EURO KONTAKT (WROCŁAW) wyjezdzał ktos za ich posrednictwem?

no jak tak piszesz to widac ze mogles odwalac jak byles na wyjazdach to sie nie dziwie ze mozesz miec jakies klopoty z nimi, tez bym nie chcial takiego pracownika

0 / 0

nie wiem jakie wnioski, ja najdluzej na kase czekalem 4 dni, bo sie spoznil z kasa ten gosc u ktorego pracowalismy w niemczech, tak mi poweidzieli, w sumie malo mnie to interesowalo bo kase dostalem

0 / 0

mi tez sei podoba praca za granica, zaczalem wlasnie z eurokontaktem, dzieki nim troche kontaktow polapalem i w koncu na wlasna reke jezdze, ale to im zawdzieczam zrobienie kontaktow i w ogole taka mozliwosc, dla mnie dobra firma

0 / 0

u mnie w porzadku wszystko jest z praca przez eurokontakt, kontakt jest ok, kasa w porzadku to nie ma co narzekac

0 / 0

zadowolny jestem z pracy, euraski zarabiam i nic wiecej w sumie mi nie potrzebA

0 / 0

ja odkad jezdze nie mam nic do zarzucenia firmie, dobrze sie opiekuje pracownikami ktorych wysyla wedlug mnie, nigdy jak mialem jakis klopot na wyjezdzie nie zostawili mnei samemu sobie

0 / 0

ja jezdze juz jakis czas i co ktorys wyjazd mam swoj samochod to na wozeniu do miejsca pracy innych pracownikow tez mozna calkiem spoko dorobic, nie duze pieniadze ale zawsze

0 / 0

troszke juz wyjazdow zaliczylem w eurokontakcie i narazie wporzo jest, kasa ciagle na tym samym dobrym poziomie, problemow zadnych nie ma, jest ok

0 / 0

odkad pracuje przez eurokontakt w koncu na prosta wyszlam, dlugi poplacone bo mozna tam spoko zarobic, praca nie jest lekka bo ja najczesciej na jakies zbiory jezdze ale za takie pieniadze moge robic

0 / 0

troche pojezdzilem z eurokontaktem i wcale nie zaluje, niezle pieniadze zarobilem i troche ludzi poznalem, calkiem dobra praca u nich jeest

0 / 0

bylem w te wakacje na budowie w niemczech przez eurokontakt , to co mialem zarobic zarobilem, praca jak praca, kasa wiadomo lepsza niz na polskich budowach, ogolnie zadowolony jestem i chyba za rok znowu na wakacje tam pojade jesli sie uda

0 / 0

dopiero co wrocilem z Francji, wczesniej jeszcze w Niemczech bylem, dobra praca i kasa tez, nie ma za bardzo na co ponarzekac ;)

0 / 0

podchodzilem troche niepewnie co do tej firmy, troche czytalem niepochlebnych opinii ale ciesze sie ze zaryzykowalem i wyjechalem z nimi, okazalo sie ze nic negatywnego co czytalem nie jest prrawda, kontakt z biurem w Polsce i opiekunem za granica mam swietny, kasa tez jest dobra wiec czego jeszcze chciec

0 / 0

byłem na dwóch wyjazdach które łącznie zabrały mi z 5 miesięcy, zarobiłem całkiem nieźle, ale takie wyjazdy nie są dla mnie, nie lubię na tak długo opuszczać rodziny i znajomych, wolę robić za mniejsze pieniądze ale w Polsce

0 / 0

juz jakis czas jezdze na wyjazdy z Eurokontaktem i poki co sobie chwale to, problemow nie ma, za to jest dobra kasa i spoko ludzie, poza tym juz pare panstw w Europie dzieki takim wyjazdom zwiedzilem

0 / 0

nigdy problemow nie mialam wiekszych z Eurokontaktem, zarobic zawsze zarobilam, ale w papierach problemow przez nich nie mialam, nigdy zaden urzad sie nie przyczepil ani kar nie nakladal, wszystko gladko szlo

0 / 0

na budowie tam jest spoko, czasem nadgodziny jakies wpadna i kasa leci, przez dwa miechy zarobilem wiecej niz w polsce na budowie przez 5 miechow

0 / 0

mi sie udalo niedawno wyjechac przez eurokontakt i narazie jest ok, praca w ciaglosci, oprocz weekendow zadnych dni wolnych, pierwsza wyplata byla bardzo dobra, calkiem spora jak dla mnie, dla mnei jest to ok

0 / 0

jakies dwa tygodnie temu wrocilem z drugiego wyjazdu na budowe, fajna kase przywiazlem, fakt ze trzeba sie napracowac, no ale po to sie tam jedzie

0 / 0

rowniez zaczalem jezdzic w taki sposob ze tylko na wakacje poczatkowo, ale pozniej zaczalem normalnie jezdzic, kase mozna zarobic dobra jesli sie normalnie pracuje, bo z tego co widze jak czasem jestem w pracy to ze niektorzy nic nie robia a pozniej narzekaja

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
10 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...