Profil

Normalna

Fallwork ma na rynku opinie dobrego pracodawcy. Życie pokazuje jednak, że zdarzają się sytuacje nietypowe, niemiłe i może ktoś nie być zadowolony z firmy. Myślę, że to nie jest koniec świata, tylko wypadek przy pracy.

podczlowiek

Czy naprawdę odpowiedź że się nie pasuje na dane stanowisko jest takie trudne?!? Firma zapewnia że się odezwie w kazdym przypadku, nawet próba kontaktu w celu zapytania nic nie daje brak słów zero szacunku do człowieka.

Norma

Tak długa lista ofert pracy pokazuje jak bardzo firmy potrzebują ludzi do pracy. Sądzę, że przekrój ofert pozwala na wybranie sobie odpowiedniej pracy. Fajna agencja.

Konsultant 2017-03-11 11:15 przez kandydat

Przebieg rekrutacji

Pani rekruter spóźniona na spotkanie, traktowanie bardzo "z góry", żadnego "dzień dobry" ani "przepraszam". Przez pierwsze 20 minut nawet na mnie nie spojrzała uprawiając monolog. Niespecjalnie chyba zależało jej na spotkaniu, wielkie muchy w nosie. Po rozmowie zupełny brak kontaktu :))) Tak niskiego poziomu kultury osobistej dawno nie widziałam, cieszę się, że nie dostałam pracy, bo nie chciałabym współpracować z taką osobą.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Fallwork
pracodawca

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.

W związku z prowadzonymi aktualnie projektami rekrutacyjnymi dla naszego klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER - ROBAKOWO/k.POZNANIA

Lokalizacja Robakowo/k. Poznania

Opis stanowiska:

- alokacja asortymentu na pole wysyłkowe

Wymagania:

- zdolności manualne
- dynamika ruchów

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość skorzystania z karty benefit sport
- pracę od pon-pt w godz 7-15
- ewentualne nadgodziny i soboty

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem email: praca.poznan@fallwork.pl

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 (naprzeciw dworca głównego PKP)

Telefonicznie pod numerem 790 790 544 lub 61 662 75 00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

* Oferta pracy stałej