Kasjer 2016-02-06 23:04 przez /Kamila/

Przebieg rekrutacji

Rekrutacji nie miałam!nie potrzebowałam.NIE myślałam nawet o niej wiec nie miałam się czego uczyć no...sorry- miałam nazw drużyn ale szybko to ogarnęłam bo uwielbiam sport!

Pytania

żadnych pytań ale pytania to dla laików,ja pracowałam ponad 20 lat w ksiegowości na różnych programach!

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Kasjer 2015-01-21 10:41 przez Buntownik

Przebieg rekrutacji

Wysłałam cv, w tym samym dniu, co pojawiło się ogłoszenie "dam pracę w zakładzie bukmacherskim". Dostałam telefon po tygodniu. Rekrutacja odbyła się telefonicznie. Menagerka wysyła na maila komplet dokumentów które miałam wydrukować i skierowanie na badania. Później te dokumenty odsyłałam do firmy na swój koszt. Na zatrudnienie czekałam około 2 tygodni (dziwne, bo menagerka zarzekała się że potrzebuje pracownika "na już"). Gdy już moja umowa została przygotowana, jakieś 30 stron różnych, różnistych papierków , chwilę jeszcze pogadałam z menagerka o warunkach. I to jest najciekawsze. Miałam pracować w systemie "3 dni pracy, 2 dni wolnego", tak jak jest w grafiku. W rzeczywistości pracowałam sama na punkcie przez dwa miesiące. po 6-8 dni bez dnia wolnego. O wolne musiałam żebrać jak żul o bełta. Totalna olewka, brak profesjonalizmu, zero szacunku. Mogłabym napisać książkę o tej firmie. Umowa o pracę jest, ale uwaga! 80% podstawy, czyli jak przepracujesz rok czasu na takiej umowie i się zwolnisz albo oni Cię zwolnią, to NIE MASZ PRAWA DO ZASIŁKU.

Pytania

hahaha rozmowa telefoniczna i pytania menagerki: 1. Czy wie Pani na czym polega praca w Zakładzie Bukmacherskim? - Nie, nie mam pojęcia. Miałam nadzieję że Pani mi to wytłumaczy. 2. Czy pasuje Pani praca za najniższa krajową? - Nie pasuje. Ale skoro mam pracować w systemie "3 dni pracy, dwa dni wolnego" to przeżyję. 3. Czy będzie miała problem z dojazdem do pracy? - Żartujesz? Mój latający dywan nigdy mnie zawiódł!

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.