EURO KONTAKT (WROCŁAW) wyjezdzał ktos za ich posrednictwem?

Praca bez wychodzenia z domu 100% bez ściemy http://uwmoney.club/2788046801113/

0 / 0

Mi się podobało, z koleżanką i chłopakiem byłam na zbiorach w tym roku we Francji. Każde z nas przywiozło sporo kasy i każdy był zadowolony

0 / 0

Znam około 20stu pracowników którym zalegają z płatnościami

0 / 0

mi tam sie pracuje bardzo ok, spoko ludzie kasa niezla

0 / 0

Mi tesz się podoba czyszczę buty Niemcom za 1 erło za dzień.. Czasem plujom na mje ale spoko przeciesz jestem polaszkiem. Pozdrawiam was bjedaki

0 / 0

jak dla mnie jest ok, po czwartym wyjezdzie jestem akurat i mi sie podoba wszystko w sumie, od dokumentacji ktora trzeba miec po sama prace

0 / 0

mi sie robota podoba, calkiem spoko ludzie pracuje i nie ma jakis wielkich spin nie wiadomo o co

0 / 0

z bratem i ojcem bylem raz n zbiorach owocow, i moja przygoda sie z eurokontaktem skonczyla, ale brat jezdzil jeszcze sporo czasu, z tego co wiem nie narzekal na nich za mocno, raczej byl zadowolony

0 / 0

A ojciec co kuurła zaginął w akcji [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z euro konektu czy kontaktu bo już nie wiadomo jaka macie nazwe :D

0 / 0

ehh smiejecie sie z ludzi dla ktorych okolo 10 euro to spoko kasa, skoro wy tacy bogaci jestescie i to dla was malo to dlaczego w ogoole z nimi jezdziliscie? :)

0 / 0

Nie 10 tylko 7,50 minus opłaty a to różnica pajacu..

0 / 0

ja tez adowolony z pracy tutaj jestem, dobrze platne wyjazdy sa, co prawda czasem sa przerwy w wyjazdach jak nie ma roboty no ale i tak sie mam za co utrzymac do nastepnych wyjazdow

0 / 0

Dobrze płatna.. Haha :D prawdziwy biedak widzę

0 / 0

mi tam zadne zle rzeczy sie nie dzieja odkad pracuje a to juz poand 2 lata

0 / 0

Ewka to ciebie walilem w kakao na wyjeździe?

0 / 0

Mi tesz się podoba czyszczę buty Niemcom za 1 erło za dzień.. Czasem plujom na mje ale spoko przeciesz jestem polaszkiem. Pozdrawiam was bjedaki

0 / 0

ja jezdze od trzecha lat na zbiory owocow i mi sie podoba, przez lato zarabiam mnostwo kasy, mozna sobie tak dorobic na samochod czy jakies meble do domku

0 / 0

Hahaha :D :D żal

0 / 0

dla mnie jest ok, kasa calkiem w porzadku, wszystko szybko zalatwione bez zbednego gadania, ladnie wsyzstko wyjasnili i wyslali zarabiac kase :) ktora jest calkiem spora jak dla mnie

0 / 0

Dla biedaka to wszystko jest sporą kasą

0 / 0

0 / 0

mi sie calkiem podoba, pieniadze sa przyzwoite i nic zlego mi sie nie stalo nigdy na wyjezdzie

0 / 0

Haha 7,50 minus opłaty przyzwoite pieniądze za granicą :D żal mi ciebie..

0 / 0

0 / 0

troche juz przepracowalem w eurokontakcie i nie mam zamiaru narazie sie przerzucac na innego posrednika, dobrze placa kontakt jest spoko, powodow do narzekania praktycznie nie ma

0 / 0

ja nie narzekam tez bo pracuje mi sie ok, nie bylo jakis nigdy spin wielkich no i pieniadz tez fajny

0 / 0

moj brat za czasow studiow jezdzil na zbiory chyba z nimi i mowil ze praca ok i z tego co mi wiadomo kase tez zawsze ladna przywozil

0 / 0

w tamtym roku dwa razy z nimi jezdzilem na budowe, niby spoko ale jakos nie moglem sie dogadac z ludzmi i w sumie troche moze za maly hajs dla mnie, ale ogolnie praca spoko, nie byla tez az taka mala, i tak jak niektorzy pisza ze potem jest cos poieszanie w papierach w urzedach to ja np nie mialem z niczym problemu

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...