Exact Systems S.A.

2 Dodaj opinię
Exact Systems S.A.
2 222 6 1
byłem i nie polecam
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Miałem wątpliwą przyjemność pracy w w/w podmiocie na terenie zakładu Aptiv w Gdańsku. Dla zainteresowanych, garść informacji z pierwszej ręki: -najistotniejsza sprawa-praca na 'ukryty akord'. Wg. umowy-zlecenia firma wynagradza pracowników stawką godzinową. To jest w porządku, do czasu w którym dowiadujesz się, że za niewyrobienie normy grozi znaczne uszczuplenie pensji. W tej kwestii w umowie informacji brak. -koordynatorki-temat rzeka. Przepisywanie nadnormowo wyrobionego materiału na "kolegę, chłopaka, mamę, babcię". Oczywiście kosztem pracowników. Działa to następująco: pracownik w ciągu dnia pracy, tj. 8h wyrabia normę na przykładowo 12h, co trafia na konto 'spowinowaconych z koordynatorem'. Nie wspominam o obłudzie i hipokryzji, braku umiejętności zarządzania, bo to temat nie dla pracowników a dla kadry zarządzającej spółką. -brak jakichkolwiek możliwości rozwoju. W przypadku otrzymania propozycji bezpośrednio od Aptiv, gwarantuję, że koordynatorki dołożą wszelkich starań, by zatrzymać pracownika u siebie. No bo jak to tak, ktoś z kw miałby być wyżej od Jaśnie Wielmożnej Koordynatorki? Zapomnij i (usunięte przez administratora) nadal za jałmużnę. -umowa-zlecenie (przypominam umowa cywilno-prawna) przypomina w zasadzie zbiór kar. Ponadto jest niezgodna z kodeksem prawa cywilnego, o czym doskonale wiedzą wszyscy. -zalewanie pracowników obowiązkami koordynatorów. Tu temat dla PIP. JWK wykorzystuje ludzi do wypełniania jej obowiązków, co jak zapewne zgadujecie nie idzie w parze z wynagrodzeniem. Uściślając-masz na głowie x dodatkowych obowiązków, podczas gdy Twoja stawka wynosi dokładnie tyle ile osoby bez tych x dodatkowych obowiązków. Do tego dochodzi aspekt wyrabiania normy. Tracąc czas na wypełnianie obowiązków przełożonej/go zabraknie Ci go przy wyrobieniu normy na 8h, a co za tym idzie nie dostaniesz pełnej dniówki bo nie masz normy. Genialne, prawda? -temperatura w miejscu pracy, zwłaszcza zimą. Podczas zimowych mrozów pracownicy mają do dyspozycji grzejniczek wielkości 40x40cm. Temperatura często dobijała do 12C i niżej(!!!!!). Omijajcie z daleka ten(usunięte przez administratora) Szkoda Waszego zdrowia psychicznego i fizycznego.

Waldek kiepski
 Opinia

Totalne dno zero szacunku staralem się o prace w bielsku bialej ogloszenia obiecywaly cuda rozmowa telefoniczna z p (usunięte przez administratora) również bylo pięknie do czasu rozmowy kwaliwikacyjnej z i nna Panią pirania która poprostu ze mnie zakpila muwiac mi ze praca tylko dla kobiet ( i to mlodych) pewnie sobie pomyslicie ze chodzi o agecje towarzyska o tuż nie zwykly zaklad produkcyjny obiecała mi spotkanie z kierownikiem na koniec tygodnia czekam czekam tu nic dzwonie pani muwi mi ze ok wzystko jest pod kontrolą ze zadzwoni w poniedzialek dalej cisza wiec to ja dzwonie noi pomijajac ze pani odebrała za 10 razem pewnie wiedziala kto dzwoni to jesze mnie wysmiala ze pracy nie ma co ja sobie myslalem mimo iz ogloszenie dalej jest na to otrzymalem kilka ironicznych słów i sie rozloaczyla widocznie ta ich "mega atrakcyjna oferta miala tyle chetnych ze mogli sobie wyprzydzac "rece poprostu opadają przestrzegam wszystkich przed ta agencja nie zawracajcie sobie nią glowy ps pozdrawiam Cię (usunięte przez administratora) r z oddzialu w bielsku bialej zycze ci zeby ciebie ktos tak potraktował jak ty potraktowałas mnie nadajesz sie tylko zeby czyścić toi toie w biesczadach pozdrawiam

Karma
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

POWIEM TAK jak wyjdziecie na GoWork opinie CRS o jest to wszystko to samo tylko że zmienili nazwę teraz na ten exact Systems tam macie wszystko ładnie opisane co się dzieje we Wrześni.

Kontroler jakości 2016-11-25 14:15 przez Olga 27

Przebieg rekrutacji

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Pytania

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Świętujemy 15-lecie działalności Exact Systems! 

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny