co wiecie o malcosort w belgi

Podobno jak tą pseudofirmę Michtę z Polplina.

0 / 0

maciek - 2017-04-05 09:22:28witam. pracowałem na sortowni w marcosoft w torgeren i radze wszystkim tam nie jezdzic prcowalem jak pies dawalem saba sie manipulowac zeby chociaz zarobic na to co wydalem na wyjazd po 2 tygodniach zwolnili 6 nowych ludzi nie wiadomo za co nie polecam ludzia zeby tu na marnie przyjezdzali do pracy na marne zeby sie natyrac i wracac zaraz do pl pozdrawiam Malcosort :) unikać dużym łukiem pozdrawiam

0 / 0

witam. pracowałem na sortowni w marcosoft w torgeren i radze wszystkim tam nie jezdzic prcowalem jak pies dawalem saba sie manipulowac zeby chociaz zarobic na to co wydalem na wyjazd po 2 tygodniach zwolnili 6 nowych ludzi nie wiadomo za co nie polecam ludzia zeby tu na marnie przyjezdzali do pracy na marne zeby sie natyrac i wracac zaraz do pl pozdrawiam

0 / 0

Nienormalni ludzie co tu dużo pisać ... głupotą od was śmierdzi na odległość ! PRAWO jasno mówi ze,nie płaci sie nikomu !!! a szczególnie agencji pracy za pośrednictwo pracy , tyle sie mówiło o tym w prasie , tv , internecie , a nadal motłoch płaci przed wyjazdem po 700-1000 zl ,po 2 dniach trącą prace i sa w plecy , cwaniaki brawo doić ich z kasy przed wyjazdem ile wlezie !!! idiotów trzeba tępić finansowo w Polsce .

0 / 0

Ciekawe komentarze. Trafiłem do tej firmy i postaram się je osobiście zweryfikować. Bo za granicą jak i w Polsce pijaczkow i niedobór masa. Powodzenia w życiu rodacy. As

0 / 0

Malcosort to obóz pracy- tylko dla osób bardzo zdesperowanych. Chorą atmosferę tworzy tam głownie jedna osoba, która już dawno powinna trafić do więzienia za mobing w pracy, ale jako że GÓWNO jeszcze światem NIE RZĄDZIŁO, myślę że znajdzie się w końcu ktoś, kto pokaże jej miejsce w szeregu. Wszyscy pracownicy życzą jej tego z całego serca, bo jak nikt inny na to zasługuje....

0 / 0

Zdecydowanie nie polecam nikomu. Osobą nadzorującą pracę tam jest brygadzistka- psychopatka, która non stop dręczy i poniża ludzi. Straszna prostaczka i wieśniara o zerowej kulturze osobistej i nastrojach tak zmiennych, że wymaga to już leczenia...

0 / 0

nie polecam nikomu pracowałem 3 godziny pare lat temu mieszkam kilkanascie km od tego syfu Najlepsza była mina Danusi i Karinki jak straszyły mnie zjazdem do domu a ja szmata prosto w ryj ze wlasnie wychodze lol Polaku masz troche w głowie to nie jedż tam

0 / 0

Pozdro dlA starych pracowników jeśli nadal tam są i piwodzenia dla nowych chociaż tych najlepszych podobno juz tam nie ma typu romanow itd

0 / 0

bo tam tak jest jak mają dobrych pracowników to nie szanują mam porównanie z innych miejsc w Belgii i poprostu jesli ktos tam trafia to w najgorsz miejsce w belgii byłem raz i już tam nie wracam pomimo ze udało mi sie przepracowac cała karte każda inna robota lepsza od tej jedynie na sadzie jest spoko

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

witek - 2014-02-02 07:55:54Zgadzam się z tobą to jest wielkie oszustwo moja dziewczyna pojechała tam w piątek na miejscu dowiedziała się że tam jest tylko wymiana ludzi to są oszuści chodzi tylko o te 990zł które trzeba zapłacić tej oszustce z biura pośr. w Stalowej Woli ul. Romana Dmowskiego 12 Nie dajcie się więcej naciągać tej oszustcenie ma gorszego gówna niż stalowa wola romana dmowskiego jak ona fajnie gada że tak wszystko fajnie jak się pojedzie jedno wielkie gówno jeszcze tyle płacić ten kto tam pojedzie to tylko patrzy aby odrobić i chodu wysyła do obozu pracy niech jo szlak trafi

0 / 0

Ale na co wy jedzicie ? Tylko sa tam te jablka i gruszki? Czy tez sa jezyny i maliny? brukselka? albo sortowanie ziol ? do jakiej pracy wysyla ta firma?

0 / 0

a nic

0 / 0

Witam Pani danką....Złego słowa nie powiem o malcosort,,,pracowałem tam długo i chwale sobie....Pozdrowaienia dla Danka....Jakub z Sosnowca(polska)....Jak bym mógł to mogę tam do pracy od zaraz jechać......

0 / 0

białykarmelek - 2015-01-30 21:46:34gonia78 - 2014-12-19 12:07:56Wow, nieźle się dzieje na tych niektórych sezonowych ofertach... Strach się bać. Ja szukam pracy przez ogłoszenia, np. na stronie http://www.pracabelgia.com/. Wolę nikogo nie prosić o pomoc, bo potem może mi się odbić czkawką. Hej, a jak wygląda życie w Belgii, jakie są ceny przykładowo za wynajem mieszkania? Czy te namiary http://www.pracabelgia.com/mieszkania-i-hotele-w-belgii,2,2,849,802,849 są sensowne?Ja nie pomogę, bo mieszkałem na kwaterach... :(

0 / 0

Chcialysmy wypowiedziec sie na temat pracy w Malcosort...otoz jechalysmy tam pelne obaw i strachu czytajac te wpisy tutaj ale okazalo sie ze nie potrzebnie gdyz wcale nie bylo tak zle jak tu pisza..brygadzistki pracowaly razem z nami i pomagaly kazdemu kto potrzebowal pomocy,jesli ktos pracowal zle to zwracaly uwage bo w koncu to ich obowiazek by pilnowac by praca byla dobrze wykonana ale kazdaz nich tzn Karina,Danuta i Martyna zawsze sluzyly rada i pomoca,pilnowaly by wszyscy wzajemnie sobie pomagali i podkreslaly ze wspolpraca i dogadywanie sie w grupach jest niezbedne by praca byla wykonana dobrze i na czas i ze wazne jest to by sluchac polecen bo wtedy szybko opanuje sie to czego pracodawca oczekuje od pracownikow..Szef czesto pytal pracownikow czy sa jakies problemy i jak jakis byl to z pomoca brygadzistow zawsze szybko go rozwiazywal ..Szefowa pani Greta takze zrobila na nas dobre wrazenie bo jest bardzo mila osoba..Praca moze i nie byla zbyt lekka ale jak ktos sluchal polecen to dawal rade...Jak ktos jedzie do pracy za granica musi przeciez liczyc sie z tym ze wszedzie trzeba sie narobic aby zarobic i kazdy pracodawca oczekuje i wymaga dokladnie tego samego czyli tego by praca byla dobrze wykonana..oczywiscie kazdy ma prawo myslec inaczej,my piszemy tylko jak bylo wtedy gdy my tutaj bylysmy..

0 / 0

gonia78 - 2014-12-19 12:07:56Wow, nieźle się dzieje na tych niektórych sezonowych ofertach... Strach się bać. Ja szukam pracy przez ogłoszenia, np. na stronie http://www.pracabelgia.com/. Wolę nikogo nie prosić o pomoc, bo potem może mi się odbić czkawką. Hej, a jak wygląda życie w Belgii, jakie są ceny przykładowo za wynajem mieszkania? Czy te namiary http://www.pracabelgia.com/mieszkania-i-hotele-w-belgii,2,2,849,802,849 są sensowne?

0 / 0

dda - 2015-01-29 14:20:05ta firma to patologia nie polecam tam pracowac jest wiele innej pracy w całej Belgi jak i zarowno w innych krajach.Ta firma to porazka ja was tylko ostrzegam szkoda zdrowa sobie marnowac w tej patologij 100% racji ale Polacy lubią być wykorzystywani i żeby nimi pomiatano dlatego i tak tam pojadą.

0 / 0

ta firma to patologia nie polecam tam pracowac jest wiele innej pracy w całej Belgi jak i zarowno w innych krajach.Ta firma to porazka ja was tylko ostrzegam szkoda zdrowa sobie marnowac w tej patologij

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...