EURO KONTAKT (WROCŁAW) wyjezdzał ktos za ich posrednictwem?

Widze wiecej negatywnych wpisów niz pozytywnych. Czy na prawde jest tak źle z ta agencja?

0 / 0

Zlodzieje i naciagacze zero organizacicj a ci ich smieszni opiekunowie zenada ubezpieczenie ha to jest najleprze 3 dniowe zlodzieje do dzis pieniedzy nie dostalem za prace. Swinie i tyłu. Nie polecam nawet wrogowi tych naciagaczy.

0 / 1

Cześć, przykro nam że tak uważasz. Staramy się aby każdy z naszych kandydatów był zadowolony ze współpracy z nami. Pomóż nam się stać lepszą firmą i opisz nam swoją sytuację na adres info@euro-kontakt.eu a postaramy się Tobie pomóc ;)

Nie opiszę tutaj, żeby wszyscy wiedzieli. Od dwoch miesięcy nie mogę doprosić się wynagrodzenia. Na kontraktach zostawiacie ludzi bez kasy i kwatery z dnia na dzień. Nie ma u was żadnych świadczen socjalnych w tym urlopu- w razie świat w danym państwie są to dni bezpłatne a więc wypłata mocno okrojona. Z kwoty netto za godzinę co miesiąc urywacie po kilka euro nie wiadomo za co bo o rozliczenie trudno się doprosić a jak już to są mocno nieczytelne i nic z nich nie wynika. Przeprowadzacie ludzi co tydzień, dwa w inne miejsce, więc cały czas siedzi się na walizkach. Kontaktu z "opiekunem" nie ma prawie żadnego. O przeprowadzce ludzie dowiadują się od wynajmującego bywa że i godzinę przed opuszczeniem lokalu. Sciągacie ludzi do pracy a na miejscu okazuje się że pracy nie ma (koszt około 800zł na osobę. Wypłata wynagrodzenia uzależniona jest od zapłaty przez kontrahenta , jak nie zapłaci - ludzie zostają bez pieniędzy. Bezczelnie każecie iść do zakładu i bawić się w windykatora, chociaż firma ca ły czas twierdziła że wszystkie faktury są opłacone. Można by tak jeszcze dużo napisać ale myślę ze to skutecznie zniechęci potencjalnych pracowników. Na wszystko mam dowody - maile, smsy oraz świadków. Nie pozdrawiam

0 / 1

około rok temu byłem przez eurokontakt jako kelner we Francji, a teraz będę jechał jako kucharz :) mam nadzieję że tafie na szefa od którego będzie się można dużo nauczyć! póki co mam z eurokontaktem same dobre doświadczenia i mam też nadzieję że tak zostanie po tym wyjeździe

0 / 0

TO JA NIE WIEM JAK MUSIALES TRAFIC ZE TA PSEUDO AGENCJA, KTOS KTO NIE POTRAFI NIC OGARNAC ANI W NICXYM POMOC ZAŁATEILA CI DOBRS PRACE. NIE POLECAM !!!!! NIE DOTRZYMUJA SŁOWA I SAMI KOMENTARZE PISZA

To jest prawda firma pucuj dziada. Zero kontaktu. Brak wypłat. Ogólnie oszosci

zero kompetencj,oszusci i naciagacze,obiecuja super warunki mieszkaniowe,a w rzeczywistosci trzeba sie ciagle przenosic i nie ma nawet sensu sie rozpakowywac, obiecuja duzo nadgodzin ,oczywiscie platnych wedlug norm francuskich, a na miejscu sie okazuje ze nadgodzin jest bardzo malo i placone sa wedlug podstawowej stawki, odradzam wyjazd wlasnym autem,nie zwracaja pieniedzy nawet za przejazdy dodatkowe w ich interesie za ktore wczesniej obiecuja dodatek,kilometrowka tez do niczego,oczywiscie koszta ewentualnych napraw w gestii kierowcy.obiecuja opieke kogos 24 /h, a potem czlowiek musi sobie radzic sam,no chyba ze cos oni potrzebuja to jest zatrzesienie telefonow. szkoda sobie z nimi zawracac glowe

Cześć, dziękujemy za informacje. Nasi pracownicy starają się przekazać wszelkie informacje na temat warunków pracy oraz zakwaterowania. Jeśli brakowało Ci jakichkolwiek to przepraszamy. Przekaż nam kontakt do siebie na adres info@euro-kontakt.eu, dokonamy wszelkich starań w celu wyjaśnienia tej sytuacji :)

0 / 0

z eurokontaktem jezdzilem jako malarz do francji i do niemiec, osobiscie lepiej pracowalo mi sie w niemczech ale to chyba dlatego ze bylo blizej i czasami sie na weekend do polski zrywalem, ogolnie spoko praca ale ciagle jezdzenie w nowe miejsca mi sie nie podobalo za bardzo, dlatego koniec koncow wrocilem do polski jak znalazlem robote

1 / 2

przez 2 lata pracowałem przez eurokontakt w lyonie na lakierni, praca praca ale na autka ktore czasami przyezdzaly mozna bylo patrzec godzinami, czasami jak zajechal jakis dobry porschak :3 ogolnie bylo w porzadku, chociaz moim zdaniem mogli za ta prace dac troche wieksza stawke, mimo ze nie nalezala do najgorszych jakie mialem jako lakiernik

0 / 1

LUDZIE NIE CZYTAJCIE TEGO! KTOS TU MARKETING SZEPTANY ROBI!!!

2 / 2

Najgorsza firma pośrednictwa zero organizacji obiecują i nie dotrzymują słowa

4 / 0

Cześć, staramy się by każdy kandydat był zadowolony z naszych usług. Opisz nam swoją sytuację na adres info@euro-kontakt.eu, postaramy się wszystko wyjaśnić ;)

0 / 0

Ja byłem z Eurokontaktem na zbiorach pieczarek. Wyjechałem na północ Francji, Crecy coś tam się miejscowość nazywała. Najgorsze w całej pracy było to że był z nami taki łoś Marek, który lubił uprzykrzać życie innym przez swoją głupotę. Ogólnie do firmy nie mogę się przyczepić, jako student zarabiałem 10€/godz więc byłem bardziej niż zadowolony.

0 / 0

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na pieczarach nie brakuje nigdzie

0 / 1

Witam. Czy pracował ktoś przez tą firmę przy sprzątaniu maszynowo basenów w Niemczech ? Proszę o opinie.

0 / 2

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Na tą chwilę nie posiadamy kontraktu na sprzątanie basenów, mamy za to wiele innych. Więcej informacji znajdziesz na stronie euro-kontakt.eu/jobs. Zachęcamy do aplikowania ;)

0 / 0

od siebie moge polecic spawanie w niemczech bo tam jezdzilem. swietna praca, dobrze platna i na dobrym sprzecie i nie wiem cyz tak zawsze jest ale byl koles ktory ogarnial wszystko naprawde dobrze i pare sztuczek pokazal :)

0 / 0

w lato w 2017 roku z dziewczyna pojechaliśmy do Francji na zbiory owoców, pamiętam że nieźle oboje zarobiliśmy i można było trochę rodziców odciążyć jak się studiowało :) nie wiem czy chciałbym jeździć regularnie ale na pewno jest to dobry wybór żeby sobie dorobić większą ilość gotówki

0 / 0

Hej, czy mógłbyś udzielić więcej informacji na fb?

czesc, ja w 2015 bylem z eurokontaktem na zbiorach we francji i jesli chcesz to chetnie odpowiem na Twoje pytania tutaj :) jeszcze jako student sobie tak dorabialem i na pewno moge sie zgodzic z Marcinem ze regularnie tez nie mialem nidy zamiaru wyjezdzac ale na dorobienie to sweitny sposob bo samemu nie trzeba za duzo zalatwiac papierkow :)

0 / 1

w tamtym roku bylem dwa razy na kontraktach dekarskich w niemczech, pieniadze spoko do zarobienia tylko trzeba sie znac i robic a nie opieprzac, mi sie ogolnie podobalo i mam zamiar wyjechac jeszcze z nimi w tym roku

0 / 0

czy ktos jakos niedawno byl na spawaniu z nimi? ja 3 lata temu bylem ostatni raz i teraz chcialbym znowu ale nie wiem czy warunki sa teraz dalej tak dobre jak kiedys, pamietam ze naprawde niezle pieniadze mozna bylo zarobic no i doswiadczenia zlapac bo czasem z niezlymi specjalistami sie udalo popracowac i zawsze cos podpowiedzieli

0 / 0

Teraz kilku polaków przebywa we Francji jako spawacze. Jeżeli ktoś posiada do nich kontakt proszę o odzew

0 / 0

czy na spawaniu, czy na murowaniu, nieważne. Ta firma działa na wykorzystywaniu ludzi. Ci co nie znają Eurokontaktu nie zrozumieją sposobu ich działania.

0 / 0

we wrzesniu tamego roku pojechalem pierwszy raz, pojechalem do Francji na karton gipsy, praca prosta a warunki zapewnione przez eurokontakt byly akceptowalne, nie bylo najlepiej jak mozna sobie wymarzyc ale bylo to wszystko na takim poziomie ze chce jeszcze raz jechac w ciagy nastepnego miesiaca :) najwazniejsze to ze kasa byla naprawde spoko i nie bylo za duzych opoznien w jej wyplacaniu, jeden gosciu ktory byl z nami byl troche irytujacy ale poza tym ekipa na ktora trafilem byla zgrana i dobrze sie dogadywalismy

1 / 0

Przed świętami zjechałem z kontraktu eurokontaktu, pracowałem na budowie w Niemczech jako ogólnobudowlaniec :) cieszę się że zjechałem przed świętami bo akurat kasa się przydała. Teraz nowy rok i znowu będę chciał pojechać, mam nadzieję że się uda i znowu trafie na spoko ekipę z Polski

2 / 0

dopiero co wrocilem z drugiej pracy na jakiej bylem, bylo ok, lepiej niz sie spodziewalem, pieniadze nieliche i atmosfera z ziomeczkami z polski byla ok, nie zawsze tak pewnie jest ale ekipa teraz swietna sie trafila

0 / 1

Poprosze o wypłate za sierpień

3 / 1

Ja za wrzesień!!!

0 / 0

Słuchajcie być może pojadę z EUROKONTAKT na robotę jest wiarygodna ,najważniejsze czy kasa sie zgadza czy nie rolują

0 / 2

dwa razy byłem i cudów nie było, ale hajs który był mówiony na miejscu dostałem po robocie

0 / 0

Śmiało aplikuj,będziesz pracować przez angielską firmę i jak pojedziesz np do niemiec będziesz mieć wysoką diete jako pracownik oddelegowany .napradwę warto bardzo polecam

0 / 2

dla mnei swietna atmosfera, praca w dobrym towarzystwie mi sie trafila, mozna sie bylo posmiac przy robocie i kasa zawsze na czas

0 / 2

jakiś czas temu byłem z nimi na pierwszym wyjeździe, spoko było, dokładnie to czego się spodziewałem, czyli dużo osób na chacie, brak luksusów ale kasa w porządku, zresztą kontakt i samo załatwienie roboty też ok, bez większych spin

0 / 1

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia dodania wypowiedzi na forum (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy). Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

Wpisy z naszego bloga

09.07.2019, 09:44

Wdrożenie i obsługa PPK

Już niebawem w życie wejdzie ustawa z dnia 4 października 2018r. o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK). W pierwszej kolejności będą wprowadzane w dużych...

Zobacz więcej
08.07.2019, 16:28

Potrzebujesz samochodu? Po prostu go wypożycz!

Potrzeba korzystania z samochodu przez osoby, które na co dzień go nie posiadają, najczęściej pojawia się niespodziewanie i jest sporym źródłem stresu....

Zobacz więcej
30.06.2019, 12:56

PPK w pigułce: wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Pracownicze Plany Kapitałowe to nowy program oszczędzania na emeryturę, który pierwsze przedsiębiorstwa obejmie już w lipcu 2019 roku. PPK to powszechny,...

Zobacz więcej