KURS MASAŻU

Ja jestem w trakcie kursu klasycznego w Akademii Masażu Karuna. Swoją siedzibę mają w Borach Tucholskich, więc nie dość, że się uczysz i budujesz swoją przyszłość, to jeszcze obcujesz z przyrodą i pięknem. Wielkim plusem jest to, że szkoła masażu posiada Akredytację Kuratorium Oświaty, a dodatkowo można starać się o dofinansowanie z PUP. Tutaj jest ich stronka: http://www.akademia-masazu.pl

0 / 0

Ja jestem w trakcie kursu klasycznego w Akademii Masażu Karuna. Swoją siedzibę mają w Borach Tucholskich, więc nie dość, że się uczysz i budujesz swoją przyszłość, to jeszcze obcujesz z przyrodą i pięknem. Wielkim plusem jest to, że szkoła masażu posiada Akredytację Kuratorium Oświaty, a dodatkowo można starać się o dofinansowanie z PUP. Tutaj jest ich stronka: [url=http://www.akademia-masazu.pl/][color=black]szkoły masażu[/color][/url] ;)

0 / 0

W pracy sobie zażyczyli dodatkowych umiejętności i musiałam szukać czegoś szybkiego, niedrogiego i dającego certyfikaty. Znalazłam na Favore profil gabinetu odnowy biologicznej, który oferuje przeróżne kursy masażu, w tym tych najnowocześniejszych a o takie mi najbardziej chodziło. Poszłam, zrobiłam, i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Podsyłam linkę i polecam :) http://www.favore.pl/user/annnka.html szukajcie, wybierajcie ;)

0 / 0

Ostatnio uczęszczałam na kurs masażu gorącymi kamieniami i jestem bardzo zadowolona, kurs był mi potrzebny do pracy. Kurs dostępny jest na stronie http://www.akademiamw.pl/kursy-i-szkolenia_masazu.html

0 / 0

faktycznie polecam ich kurs masazu, jest dobry

0 / 0

ALEKSANDER STOJEK TELGAM OSZUST<br /> <br /> <br /> ostrzega się potencjalnych klientów TELGAM z okolic JASŁA<br /> <br /> przed działaniem tego oszusta......<br /> <br /> bo was oszuka, jak oszukał innych<br /> <br /> <br /> --------------<br /> <br /> uwaga na tego oszusta<br /> <br /> chciał oszukać inwestorów giełdowych i zrobił dla siebie emisję po 21 groszy<br /> <br /> chciał oszukać<br /> <br /> - Adama Łanoszkę<br /> - Leszka Sobika<br /> - Krzysztofa Moskę<br /> <br /> i sam został wydymany :)))<br /> <br /> ale ostrzega się potencjalnych i obecnych klientów TELGAMA<br /> <br /> aby<br /> <br /> uważali na tego oszusta !<br /> <br /> <br /> Aleksander Stojek<br /> <br /> Marek Stojek<br /> <br /> Katarzyna Stojek<br /> <br /> Eugeniusz Stojek<br /> <br /> oszustwo<br /> <br /> TELGAM<br /> <br /> JASŁO<br /> <br /> STOJAK - WROCŁAW<br /> <br /> <br /> GOOGLE

0 / 0

ja zrobiłem kurs I stopnia w goworku i zastanawiam się nad którymś z drugiego, ale jest tyle do wyboru że sam nie wiem...trochę nie ogarniam rynku i średnio umiem powiedzieć, który jest teraz &quot;na fali&quot;, może mi polecicie? jestem otwartym umysłem więc mogę się podjąć różnych opcji :)

0 / 0

super kursy organizuje gowork. najpierw idziesz na kurs I stopnia, a potem mozesz sie doszkolic, ja np polecam banke chinska, badrzo ciekawe i azjatyckie masaze sa teraz megapopularne. takze mysle, ze warto sie zainteresowac jesli zalezy ci na tych umiejetnosciach.

0 / 0

Witam.Niedawno odbyłam Kurs masażu I i II stopnia w Go Work w Warszawie .Polecam wszystkim , którzy chcą zgłębić tajemnicę masażu.Osoba prowadząca jest niesamowita , 100% profesjonalizmu z jej strony. Jej zaangażowanie w tę pracę jest godne najwyższych ocen.Bardzo dużo zajęć praktycznych, dzięki czemu już pracuję jako masażystka. Polecam gorąco.

0 / 0

Hej<br /> Ostatnio odbyłam kurs w firmie GoWork i naprawdę muszę powiedzieć że byłam mile zaskoczona, bardzo fajna prowadząca, ma naprawdę dużą wiedzę i potrafi ją przekazać, ogólnie organizacja kursu była ok nie można mieć uwag, Nie wiem jak jest w Krakowie ale skoro tu było dobrze to tam pewnie tez będzie.<br /> <br /> Zastanawiam się czy nie zapisać się jeszcze na te masaże dodatkowe czy ktoś już odbył takie kursy??? opłaca się??

0 / 0

Witam :) Wlaśnie 2 dni temu skończyłam kurs masażu I i II stopnia w GoWork w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona. To prawda, że aż 90% to zajęcia praktyczne. Mnie się nawet wydawało, że w sumie to cały czas była praktyka hehe Generalnie zajęcia super, prowadząca też świetna, fajne miała podejście do kursantów. Pozdrowienia dla Karoliny. Bardzo dużo zależy właśnie od nauczyciela. Tak więc z czystym sumieniem polecam kurs masażu w GoWork.

0 / 0

Byłem na kursie gowork w łodzi niestety gdyby nie wykładowca Pan Sławomir Sobczyk bym zrezygnował po pierwszym stopniu. Materiały które dostaliśmy dopiero w polowie kursu do masażu były ale kurde masowanie na początku na sucho było tragiczne,instruktor przyniósł wlasny olejek abyśmy mogli masować. Co do sali niestety w budynku którym są organizowane wykłady okna są nieszczelne zimno w chłodniejsze dni to nie było co się masować bo gęsia skorka od razu....<br /> a stół jeden był zepsuty od samego początku to naawet nie wymienili przez cały kurs zero zainteresowania ze strony gowork jak przebiega kurs itp ale o pieniądze to dzwonili co dziennie ...zatem tak jeżeli zdecydujecie się na kurs w lodzi to muszą zadbać o salę i o materialy pomocnicze bo inaczej to...A instruktora mogę polecić w 100% Sławomir Sobczyk jeżeli będzie prowadził możecie smiało iść nauczy masować.

0 / 0

Hej,<br /> uczestniczyłam w kursie masażu we Wrocławiu organizowanym przez GoWork.pl. Naprawdę świetnie się bawiłam, a przy okazji nauczyłam wielu pożytecznych rzeczy. Szkoleniowiec godny polecenia, wykazał się dużą cierpliwością do uczestników, stworzył bardzo kameralną atmosferę, dzięki czemu przełamał drzemiące w nas bariery i pomógł otworzyć się na nowe doświadczenia.<br /> W kursie najbardziej podobało mi się to, że były małe grupy, w związku z czym każdy z nas mógł liczyć na uwagę i fachową pomoc trenera. <br /> Naprawdę polecam:)<br />

0 / 0

Dla zainteresowanych podrzucam link:<br /> http://www.massageandspa.eu/szkolenia_kursy.php<br /> Mają fajną ofertę szkoleń i są faktycznie firmą szkoleniową, po kursie dostaje się dokument jego ukończenia etc. Polecam.

0 / 0

Kursanci masują siebie nawzajem. Trzeba również poczuć masaż, żeby potem poprawnie go wykonać.

0 / 0

widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-07 21:18:43Polecam kurs we Wrocławiu, wykładowca bardzo rzetelny i doskonale przygotowany do zajęć, dają obszerny skrypt szkoleniowy, dużo praktyki. Z kursu jestem bardzo zadowolonakogo sie masuje na takim kursie? Sa jakies osoby zatrudnione zeby byly masowane?

0 / 0

Egzaminy nie są łatwe. Jak zdasz teorię a nie zdasz praktyki i ti tak dyplomu Ci nie wydadzą bo nacisk kładą na praktykę

0 / 0

jak wyglada na egzaminie teoretycznym? Slyszalam ze bedzie 50 pytan -test. ale bylo ciezko czy po orstu bylo latwiej? Jak dlugo?

0 / 0

kurs godny polecenia gdyż glównie opiera się na zajęciach praktycznych

0 / 0

Z tego co wiem od innych co byli, była prowadząca Pani Magda. Ponoć dobra i uczyła faktycznie praktyki. Ludzie zadowoleni raczej, nie wiem kto teraz tam wykłada. Ja może się zapisze jak ludzie co byli polecali

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...