FHU SUNEXPERT

2 Dodaj opinię

Oferta pracy

Nasza firma skupia się na wzmocnieniu fundamentów działalnosci oraz na dalszym dynamicznym rozwoju. Stawiamy na ugruntowanie swojej pozycji na rynku oraz wprowadzenie na rynek specjalistycznych towarów i usług. Od Państwa potrzeb zależy jaki to będzie produkt. Nasza firma dostosuje swoją działalność do Państwa indywidualnych potrzeb.

Call center - Konsultant

Zadania:

  • Kontakt z aktualnymi klientami naszych partnerów
  • Telefoniczna obsługa klientów indywidualnych
  • Udzielanie informacji na temat aktualnej oferty
  • Prawidłowe wprowadzanie danych do systemu
  • Dbanie o pozytywny wizerunek naszych partnerów

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Mile widziani również studenci

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wyboru pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Opiekę coacha
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (część stała oraz prowizja uzależniona od jakości i wyników)!
  • Umowy cywilno prawne
  • Możliwości awansu w dynamicznie rosnących strukturach firmy
  • Specjalne programy motywacyjne

tel: 514-152-627

FHU Sun-Expert
pl. Teatralny 10
41-800 Zabrze o/Zabrze
e-mail: kkfhusunexpert@gmail.com

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny