Profil

Czym się zajmujemy?

Praca w Niemczech: Wykorzystaj swoją szansę! Myślisz o pracy w Niemczech? To absolutnie wystarczy! Całą resztę zostaw nam! Dzięki profesjonalnej pomocy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. Twoim planom zawodowym nic już nie stanie na przeszkodzie. We współpracy z Grupą Meyer oraz pozostałymi Partnerami przedstawimy Ci wiele atrakcyjnych ofert zatrudnienia. Z przyjemnością wyszukamy stanowisko odpowiadające Twoim wyobrażeniom.

  • 2012

    Rok założenia

Florian Meyer Członek Zarządu Firmy, Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.

Wspólnik Grupy Meyer Członek Zarządu Firmy GeAT Gesellschaft für Arbeitnehmerüberlassung Thüringen AG Członek Zarządu Firmy Meyer Fachkräfte GmbH Od 01.06.2015 r. Florian Meyer jest wspólnikiem Grupy Meyer oraz Członkiem Zarządu Gesellschaft für Arbeitnehmerüberlassung Thüringen AG i jako następca rodzinnej Firmy podąża w ślady swojego ojca Helmuta Meyer. Po kilku zawodowych przystankach na terenie całych Niemiec powrócił w 2013 roku do Erfurtu, gdzie głównie zajął się rozbudową polskiej spółki córki Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. Funkcje pełnione honorowo : Członek komisji iGZ-Tarif Członek Juniorów Gospodarki Środkowa Turyngia Członek założyciel Rotary Club „Erfurt Gloriosa“ (Dystrykt 1950)

Przeczytaj cały wywiad »

imigrant

Pracowałem przez nich w Zalando w Erfurcie, potem dostałem się na festa i pracuję do teraz. Do Erfurtu zawiózł mnie Pan Patryk osobiście bo nie miałem transportu, mieszkanie było ok, choć teraz mam nowe. Meyery to dobra Zeitfirma.

qciap

https://www.tvn24.pl/kalisz-chcial-sprzedac-filharmonii-fortepian-z-przebitymi-numerami,784133,s.html

wqopk1

dzwonili zaproponowali prace i nic