałszywe IDS, z szybką wysyłką. Afryka, Hiszpania, Wielka Królestwo WhatsApp .................................. + 1 (317) 207-6101 E-mail .......................................... Biometricrealdocs01@gmail.com) Strona internetowa ......................... https: //biometricdocs.com/ KUP prawdziwe i oryginalne PASZPORTY Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty USA (Stany Zjednoczone) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne australijskie paszporty (Australia) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty belgijskie (Belgia) Uzyskaj prawdziwy i oryginalny paszport brazylijski (Brazylia) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty kanadyjskie (Kanada) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty Finlandii (Finlandia) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne francuskie paszporty (Francja) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne niemieckie paszporty (Niemcy) Uzyskaj prawdziwy i oryginalny holenderski paszport (Holandia) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne południowoafrykańskie dowody tożsamości (Republika Południowej Afryki) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne szwajcarskie dowody osobiste (Szwajcaria) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dokumenty tożsamości niemiecki (Niemcy) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody tożsamości chiński (Chiny) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dokumenty tożsamości hiszpański (Hiszpania) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody osobiste austriacki (Austria) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne identyfikatory japoński (Japonia) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody osobiste Ukraina (Ukraina) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody osobiste Cambodiens (Kambodża) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody osobiste UK (Stany Zjednoczone) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody osobiste USA Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody tożsamości rumuński (Rumunia) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne identyfikatory polski (Polska) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody tożsamości bułgarski (Bułgaria) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dokumenty tożsamości Marokańskie (Maroko) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dokumenty tożsamości Szypr (Cypr) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody tożsamości norweski (Norwegia) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne identyfikatory portugalski (Portugalia) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody tożsamości litewski (Litwa) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody tożsamości rosyjski (Rosja) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody tożsamości węgierski (Węgry) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne identyfikatory australijski (Australia) Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody osobiste brazylijski (Brazylia) pomagamy w wizach do wszystkich krajów Europy, USA, Kanady i krajów Bliskiego Wschodu. Kup zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty USA (USA), Kup zarejestrowane i niezarejestrowane australijskie paszporty, Kup zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty Belgii, Kup zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty brazylijskie (Brazylia), Kup zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty kanadyjskie (Kanada), Kup zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty fińskie (Finlandia), Kup zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty francuskie (Francja), Kup zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty niemieckie (Niemcy), Kup zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty holenderskie (Holandia / Holandia), Kup zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty brytyjskie (Zjednoczone Królestwo), Kup zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty hiszpańskie (Hiszpania), Kup zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty meksykańskie (Meksyk), Kup zarejestrowane i niezarejestrowane australijskie prawa jazdy, Kup zarejestrowane i niezarejestrowane kanadyjskie prawa jazdy, Kup zarejestrowane i niezarejestrowane francuskie (francuskie) prawa jazdy WhatsApp .................................. + 1 (317) 207-6101 E-mail .......................................... Biometricrealdocs01@gmail.com) Strona internetowa ......................... https: //biometricdocs.com

0 / 0

Też jestem z Dobrej Szteli na zleceniu :) nie ma sie do czego przyczepić

0 / 0

Witam, słyszałam ze Gowork organizuje kurs niemieckiego dla opiekunów. Czy ktoś w nim uczesniczył? Warto??? Właśnie się zastanawiam nad tym czy nie spróbować....

3 / 1

Słyszałam o tym kursie, koleżanka moja uczestniczyła w nim jakieś 2 lata temu. Z tego co wiem była zadowolona i dostała po tym szybko prace. Nadal wyjeżdża jako opiekunka i z tego co mówiła zarabia obecnie dużo więcej.

Uczestniczyłam w tym kursie rok temu. Trafiłam na miłą grupę, było nas kilka osób i z tego co wiem chyba wszyscy wyjechali przynajmniej raz na zlecenie. Ja byłam dwa razy w DE od tej pory i potwierdzam że wiele treści okazało się przydatnych. Kurs był prowadzony fachowo i w miłej atmosferze. Ja polecam, warto.

1 / 0

Witam, w kursie nie uczestniczyłam ale dowiadywałam się na ten temat trochę i czytałam opinie. Podobno oferuje sporo i można się na nim solidnie podedukować. Zamierzam się zapisać i już dzwoniłam w tej sprawie do Warszawy. Mam nadzieje że ten kurs ruszy bo pokładam z nim spore nadzieje.

byłam na kursie opiekuna medycznego. fajnie prowadzone, warto bo potem przydaje sie w pracy.

1 / 0

nie wiem, widzialam oferty ale chyba slabo platne...na dobrej szteli mam prace za 1600e. a ciezka tak samo przeciez...

0 / 0

Nie umiwme powiedziec, ja szukalam na dobrej szteli bo jezdzimy na zmiane z siostra. Warunki zapewniaja naprawde dobre, godziwe wynagrodzenie i troszcza sie o pracownika.

czytam tak te forum i czytam i każdy sie reklamować tylko umie. ta cała dobra sztela widze to sie drzwiami i oknami wpycha. niedługo was jeszcze w lodówce znajde.

2 / 0

Kurs polecam, uczestniczyłam w nim latem rok temu, odbywał się w ładnym miejscu. Nauka przebiega intensywnie ale warto się wziąć bo jeśli komuś zależy to się nauczy. To był dobry początek bo po roku mam już prawie komunikatywny niemiecki i różnica jest kolosalna.

0 / 0

dzien dobry jak sie skontaktowac ? szukam pracy w opiece jestem zainteresowana.

0 / 0

Na ich stronie jest podany numer +48882128820. Ogólnie firma ok, widze że wiele osób podziela moje zdanie.

3 / 0

Witam! Z firmą Gowork pracuje od kilku miesięcy. Polecam bo jak na razie bardzo dobrze mi się z nimi pracuje. Chciałabym szczególnie pochwalić swoich koordynatorów za szybkie i sprawne znalezienie oferty której potrzebowałam praktycznie z dnia na dzień ponieważ zmarł mój podopieczny i nie chciałam zjeżdżać do Polski. Dziękuję :)

1 / 0

Zgadzam się, Gowork jest godny polecenia. Wyjeżdżam od roku, na razie nie myślę o zmianie firmy i mam nadzieję że tak zostanie bo czuję się zmęczona ciągłymi poszukiwaniami agentury która spełniałaby moje oczekiwania a przy tym nie kantowaliby. Na razie jest ok, oby tak dalej.

Ja się wciąz zastanawiam nad wspolpracą z gowork. Widzę że mają dużo pozytywnych opini i fajne warunki na tle innych firm :)

ja jestem z nich zadowolona. warto spróbować bo mają dobre warunki na tle innych firm.

1 / 0

I ja dopiszę coś od siebie na temat tej firmy :) Na Gowork trafiłam przez reklamę na serwisie z ogłoszeniami. To już dawno było... natomiast dodam że dotychczas to najlepsza agencja z jaką miałam do czynienia. W moim mieście swoje oddziały mają różne firmy oferujące prace za granica jednak dzieki jednej miłej pani zdecydowalam sie wyjechac własnie z nimi. Pracuje z nimi już trzeci rok i jestem zadowolona. Aha, no i ta kosmetyczka od firmy ;) śliczna chociaż niestety i tak zabrała mi ją córka.

2 / 0

Podzielam Twoją opinię. Ja też znalazłam tę pracę przez ogłoszenie w internecie. Jestem pielęgniarką z wykształcenia i porównując swoje zarobki w Polsce a te obecnie to po prostu śmiech mnie bierze. Teraz mam do opieki jedną osobą za duużo więcej niż cały oddział gdzie każdy co chwilę coś chce. Taka to praca ale nie ma porównania nawet do komfortu jaki mam teraz. Duży plus dla firmy

1 / 0

Bożenko, piszesz pewnie o tej kosmetyczce z Ochnika? Ja też taką dostałam, śliczna jest :) Gowork ma fajny ten program lojalnościowy i jak w biurze byłam to mi tam pani pokazała jakie jeszcze można zgarnąć rzeczy. A że wyjeżdżam dość często to mam nadzieję że już niedługo dostanę walizkę ;)

Też dostałam kosmetyczke. Sliczna jest :) A wspolprace z Gowork polecam, pracuje od roku

Potwierdzam, świetne rzeczy można dostać. Jakiś czas temu byłam w biurze Gowork to widziałam śliczną walizkę marki Ochnik. Jeszcze jeden wyjazd i będę mogła sobie ją odebrać bo już mam dużo punktów. Ten ich program lojalnościowy jest genialny :D

O co chodzi z tym Ochnikiem? Nie bardzo rozumiem o czym piszecie??

gowork ma taki program lojalnościowy ze jak wyjezadzasz na zlecenia to za kazdy dzien masz punkt . jak jezdzisz np na 2 miesiace bez przerwy to tez cos tam dodatkowo dostajedz i wtedy mozesz z tych punktow dostac walizke , portfel lub kosmetyczke

niedawno dostałam portfel w ramach tego rogramu. bardzo ładny z czerwonej skórki. fajny pomysł z tym.

0 / 0

Szkoda że większość wpisów tu to niestety reklama. Ja przeszłam przez większość polskich dużych agencji i mogłabym książkę napisać, obecnie wyjeżdżam ze Schwester Pflege z Krakowa i póki co jestem zadowolona, oby tak dalej było to bym z nimi została na dłużej. Niestety duże agencje taśmowo wysyłają opiekunki i jesteś anonimowa w tej machnie, a tutaj naprawdę fajna współpraca i można liczyć na pomoc i wsparcie w razie potrzeby. Ale wiadomo, to nie jest lekka praca i na pewno nie jest tylko tak super kolorowo jak niektórzy tu piszą, tym bardziej ważne jest żeby jechać z dobrą agencją.

2 / 0

Zapraszam do panelu internautów Opinie.pl. Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty, które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne. Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! 10 000 pkt = 50zł Wypłata na PayPal lub konto bankowe. Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie.pl, kliknij na poniższy link: i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.). http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76263220

0 / 0

Szkoda że tak narzekasz a sama robisz reklame tej beznadziejnej firmy. Pracowałam tam na szczescie bardzo krotko bo znalazlam dużo lepsza firme. Nikomu nie zycze wspolpracy z tymi oszustami. Radze omijac ich szerokim łukiem

1 / 0

Serdecznie polecam Program do zarobienie pięniedzy wystarczy ,ze sie zarejestrujesz program polega na polecaniu produktów bankowych ubezpieczeń oraz chwilówek i róznego rodzaju wycieczek https://ebrokerpartner.pl/polecajacy/cpWr0

0 / 0

Ja szukam dobrej firmy, z którą mogłabym wyjechać. Niestety agencja z którą wcześniej pracowałam zaczęła mieć opóźnienia w wypłatach , a ja tego tolerować nie będę. Podobno Schwester Pflege warto rozważyć? Czytałam o nich dobre opinie. Jak u nich kształtują się zarobki przy doświadczeniu i dobrym niemieckim?

0 / 0

Mysle ze warto. warto sie tez dobrze rozejrzec i zrobic rekonesans. Ja na przyklad na dobrej szteli szukalam bo znajoma kolezanki jechala z nimi. ok 1600e.

To jedna z gorszych firm jakie mamy na rynku. Na facebooku można znaleźć wiele negatywnych opinii na ich temat. Widziałam, najwyraźniej coś w tym jest..

tak? możesz zarzucić linka? Ja kurde nic zlego nie znalazłam a znajoma twierdzi ze warto, i ze fajnie trafila...

To nie wiem jak ty szukałaś że nie znalazłaś. Wejdź sobie na czarną listę agencji gdzie aż roi się od negatywnych komentarzy.

0 / 0

Ja tez polecam sztele , mnostwo ogloszen jest. Do wyboru do koloru!

Na dobra sztela można znaleźć miny.

0 / 0

Właśnie wróciłam z drugiego zlecenia z gowork. Firma jest w porządku. Pieniądze i obiecany bonus wpłynęły na czas zgodnie z tym co mówili przez telefon. ZUS też okej, sprawdziłam. Współpraca bardzo dobra.

1 / 0

dajcie jakies namiary na opieke w niemczech tel.504969208 lub 572667050

Skontaktuj się firmą GoWork. Wyślij swoje zgłoszenie http://www.gowork.pl/niemcy_aplikuj,1

Również polecam firmę Gowork. Trafiłam na was przez Facebooka, widziałam że macie tam dużo ciekawych ogłoszeń. Na największy plus zasługuje kontakt z moja panią koordynator, bardzo miła i ciepła osoba.

0 / 0

Widzę, że sporo tutaj zwolenniczek dobrej szteli. Ja również mogę ją polecić :) sporo fajnych ofert :)

0 / 0

Polecam tą firmę http://www.opieka24.biz/. Sprawdź sobie jakie mają ciekawe oferty na teraz

A ja polecam firmę Aterima med

0 / 0

Gowork to bardzo dobra firma. Jestem z wami już ponad 2 lata i bardzo sobie chwalę współpracę. Oby więcej takich firm na rynku tym bardziej ze nie trudno trafić na oszustów w tej branży.

0 / 0

mozesz mi podac jakies namiary do opieki w niemczech tylko ze nie znam zbytnio niemieckiego moj tel 504969208 lub 572667050

Zadzwoń do nich pod 882 128 820. Naprawdę warto

Również polecam firmę Gowork. Wyjeżdżam z nimi na stałe zlecenie już od wielu miesiecy. Współpraca układa się naprawdę dobrze i wypłaty są na czas.

Gowork polecam z jednego powodu: szybko, jasno, opłacalnie. Ofertę znaleźli mi po dwóch dniach od rejestracji, w tym samym tygodniu podpisaliśmy umowę. Bardzo dobra współpraca, warto!

0 / 0

Jasne i sprawdzone oferty? Tylko na dobrej szteli, byłam i polecam.

0 / 0

Ja tez ze sztela jechalam. Szukalam w roznych portalach ale zdecydowalam sie tam i nie zaluje, zarobki ok 1600e wiec spoko

Wszedzie ostatnio widze reklamy tego bubla. Trafilam na mine niestety i wiecej już nie bede szukać tam ofert. Radze uważać na tę stronę.

1 / 0

Witam, Potrzebujesz środków na stworzenie własnej firmy, dla domu, dla biznesu, na zakup samochodu, kupić motocykl, do Twojego pytania bardziej osobiste potrzeby. Dajemy pożyczki osobiste w zakresie od 7000 do 870.000.000 zł z oprocentowaniem nominalnym 3% niezależnie od kwoty. Proszę nam powiedzieć, w aplikacjach kredytowych dokładną kwotę, którą chcesz pożyczyć i okres spłaty swojego wyboru. Prosimy o kontakt wszystkie potrzeby pieniędzy. Nasza instytucja finansowa z usługą 24/24 godzin. alexejdalek121@gmail.com

0 / 0

Wyjeżdżam z goworkiem już kilka lat i jestem super zadowolona. Życzę każdemu przy okazji takiego podopiecznego na jakiego trafiłam obecnie. Rodzina i sam dziadzio są bardzo życzliwi. Jestem tu lubiana i nie ma mowy o jakichś niedomówieniach czy problemach. Super! Dobrego dnia wszystkim.

1 / 0

Też z nimi wyjeżdżam, bardzo cieszę się z tej współpracy.

Tak patrzę że Gowork ma wiele pozytywnych opinii. Szukam pracy od czerwca także chętnie zobacze co oferują.

Hej, jestem opiekunką i pracuje w gw od kilku zleceń :) Fajna miła współpraca, zlecenie to wiadomo różnie jak sie trafi ale przynajmniej zawsze zgodnie z opisem. Jestem zadowolona, smiało polecam !

0 / 0

Ja wyjeżdżam z Centrum Językowym Konik. Już 3 lata z nimi współpracuję i jest spoko. NIe trzeba nawet znać dobrze języka niemieckiego, bo mają konsultantów, którzy pomagają. Pieniądze też są dobre. Polecam.

0 / 1

Taaa konik. Najgorsza opcja jaka może być. Najgorsze stawki na rynku!!!!!!!! WSTYD!!!!

3 / 0

Odezwij się do Schwester Pflege, ja z nimi wyjeżdżam, aktualnie pracuje za 1400 euro. Nie wiem jak Twój niemiecki, ale z dobrym niemieckim płacą nawet 1600 z tego co wiem. Zależy od oferty... A firma naprawdę sensowna, dobrze się pracuje.

0 / 1

możesz podać namiary mój mail katrzyna2789@onet.pl

kataryna2789@onet.pl

0 / 0

Oj już nie słodźcie tak tej szweste flege, to kiepska firma i co gorsze niemiecka. Malo polskich firm na rynku?????

Schwester Pflege to akurat polska firma w 100%, na dodatek rodzinna. Jak nie wiesz, to po co piszesz takie bzdurki? Nie miałaś do czynienia jak widać a piszesz takie niesprawdzone informacje. Ja z nimi jeżdżę i sobie chwalę, dużo lepsze stawki niż w większych agencjach. Jak ktoś będzie chciał, to łatwo to sprawdzi.

Polska czy niemiecka prawie nie różnica skoro oferują takie tragiczne warunki. Wstydzilibyście się do ludzi wychodzić z takimi warunkiami!

0 / 0

Schwester Pflege? Ostatnio coś czytałam na ich temat. Podobno to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie chciałabym się przekonać o tym na własnej skórze...

0 / 0

Witam Wlasnie otrzymalam oferte pracy z AGENCJI PANI Tegtmeier Ewelina CZy ktos wyjezdzal z ta firma PROSZE O SZYBKI ODPIS

0 / 2

Drogie koleżanki, ja do pracy w Niemczech wyjeżdżam ze sprawdzoną firmą Schwester Pflege, jestem już na 3cim wyjeździe i widzę ogromną różnicę w jakości pracy. Dlatego polecam dla Waszego komfortu wybrać dobrą firmę, a pobyt na szteli będzie dużo lepszy i przyjemniejszy, pozbawiony wielu kłopotów, które można mieć, jak się zdecyduje na niesprawdzą firmę, która mami nierealnymi obietnicami. Wiem coś o tym, przerobiłam kilka takich firemek

0 / 1

A ja z firmy Horyzont czy ktos pracowal w tej firmie? :-)

0 / 0

Bleee kolejna reklama agencji. Jasne.......

0 / 0

Pracuję juz jakiś czas jako opiekunka w DE, a pracę znalazłam z Dobra sztela. Od samego początku zapowiadało się dobrze i tak pozostało do dzisiaj. Atrakcyjne zarobki, więc nie narzekam ;)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia dodania wypowiedzi na forum (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy). Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

Wpisy z naszego bloga

09.07.2019, 09:44

Wdrożenie i obsługa PPK

Już niebawem w życie wejdzie ustawa z dnia 4 października 2018r. o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK). W pierwszej kolejności będą wprowadzane w dużych...

Zobacz więcej
08.07.2019, 16:28

Potrzebujesz samochodu? Po prostu go wypożycz!

Potrzeba korzystania z samochodu przez osoby, które na co dzień go nie posiadają, najczęściej pojawia się niespodziewanie i jest sporym źródłem stresu....

Zobacz więcej
30.06.2019, 12:56

PPK w pigułce: wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Pracownicze Plany Kapitałowe to nowy program oszczędzania na emeryturę, który pierwsze przedsiębiorstwa obejmie już w lipcu 2019 roku. PPK to powszechny,...

Zobacz więcej