Reitner Work GmbH Sawicki Piotr z Gorzów Wielkopolski zna ktoś?

czy do kogos odezwal sie juz ten koles odnosnie pracy?

0 / 0

Ja też dałam się wyrolować temu oszustowi.Zresztą nie tylko ja,ale jeszcze 3 moich znajomych.My nie zbiedniejemy o te 45 zł,ale (usunięte przez administratora)powinien się udławić tą ludzką krzywdą!

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-06-08 10:26:43koles oszukal wiele osob i teraz sie smieje z naszej naiwnosci,pierwszy i ostatni raz wplacilem kase moglem za te 45 zloty kupic dziecom slodyczy a nie liczyc na dobra prace,ja przezyje bez tych pieniedzy ale niech wie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze zrobil krzywde malym dzieciomczy nikomu nie odpisuje teraz bo już nie wiem co myśleć jeśli się nie odezwie to jadę do niego czy ktoś się pisze na ten wyjazd proszę pisać na lukaszek171988@wp.pl tak do 15.06.2010r.

0 / 0

niestety nie ,ja wpłacałem 28 maja cisza, zostaliśmy oszukani gg13551261

0 / 0

ja wpłacałam kasę 6 czerwca nie odzywa się piszcie na gg 8901791

0 / 0

Ja też wpłaciłam kasę czy już coś wiadomo? Piszcie na uz83@op.pl

0 / 0

Ludzie, idźcie szybko na policję oraz do banku swojego i tego gościa, żeby cofnąć transakcje!!! Przecież założył konto, więc jego dane są w banku! Tylko trzeba szybko reagować a nie czekać! P.S Naiwność ludzka nie zna granic !!!

0 / 0

tez wyslalem pieniadze do tego faceta,czekam do 5 czerwca jak nic z tego nie wyniknie zglaszam na policje,

0 / 0

no to spoko niech sprawdzi co to za typ. Tylko zastanawiam sie czy ten typ z Gorzowa jest akurat czy może z innego miasta. Mam nadzieje że sprawa się wyjaśni. Pozdrawiam

0 / 0

jak cos to prosze o info na gg 2837147 Seba

0 / 0

Witam. Równiez dostalismy ta oferte pracy. Apropo tego konta to bzdura nigdy sie nei wysyla pieniedzy tak po prostu. Jesli chodzi o calokształt oferty to mysle ze jest niezle sformuowana (szczegółowa) wiec troche zastanawia mnie to czy jest rzeczywiscie prawdziwa czy tez dobrze wymyslona. W meilu bylo zawarte ze zostalismy wybrani z 800set osob wiec gosc niezle zarobi, jedynie to jest podejrzane w zawartym meilu od niego. Jesli macie wiecej szczegolów odnosnie tego wyjazdu to dajcie znac Dzwonilem na ten nr - poczta. Kumpel juz sprawdza w tym Gorzowie co to za typ.

0 / 0

Witam panstwa ja tez zostałem oszukany. Skąd wziac formularz i na jaki adres go wysłac pozdrawiam

0 / 0

ja też wysłałem ten formularz na policje pozdrawiam

0 / 0

ja też wysłałam formularz na policje dziękuje wszystkim

0 / 0

ja też wysłałam formularz na policje dziękuje wszystkim

0 / 0

jak dobrze że najpierw to sprawdziłam mnie też chciał oszukać

0 / 0

ja także napisałem wiadomość z tej strony którą podałeś. Pozdrawiam i mam nadzieje że będzie nas więcej.Zgłaszajcie, to nie może ujść mu płazem.

0 / 0

Złożyłem pozew poprzez formularz kontaktowy za pomocą strony internetowej na komendę policji w Gorzowie... radzę tym wszystkim, którzy dokonali wpłaty aby też złożyli tego typu pozew. Nie może ujść to na sucho... http://www.gorzow.lubuska.policja.gov.pl/kontakt/formularz_kontaktowy

0 / 0

Jak pisałem wcześniej wszystkie dane oprócz adresu prywatnego nie są moje!!!!! Sprawa została zgłoszona w dniu wczorajszym na policję w Gorzowie, ul. Wyszyńskiego. Proszę wszystkich oszukanych o kontakt z w/w komendą.

0 / 0

myślę że ma Pan racje. Jeśli są jeszcze jakieś osoby które zostały oszukane proszę o wypowiedzenie się na forum lub na maila czarny2801@interia.pl i jeśli będzie dużo osób poproszę o przesłanie kwitków potwierdzających wpłatę na przesłanie do mnie ale to już indywidualnie. pozdrawiam i liczę na to że zgłosi się sporo osób. Pozdrawiam

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...