Eyebar

3 Dodaj opinię
Eyebar
3 15 48 5 1

Aleksandra Głos współwłaścicielka salonów, Eyebar

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Zawodowo ekonomista, trener, ponad 15 lat wspierała zarządzanie relacjami ze strategicznymi partnerami instytucji, dla których pracowała (General Electric, SKOK Stefczyka, Biuro Informacji Kredytowej). W życiu zawodowym była zaangażowana w projekty przebudowy działów dotychczas jedynie koordynujących współpracę z partnerami w komórkę odpowiedzialną za rozwijanie tych relacji w tym kreowanie i sprzedaż nowych rozwiązań. Odpowiadała za całokształt kontaktów ze strategicznymi klientami – kluczowe banki komercyjne w Polsce. Jako prywatny przedsiębiorca w latach 2008 -2010 z sukcesami prowadziła projekty szkoleniowe w obszarze umiejętności sprzedaży i negocjacji. Obecnie jako współwłaściciel spółki, członek zarządu rozwija sieć salonów kosmetycznych z branży beauty. W Warszawie ma już 4 salony a wkrótce otwiera 5. Wraz ze wspólniczką Elizą Moczydłowską w 2017 r. uruchomiły także Eyebar Academy.

Przeczytaj cały wywiad »

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Eyebar? 

Lusia

Pracuję już jakiś czas i oczywiście, że bywają lepsze i gorsze dni jak wszędzie ale biorąc pod uwagę moje doświadczenia z poprzednich firm to ogólnie jestem zadowolona. Wiele pomysłów szefostwa jest dowodem na to, że o nas myślą. Jak się dobrze pracuje to szefowe to doceniają. Kasa na czas, premia jak się zrobi duży obrót to duża. Od niedawna mamy lux med. Wiele dziewczyn przychodzi i rezygnuje bo jest za dużo pracy albo za wysokie wymagania. Umowę szkoleniową na rok też musiałam podpisać ale jak ktoś daje szkolenie za darmo to normalne jest, że taką umowę trzeba podpisać. Wszystko jakoś rozumiałam i nie czuje się wprowadzona w błąd.

Ola

Polecam usługi jako klientka, chętnie wracam ???? z perspektywy klienta atmosfera w salonie jest świetna. Coraz bardziej zastanawiam się nad kursem makijażu. Można poznać szczegóły? A może ktoś korzystał i chce się podzielić wrażeniami ?

Zobacz wszystkie opinie (48)

Pracodawca

 Aktualność

Zanim staniesz na ślubnym kobiercu :)… pamiętaj o brwiach!

Zapraszamy do lektury tekstu „Przygotuj się do ślubu z Eyebar”, z którego dowiecie się, o co warto zadbać, aby w tym szczególnym dniu nikt nie mógł oderwać od Ciebie wzroku! 

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Eyebar