Cosinus opinie

Dominika
17.09.2020 09:43
Witam, chciałabym się dowiedzieć jakie są wasze opinie na temat szkoły policealnej w Cosinusie. Najlepiej w Łodzi, bo myślę nad zapisaniem się, ale wszystkie opinie mile widziane.
Ala
17.09.2020 10:01

A jaki kierunek?

Mój brat chodził na coś związanego z filmem do Cosinusa (w Wawie) i szczerze był zawiedziony i nawet nie skończył. Na pewno nie podobał mu się sposób organizacji (często odwoływane i przekładane zajęcia) i niezbyt szeroki asortyment . Ale może na innych kierunkach i w innych miastach jest inaczej :)


Ela
17.09.2020 10:08
@Ala: Nie jest inaczej. Zajęcia przekładane, a o wyniki egazminów trzeba prosić, dzwonić i wysyłać maile. Szkoda tylko ze nikt nie odpisywał i nie odbieral
Ekspert GoWork
17.09.2020 10:30

Dominiko,jeżeli rozważasz rozpoczęcie nauki w szkole policealnej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Darmowej Szkoły Policealnej GoWork.pl . "Darmowa" to nie tylko pusty slogan, który ma na celu przyciągnięcie słuchaczy - u nas naprawdę nie trzeba płacić za zajęcia!: żadnych ukrytych kosztów, o których "przypadkiem" dowiesz się przy podpisywaniu umowy, albo co gorsza w trakcie semestru. Gwarantuję, że nie okaże się, że będziesz musiała opłacić wpisowe, egzaminy poprawkowe, indeks czy wydanie jakichkolwiek dokumentów. Jedynej opłacie podlega kara za brak uzyskania 50% frekwencji w miesiącu i wynosi 270 złotych. I tyle! Jak widzisz, pilny uczeń nie będzie musiał płacić zupełnie za nic :)Poziom nauczania w Darmowej Szkole Policealnej GoWork.pl jest taki sam jak na kierunkach odpłatnych - kierujemy się zasadą równości w traktowaniu naszych słuchaczy.Naukę możesz podjąć w trybie dziennym, zaocznym lub wieczorowym.A poniżej lista darmowych kierunków dostępnych w naszej Szkole:
  • asystentka stomatologiczna

  • higienistka

  • technik usług kosmetycznych

  • opiekun medyczny

  • technik masażysta

  • technik bhp

  • technik administracji

  • florysta

  • sterylizacja medycznaStudiowanie darmowych kierunków w Szkole Policealnej GoWork.pl naprawdę się opłaca! Wierzę, że znajdziesz u nas swoje miejsce :) Powodzenia!PozdrawiamEkspert GoWork


Dominika
17.09.2020 10:58
@Ala: Ja myślałam nad kosmetyką, ale też nad masażem
mel hana
21.09.2020 10:27
@Ekspert GoWork:

Ktoś się tu uczył ?


Sortowanie

Madzia ????
20.01.2023 10:57
Witam serdecznie POLECAM Szkole Cosinus w Gdyni super nauczyciele w szczególności Pani Agnieszka ♥️???????????????????????? . 3 Wspaniałe latka z super dziewczynami wspaniała z nas grupa Kicie ???????????????? . Pozdrawiam .
NataliaGniezno
22.01.2023 07:16
@Madzia ????: Ja osobiście polecam mocno cosinusa w gnieźnie.
Super nauczyciele i kierunek masaż :D
Aga
14.06.2022 08:07
Witam jak z księgowością.. Po ukończeniu szkoły wystarczająca wiedzą by poradzic sobie w pracy?
Ala
16.12.2022 15:19
@Aga: Polecam gorąco każdemu szkoły Cosinus, są dobrze przygotowane do kształcenia słuchaczy.
Odradzam pracę w tej firmie!!!
14.12.2021 10:49
Praca w tej firmie to masakra, centrala wszędzie ta sama. Każdemu odradzam!!! Po powrocie z pracy do domu płakałam, bo tylko na to miałam siłę i nie wyrabiałam psychicznie. Mobbing w pracy to codzienność, zero szacunku do pracownika, ciągłe pretensje, dzwonią z centrali do Sekretariatów czy odbierają telefon, jak nie to afera na cały oddział. Nieważne, że może akurat być jedna osoba, a są dwa telefony i nie masz szans rozmawiać przez 2 jednocześnie, lub możesz obdzwaniać onliny i dzwoniąc też nie odbierzesz. Jak są 2 osoby jedna może dzwonić online, druga rozmawiać przez telefon i też nie odbierze, są różne sytuacje. Dodatkowo jeszcze pełno ludzi, których musisz przyjąć. Zaczyna się pracę o 8 o 10 już dzwonią z pretensjami, że onliny nie są obdzwonione. Nie pomyślą, że może nie chcemy rano dzwonić, żeby nie budzić ludzi, oraz że do tego czasu było już kilka zapisów, kilkadziesiąt telefonów, trzeba było odpisać na maile i zwyczajnie standardowo nie było czasu. Praca w weekendy za dzień wolnego, którego właściwie i tak nie możesz odebrać. Robi się zamówienia to żałują nawet papieru do drukowania i odejmują, później trzeba na pół ciąć większy, bo nie masz na czym drukować, żałują na miękki papier toaletowy(szary jest o 2 zł tańszy), chcesz zamówić podkładkę pod myszkę z podwyższeniem, żeby ręka mniej bolała (za mniej niż 15 zł) to też usuną, a biedna firma to to nie jest, dotacje mają duże. Przysyłają tajemniczych klientów i czegoś się nie powie to ucinają wypłatę, nieważne, że jest ciągła kolejka, ciągle dzwonią telefony, musisz zrobić wiele innych rzeczy poza obsługą klienta i zwyczajnie nie ma czasu na to, żeby pół godziny opowiadać o szkole, lub namawiać do zapisu. Nie ma czasu na przerwę, na pójście do toalety, częste zabieranie pracy do domu, zostawanie po godzinach oczywiście całości za to nie wypłacą, bo nie możesz wpisać za dużo nadgodzin, lub nie możesz ich wpisać wcale. Jesteś chory to pretensje, że idziesz na L4 i wjeżdżanie na psychikę. Ogłaszają konkurs "Przyprowadź znajomego" po czym przez kilka miesięcy po zakończeniu nie wysyłają pieniędzy i Sekretariat dostaje opierdziel od słuchaczy czekających na pieniądze. Centrala strasznie nieogarnięta, mają bałagan. O wielu rzeczach nie będę pisała, bo nie chcę robić problemów. To wszystko za jakieś 2100 na rękę. Przez kilka miesięcy po zwolnieniu bałam się odbierać swój telefon z początkiem 42, bo bałam się, ze to ktoś z Centrali. Strasznie zniszczyli mi psychikę. Dzień składania wypowiedzenia i ostatni dzień w pracy były jednymi z najpiękniejszych dni mojego życia.
Małgorzata
25.08.2022 13:56
@Odradzam pracę w tej firmie!!!: Popieram. Jeśli macie trochę szacunku do siebie. Odradzam.
Filip
24.01.2021 13:29
Uczę się i jestem bardzo zadowolony. Przynajmniej nie ma żadnych haczyków
Filip
12.02.2021 14:10
Polecam
Strona 2 →
Dodaj wypowiedź na forum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulamin i jak najbardziej merytoryczny.