ERDBEER-KULTUREN BLEILEVENS

Dobrze napisane.

0 / 0

Madra??Ty jesteś @ mądra?! Gdybyś była mądra to siedziałabyś na ciepłym fotelu za biurkiem a nie zapirdalała u Cebulskiej na truskawkach :/

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691<br /> Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?<br /> -robiąc zakupy przez internet,<br /> -klikając w reklamy,<br /> -wypełniając ankiety,<br /> -grając w gry,<br /> -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.<br /> Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

tak to sama prawda cebulska wogole nie umie nic zalatwic a niby taka szefowa latac tam i spowrotem z skrzynkami i podawac krola ktorzy stoja przy aucie zaloza rece i podaja tylko mega praca i maja na godzina stawka za skrYnke amieszna nie kiedy byly 8kg za 2 20euro to jest zaaal jedzenie ochyda parowka no zal kto ma sobie parowka pojec a jak zwykle ten sam sos wiem ze to nie bar ani nic ale bez kitu jebac a trusskawek nie ma i zapiepszac z wozkami za toba brygadzistki wscipskie nie ma tam ani jednej normalnej wywyszaja sie kazda truskawke trzepia polecisz zaniesc skrzynke brakie ci pare truskawek to sie wracaj i znowu to samo system zjebany powinny byc wozki wozkowi i zbierac je z pola bylo by szybciej a nie brac po jednej skfzynce i latac tak jak glupia tam i spowrotwm czytalam opinie przed wyjazdem pomyslalm a gdzie bd robota troche sie zarobi ta jasne bylo smrod i ubostwo ludzie cwaniacy miastowi no zalosne nie zebym cos do miast miala ale niektore krolewne sie wywyszaly ogolnoe patologia i melina az zal mi tych co tam jada z nadzieja zarobienia kaay szkoda waszego zdrowia i czasu pff zeby cebulska miala dobrze malpiszon i tyle kaza zapuepszac za male pieniadze nie jedzcie tam jak to czytacie bo duzo nerwow zjecie i nie zarobicie pisalam to z serca bo szkoda mi ludzi ktorzy chca zarobic a nawet polacy cie wykoluja cebulska niech sie w leb walnie chociaz i tak to nie pomoze pozdrawiam i ostrzegam

0 / 0

Byłam tam w tym roku i to co tam sie dzieje to jest naprawde porazka ! Nie polecam wyjazdu tam. Istny wyzysk. Brygadzistki co niektore sa okropne. Kiedy grupa im sie rozwali zbieraja same podbieraja innym truskawki zeby pokazac ze sa one niby najlepsze ! Warunki sa jakie sa ale w starym kampingu po pokojach sa dziury w podłogach itd jedzenie niekiedy dostaje sie goraca parowke i do tego zina zwykla sałatke.Jest niby na akord a jedna Pani brygadzistka Pani B.O pogania non stop i to ona czepia sie o kazda truskawke ! Od tego roku jest Brygadzistka i szarogesi sie jak by byla conajmniej 10 lat ! Kto trafi do grupy Boguski w przysżłym roku odrazu mu wspołczuje ! Jednym słowem jest tam sam syf a ludzi traktuja jak smieci !!!!

0 / 0

Dobrze @ że Ty jesteś nauczona pracy :/ Widać nie macie ambicji jeżdząc i pracując za tak marne pieniądze. Ja za 8 tyg przy opiece osób starszych zarabiam 2 500 euro +za free mieszkanie i jedzenie oraz zwrot kosztów podróży i ubezpieczenia. A we Włoszech na szparaDZE zA MIESIAC wychodziło mi 1000 euro na miesiąc a u Cebulskiej na1000 euro trzeba je..ć 2 miesiace. Dwa miesiące ciężkiej harówy :/ nie polecam nikomu

0 / 0

Jedz do obozu pracy pani z Ropczyc a przekonasz się jaka jest miła

0 / 0

hej jadę w tym roku na te zbiory 23.05.2014.. Wybierasz się ?

0 / 0

ja jadę w tym roku..

0 / 0

właśnie wybieram się w tym roku pierwszy raz.. Wyjeżdżam tam 23.05.2015. jedzie ktoś ?

0 / 0

byłam tam 5 razy ale tylko ze względu na to że chyba każdy potrzebuje kasy w tym roku też potrzebuje ale tam już nie pojadę nie że jest ciężko fakt jest ale za te oszukiwanie ludzi traktują ich jak śmieci za marne grosze.Jedno wielkie chamstwo i tyle....

0 / 0

jak tam pojedziesz to sie załąmaiesz że za cieższą pracę niż na tych plantacjach dostaniesz dwa razy mniej :) ale pewnie dla chcącego nic trudnego jedź ale upzedzam że twój pierwszy dzień bedzie wygladał tak że nie bedzie truskawek deszcz bedzie piździł a ty będziesz tonęła w błocie i wtedy usłyszysz że cena za skrzynkę wynosi 1,90 i później okaże sie że na głowe wychodzi po 5 skrzynek czyli dokłądnie tyle ile musisz oddać za mieszkanie i jeszcze w między czasie piorun pierdolnie a ty dostaniesz zjebe od super pani z ropczyc że sie wystrszyłaś :)

0 / 0

trzeba być skończonym debilem żeby tam pojechać!!! nie polecam nikomu harówka od rana do nocy za marne grosze! i szefowa najgorsza jaką kiedykolwiek spotkałam!!! byłam tam w tamtym roku to jest obóz pracy!!!!

0 / 0

Jedzie ktoś w ogóle??? A może polecacie inne plantacje? :P

0 / 0

byłam tam w 2007 roku to jest koszmar nie polecam pracy za pośrednictwem cebulskiej!!!! wyzysk ,trauma pozostaje na wiele lat.

0 / 0

Do Karlsa przyjmują od tego roku tylko kobiety!!

0 / 0

Nie polecam pracy u cebulskiej to wszystko prawda co napisano w komentazach.Stanowczo odradzam!

0 / 0

Witam polecam Wam firme Karls , W tym roku placa 80 eurocemtow za kg i7,20 za godz, Ja jade tam 4 raz i Wam polecam. Naprawde mozna niezle zarobic

0 / 0

hej mam pytanie poniewaz chcem w tym roku jechać z chłopakiem i bratem ale czytajać te komentarze to już się wacham nie długo maja mi wysłać umowy i nie wiem co mam robić.Może ktoś mi szczegółowo opisać jak tam jest,ile dziennie się pracuje i ile może zarobić przecietny człowiek przez 2 miesiace na szysto

0 / 0

To jest niestety prawda co piszesz!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...