Opinie Klientów o F.B.I. TASBUD S.A. w Warszawa

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Pracodawca

 Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o Grupie Kapitałowej F.B.I. TASBUD


Dziękujemy za wszystkie Państwa opinie. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące działalności naszej Grupy Kapitałowej oraz Zespołu. Jesteśmy również tam, gdzie pojawiają się kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania i wyjaśniać kwestie związane z zatrudnieniem w naszej firmie.

 

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością. Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD z wyłącznie polskim kapitałem i ponad 35-letnim doświadczeniem działa jako Generalny Wykonawca w kraju i na świecie, oferując wznoszenie obiektów budowalnych w systemie Design & Build, Build oraz Design, realizując inwestycje zarówno z sektora prywatnego jak i Zamówień Publicznych.

Grupa mocno rozwinęła swoją działalność również na terenie Skandynawii, gdzie w skład Grupy Kapitałowej wchodzi TASBUD SVERIGE AB (odpowiednik polskiej spółki akcyjnej).

W Grupie intensywnie działa Pion Naukowo-Badawczy, który z sukcesami współpracuje z Pionem Prefabrykacji, dzięki czemu Grupa ma na swoim koncie szereg innowacyjnych rozwiązań oraz zdobyte patenty klasy A, tworzące między innymi system zintegrowanego budownictwa energooszczędnego z prefabrykowanych elementów żelbetowych. W swoich zasobach posiadamy własną fabrykę własną proekologiczną fabrykę modułów i prefabrykatów w technologii żelbetowej i betonowej, co stawia nas w pozycji lidera na rynku.

Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty pracy zarówno w kraju, jak i za granicą.


Nasza Grupa jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy, dlatego aby przybliżyć nasze działania, będziemy zamieszczać wpisy z najważniejszych wydarzeń i inicjatyw, w których bierzemy udział. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu.

 
Mistrz Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Witam, czy pracował ktoś już w Szwecji?

Monika Nowy wpis
@Mistrz

Też chętnie się tego dowiem - oby koś w miarę szybko zareagował na nasze posty. Widziałam, że w F.B.I. TASBUD szukają teraz Inżyniera budowy ds. sanitarnych z językiem angielskim i Montera instalacji i sieci sanitarnych. Czy chodzi Ci o któreś z tych stanowisk?

1
Nowy wpis

Pracodawca

@Mistrz

Wszystkie oferty pracy, również oferty zagraniczne (np. w Szwecji) publikujemy na naszej stronie https://fbitasbud.pl/kariera/oferty-pracy Zapraszamy do aplikowania.

Mistrz Nowy wpis
Kandydat
@Monika

Chodzi mi o montera wentylacji

podwykonawcaxxx
Klient

Współpraca nie za ciekawa. Brak organizacji na Budowie. Pracowałam na kilku budowach i nie mam pozytywnych odczuć. Nigdzie nie było dobrej organizacji. Płatności zawsze po terminie. O protokół trzeba się prosić z protokołem i fakturą do biura a potem się czeka jak Pan Dyrektor podpiszę i zaakceptuje dopiero jest przyznany termin płatności. Polityka przeciągania terminu.

1
Wujek
Klient

Dziękuję za kolejny rok udanej współpracy. Pozdrowienia dla wszystkich

Robotron
Klient

Działam z nimi od dawna jak wielu wykonawców i nie mam problemu. POLECAM

Tomasz
Klient

(usunięte przez administratora) Jednym słowem - scam. Nie długo pojawi się większy artykuł o tej firmie. Pewnie zmienią nazwę i dalej będą jacy są. Kompletnie nie polecam jako podwykonawca. No chyba, że że ktoś charytatywnie chce dla nich porobić.

Zostaw merytoryczną opinię o F.B.I. TASBUD S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

F.B.I. TASBUD S.A.
3.4/5 Na podstawie 630 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
F.B.I. TASBUD S.A.