elpol/ geopol zna ktoś?

mi nie oddal kasy

0 / 0

Witajcie, Ja pracowałem ze 3 lata temu w ZRE EL-POL (nie wiem, czy mówimy o tej samej firmie, bo nie czytałem całości postów), jest to firma zajmująca się elektryką z siedzibą w Młynarzach koło Otwocka. Pracowałem za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej, pracę w firmie wspominam dobrze, pracowałem tam krótko (1 miesiąc). Praca była w Warszawie. Wynagrodzenie oczywiście dostałem.

0 / 0

Witajcie, Ja pracowałem ze 3 lata temu w ZRE EL-POL (nie wiem, czy mówimy o tej samej firmie, bo nie czytałem całości postów), jest to firma zajmująca się elektryką z siedzibą w Młynarzach koło Otwocka. Pracowałem za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej, pracę w firmie wspominam dobrze, pracowałem tam krótko (1 miesiąc). Praca była w Warszawie. Wynagrodzenie oczywiście dostałem.

0 / 0

Czy Elpol komuś ma jeszcze oddać kasę.Jest ostatnia szansa piszcie lub dzwońcie.[usunięte przez moderatora] miga się żeby nie oddać kasy.

0 / 0

masz zły adres elpol1@onet.eu to poprawny.zajmuje się firma ELPOL zwrotem bo to oni organizawali zakwaterowania i transport. i do nich wpłacało sie kase.ja wpłaciłem też do Norwegi już dostałem z powrotem.i na wszystkie mejle dostałem odpowiedzi.

0 / 0

ja też chciał bym mieć jego adres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

a masz moż adres tego gościa?

0 / 0

witam! ja też nie otrzymałem pieniędzy, czekam już miesiąc czasu. Miałem wyjechać w styczniu do norwegi, robota nie wypaliła. Na telefony nie odpowiadają i zmieniają numery.Jak odzyskać kase? skoro nie można sie z nimi skontaktować.

0 / 0

mi nie oddal pieniedzy, jak komus nie oddal to piszcie [usunięte przez moderatora]

0 / 0

czy jest ktos jeszcze komu el pol nie oddał pieniedzy ?

0 / 0

Ja też czekam do piątku i idę na policje.Szwagier siedzi wysoko w komendzie miejskiej, i obiecał że pogoni sprawę.Dobrze by było żeby jak najwięcej osób złożyło donos. Pozdrawiam

0 / 0

Pozdrowienia z gór dla ciebie Anonim.

0 / 0

Witam.Ja nadal nie otrzymalam pieniedzy!!Za kazdym moim telefonem do [usunięte przez admina] zostaje poinformowana ze pieniadze zostaly wyslane!!niestety do mnie nie dotarly.Dzwonilam dzis-do piatku dalam czas,jezeli nie bedzie wplaty(Sprawa trafi do sadu a [usunięte przez admina] dostanie taki [usunięte przez admina] ze nie bedzie wiedzial jak sie nazywa i wtedy juz nikogo nie oszuka!!!)[usunięte przez admina]

0 / 0

nie ma za co Mark!po prostu nie mogłem spokojnie patrzeć jak naciągają kolejnych ludzi!dobrze,że udało się chociaż ciebie przekonać.Ja też zwolniłem się z pracy na wyjazd,ale mam szefa ok który powiedział:szkoda że odchodzisz ale jakby co to zawsze możesz wrócić!no i wróciłem.Trzym się jakoś to będzie,pozdro dla rodzinki!

0 / 0

Wiem,że czytasz to [usunięte przez admina].I wiedz,że [usunięte przez admina]''OBIECUJĘ'', mimo tego, że mi kasę oddałeś.Ja przez ciebię straciłem pracę mimo twoich zapewnień. LUDZIE NIE WIERZCIE TAKIM FIRMĄ KTÓRYM TRZEBA KASĘ WPŁACAĆ.A SZCZEGÓLNIE Z KUTNA,JAK JUŻ KTOŚ TAM KIEDYŚ PISAŁ. Ja też nie wierzyłem tym komentarzą;norbiego,który też miał jechać. Dopiero ANONIM jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI mi dał do myślenia.

0 / 0

A w dodatku to tylko ja sam byłem z południa Polski. Więc do Kutna mam niedaleko.On dobrze wie kim ja jestem jaki mój adres.Prosił bym kogoś o podanie adresu tego debila.Jak tam wpadnie grupa od nas to mu chałpę rozniosą.Gostek pustaki,cegły sprzeda i może przynajmniej części takich naiwnych jak ja zwróci kasę.Bo na prawo nie ma co liczyć.

0 / 0

WIELKIE DZIĘKI "ANONIM" dzięki tobie mam spowrotem kasę.Nie wierzyłem tym komentarzom.Miałem nóż na gardle i chciałem coś zarobić.A tu się okazało,że przez tego debila [usunięte przez admina] zrezygnowałem z pracy mając dziecko i żonę w ciąży.A upewniałem się czy to pewna praca i ten [usunięte przez admina] mówił,że tak.Chciałbym go dorwać i przynajmniej mu ryja rozkwasić.A jestem z południa Polski i Alkapone tam wpadnie do niego

0 / 0

Ten ostatni komentarz to mój,ponieważ chciałem sprawdzić czy się pojawi,bo wczoraj się naprodukowałem co miałem z tym geopolem i się nie pojawił. A zaczęło się od tych moich wcześniejszych komentarzy.Zacząłem podejrzewać,że to jest jakiś przekręt: np. dlaczego mnie nie ma na liście pasażerów na 16 lutego jak kasę wpłaciłem.Gostek zaczął kręcić.Więc zadzwoniłem z początkiem lutego do geopolu i jakimś cudem się dodzwoniłem.Zrypałem gościa i postraszyłem prokuraturą i telewizją(a jakieś tam dojścia mam do mediów i do prokuratury).Na drugi dzień gostek dzwoni żeby mu przesłać rezygnację wyjazdu i nr konta na które ma przesłać kasę.Więc tak zrobiłem i 13 lutego kasa była na moim koncie.

0 / 0

tak dostałem kasę

0 / 0

WITAM.DZWONIL DZIS DO MNIE TEN FACET Z GEOPOLU I POWIEDZIAL ZE ZROBILI DZIS PRZELEW DLA 15-TU OSOB!!ALE JESZCZE NIE WIEM CZY JA TEZ JESTEM W TYCH 15-STU OSOBACH!!PRZYZNAL SIE ZE ZAMYKAJA DZIALALNOSC!!!JAK KTOS DOSTANIE KASKE TO PISZCIE.ZOBACZYMY CZY TO PRAWDA?!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
10 godzin temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
przedwczoraj, 16:06
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
3 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...