Exact Systems GmbH

1 Dodaj opinię
Exact Systems GmbH
1 23 6 1
Xxx
 Opinia

Napiszcie czy coś wiecie na temat pracy w Polsce jako Koordynator, nie wiem czy mam się zastanawiać, mam zaproszenie na rozmowę, ale tyle jest negatywów, na czym polega praca Koordynatora skoro ani nie pomaga a wręcz lekceważy ludzi, o co tu chodzi?

Ziomek
 Opinia

Jedna wielka tragedia

Ziomek
 Opinia

Po odliczeniu mieszkania zarabki 800€ Netto. Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Nawet już panie z biura odchodzą bo widzą co się dzieje i nie chcą odpowiadać za mnóstwo przekretow.

Pracodawca

 Aktualność

Exact Systems, jako pierwsza firma usługowa z branży motoryzacyjnej, uruchomił innowacyjny projekt edukacyjny Quality Academy. Od kwietnia 2014 roku, kiedy odbyły się pierwsze zajęcia, w szkoleniach wzięło udział ponad 1500 kontrolerów jakości oraz przedstawicieli zakładów motoryzacyjnych. Szkoła działa również w Czechach, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech. Inicjatywa to odpowiedź firmy na nie zawsze dopasowane do potrzeb pracodawców programy szkolnictwa wyższego. Partnerem projektu jest Polska Izba Motoryzacji, Politechnika Częstochowska oraz Politechnika Śląska. 
W 2019 roku Quality Academy zawitała również do Niemiec, gdzie osobom związanym z Exact Systems oferowane jest uczestnictwo w 10 unikalnych panelach tematycznych. Szkolenia będą odbywać co miesiąc i będą dostępne dla wszystkich zleceniobiorców Exact Systems, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje w branży kontroli jakości. 

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.