Profil

Iza

Dzięki agencji FallWork dostałam pracę tymczasową na sortowni w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy - wyjątkowo miła obsługa, szybki kontakt, żadnych, nawet najmniejszych problemów. Szczerze polecam.

Normalna

Fallwork ma na rynku opinie dobrego pracodawcy. Życie pokazuje jednak, że zdarzają się sytuacje nietypowe, niemiłe i może ktoś nie być zadowolony z firmy. Myślę, że to nie jest koniec świata, tylko wypadek przy pracy.

podczlowiek

Czy naprawdę odpowiedź że się nie pasuje na dane stanowisko jest takie trudne?!? Firma zapewnia że się odezwie w kazdym przypadku, nawet próba kontaktu w celu zapytania nic nie daje brak słów zero szacunku do człowieka.

Konsultant 2017-03-11 11:15 przez kandydat

Przebieg rekrutacji

Pani rekruter spóźniona na spotkanie, traktowanie bardzo "z góry", żadnego "dzień dobry" ani "przepraszam". Przez pierwsze 20 minut nawet na mnie nie spojrzała uprawiając monolog. Niespecjalnie chyba zależało jej na spotkaniu, wielkie muchy w nosie. Po rozmowie zupełny brak kontaktu :))) Tak niskiego poziomu kultury osobistej dawno nie widziałam, cieszę się, że nie dostałam pracy, bo nie chciałabym współpracować z taką osobą.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy