EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.

Demon Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam.Mam propozycje wyjazdu za granice jako szlifierz z firmy exbud.Czy moze mi ktoś napisać na jakie zarobki realnie moge liczyć i jakie warunki oferuje firma???

Szym Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. chciałbym zapytać czy jest możliwość pracy jedynie w drugiej zmianie? jest to uzależnione obecną sytuacją rodzinną

Duda Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy jest możliwość przyuczenia spawacza w Niemczech

Mateusz
Kandydat
 Pytanie

Widzę że poszukujecie inz. Budowy w Kielcach ,czy ta praca jest na terenie Kielc? Bo sporo jest takich ofert a jak już do rozmowy dochodzi to delegacja

Marta
@Mateusz

dobre pytanko ale chyba pytasz w niewłaściwym miejscu, nie lepiej tam do nich zadzwonić?

Nowy wpis

Pracodawca

@Mateusz

Dzień dobry. Ta oferta wiąże się z wyjazdami na budowy w różnych częściach Polski. Jeśli Ma Pan jakiekolwiek pytania odnośnie naszych ofert, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierownik kontraktu w zakładzie prefabrykacji / prace wykończeniowe .
Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.?

Suwnica
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy oferta pracy jako suwnicowy dalej aktualna?

Pracodawca

@Suwnica

Dzień dobry. Tak, oferta pracy dla operatora suwnicy jest wciąż aktualna. Proszę o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacje@exbudkonstrukcje.pl lub o bezpośredni kontakt z biurem w Kielcach.

Solidnypracownik
Kandydat
 Pytanie

Witam chciałem zapytać czy jest jakaś oferta pracy za granicą dla osoby posiadającej uprawnienia na wózki widłowe z kilkuletnim stażem?

Pracodawca

@Solidnypracownik

Dzień dobry. Tak, mamy oferty pracy dla operatora wózka widłowego. Proszę o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacje@exbudkonstrukcje.pl lub o bezpośredni kontakt z biurem w Kielcach.

Suwnicowy
Kandydat
 Pytanie

Witam chciałem zapytać czy nie ma przypadkiem oferty pracy na stanowisko suwnicowy ?

Pracodawca

@Suwnicowy

Dzień dobry. Tak, mamy ofertę pracy dla operatora suwnicy. Praca w Niemczech, w zakładzie prefabrykacji. Wymagamy uprawnień UDT do obsługi suwnic z poziomu zero, mile widziane doświadczenie zawodowe w zakładach prefabrykacji. Pełną treść naszego ogłoszenia znajdzie Pan tutaj: https://www.gowork.pl/oferta/operator-suwnicy-w-zakladzie-prefabrykacji,2PSoZ0TSwTyutAqsSdxy6b,muhlhausen Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

Marcin123
Kandydat
 Pytanie

Witam ktoś pracował na kontrakcie jako suwnicowy ?? Jakieś opinie

Pytanie
 Pytanie

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 12 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Spawacz 135/136. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy w tej firmie odnajdą się i poradzą sobie osoby ze znikomym doświadczeniem? I na jakie wynagrodzenie można liczyć na start?

3

Pracodawca

@Kandydat

Dzień dobry. Tak, poszukujemy również osób bez doświadczenia zawodowego. Uczymy obsługi maszyn, spawania, podnosimy kwalifikacje naszych Pracowników. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od stanowiska.

Suwnica
Kandydat
 Pytanie

Witam oferta na suwnice aktualna? Coś więcej na temat charakterystyki pracy oraz warunków płacowych na ww stanowisku

Pracodawca

@Suwnica

Dzień dobry. Tak, szukamy operatora suwnicy. Praca w zakładzie prefabrykacji. Zachęcamy do przesłania CV lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

I like rimming
Kandydat
 Pytanie

Witam czy jest możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej?

Pracodawca

@I like rimming

Praca na własnej działalności gospodarczej jest możliwa przy współpracy z Wytwórnią Konstrukcji Stalowych w Kielcach. Osoby wyjeżdżające na kontrakty zagraniczne zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę.

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Baniak
Kandydat
 Pytanie

Mają na Peryferyjnej maszyny konwencjonalne takie jak tokarki, frezarki czy szlifierki ??? Czy wszystko na CNC jest heblowane ??? Odpowie ktoś ?

Monika
Pracownik
@Baniak

tak mamy tokarki, frezarki i szlifierki. Ponadto w naszej Wytwórni Konstrukcji Stalowych znajdują się również inne urządzenia technologiczne służące do wytwarzania konstrukcji, takie jak: suwnice, wypalarki, urządzenia do cięcia, automaty CNC, wiertarki, robot do cięcia i wypalania, automaty spawalnicze oraz inne, niezbędne urządzenia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, prosimy o bezpośredni kontakt.

Kalafior
Były pracownik
@Monika

Mają maszyny, ale nie mają szkoleń bhp ????

Monika
Pracownik
@Kalafior

Kalafior, zgodnie z Kodeksem pracy, każdy z naszych Pracowników jest przeszkolony i zapoznany z zasadami BHP przed rozpoczęciem pracy.

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Monika
Pracownik
@Pytanie

Narzędzia pracy są dostosowane do poszczególnych stanowisk pracy. Na stanowiskach, które tego wymagają zapewniamy auto służbowe. Zasady korzystania z aut służbowych są zawarte w wewnętrznych dokumentach firmy.

Monter
Kandydat
 Pytanie

Witam. Ile wynoszą średnie zarobki w tej firmie?

Monika
Pracownik
@Monter

@Monter, każdemu Kandydatowi przedstawiamy widełki płacowe, obowiązujące na stanowisku, którym jest zainteresowany. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.?

GaGarin
Były pracownik
@Pytanie

Trzeba kochać pracę i umieć zaciskać zęby... Ot, takie wartości są pożądane...

Zostaw merytoryczną opinię o EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. - Kielce

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.