EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Takitam Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam W Gliwicach jest oferta na magazyniera. Czy ktoś może wyrazić swoją opinie na temat tego stanowiska: jakie są warunki pracy na magazynie, inny współpracownicy czy warto itp.

Hanna Nowy wpis
@Takitam

trochę czasu mineło od twojego komentarza, ciekawi mnie czy ostatecznie skladales cv i jak wygladala ta rozmowa bo nikt tutaj nic nie napisal ...?

yan Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

witam ile zarabia lakiernik >??

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w EWT Truck?

MECHANIK
@Pytanie

PROCES TRWA TAK DŁUGO ŻE ALBO SAM SIĘ ZWOLNISZ BO BĘDZIESZ MIEĆ DOŚĆ SŁUCHANIA ZŁOŚLIWYCH UWAG JEDNEGO NIEROBA , JAKIM JESTEŚ ZEREM, ALBO WYKOŃCZY CIĘ NADMIAR PRACY . CZY TY WIESZ CO PISZESZ Z TYM AWANSEM ?

Kornel
@Pytanie

Nie ma zadneho awansu nawet szans na taki nie ma. Teraz zwalniaja z dnia na dzień. Szczerze odradzam. Ci ktorzy tam jeszcze zostali nie wiadomo jak dlugo tam pobeda. Rotacja jest bardzo duza. No chyba ze ktos po znajomosci lub z rodzinki to wtedy po 10 lat tam paracuja.

Dariusz
@Kornel

Jeśli chodzi o zwolnienia, o których wspominasz, to czy są one grupowe i firma daje odprawy, czy po prostu masz na myśli redukcję kadry. Wyjaśnij to proszę.

słuchacz
Klient
 Pytanie
@Kornel

Tak czytam i czytam te bzdurne opinie zatrute jadem nienawiści że zastanawiam się gdzie Wy tak naprawdę pracę znajdziecie. Zazwyczaj wypowiadają się ludzie którzy nigdy w tej firmie nie pracowali albo słyszeli cos od swoich niezadowolonych kolegów. Ja znam sytuację od podszewki i wiem że jeżeli pracowni jest pracowity, należycie wykonuje swoje obowiązki( a nie tylko ma roszczenia ) i jeżeli nie kradnie lub nie działa na szkodę firmy to nie słyszałem żeby firma się z kimś rozstała. Ludzie pracują po 7-10 lat w jednym oddziale i jakoś się nie zwalniają a firma faktycznie dba o swoich pracowników tylko żeby to wiedzieć to trzeba tam pracować. W kwestii wynagrodzeń są one adekwatne do stanowiska oraz do posiadanych kwalifikacji, zaangażowania i chęci nauki nowych rzeczy. Ktoś piszę marna służba zdrowia...? Lekarze specjaliści dostępni z możliwością umówienia wizyt, rtg, etc. w ciągu dwóch dni i to bezpłatnie to mało...? Ortopeda Stomatolog, Internista, Pulmunolog, Kardilog, Neurolog i inni w ciagu paru dni mozna wszystko załatwić i to jest słaba opieka ? Karty benefit a i owszem bardzo przydatna rzecz jak się korzysta z wielu ośrodków sportu i rekreacji w całym kraju. Dofinansowania kolonii i obozów, dofinansowania na święta dla rodzin to mało...pokażcie mi która z firm ma tak bogata ofertę. A dobie pandemii włodarze firmy robią wszystko co w ich mocy aby nikt pracy nie utracił. Mamy trzecią falę a za chwilę czwartą falę CoronaWirusa i jakoś nie słyszeliśmy aby ktokolwiek utracił pracę tak jak to mam miejsce w innych firmach. Więc zanim zaczniecie pisać bzdury to pozwólcie sobie poznać firmę EWT Truck & Trailer a potem opiniujcie na wlasnych doświadczeniach. Miłego dnia dla Wszystkich

Waldik
Pracownik
@słuchacz

10/10 racji

1
Rajski Ptak
Były pracownik
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego jak awans... w tej firmie

Katarzyna
@Rajski Ptak

Jak to? W ogóle nie zdarza się by ktoś awansował w EWT Truck & Trailer? Czy w takim razie możliwe jest uzyskanie np. podwyżki pensji? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Elektronik
Były pracownik
@MECHANIK

Caps-lock ci sie zaciął lebiego, to po pierwsze a po drugie to nie pisz takich głupot bo to może być karalne

prof ciekawski Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@MECHANIK

ten nierób to ryży smalec ?

1
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jakie wynagrodzenie otrzymuje Doradca ds. powypadkowych? Wykształcenie wyższe kierunkowe i kilkuletnia praktyka w zawodzie? Czy jest tak beznadziejnie, że nie możecie znaleźć pracownika w Gliwicach?

Pracodawca

@Kandydat

Wysokość wynagrodzenia jest elementem wewnętrznej polityki płacowej i jest uzależniona od kompetencji i doświadczenia danego pracownika. Natomiast profil osoby której poszukujemy w Gliwicach dosyć mocno zawęża obszar poszukiwań wśród aplikujących kandydatów.

emotka
Kandydat
@Kandydat

w tym oddziale liczy się ile kosztuje złom w rybniku a nie praca

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Mechanik / Młodszy mechanik. Jaki był jej rezultat?
Gabriel
Kandydat
 Pytanie

Jakie samochody służbowe są oferowane handlowcom?

Pracodawca

@Gabriel

Flota samochodów służbowych w naszej firmie jest marki Mercedes-Benz.

Gabriel
Kandydat
 Pytanie
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Jednakże jak rozumiem modele są dobierane zależnie od stanowisk - na jaką klasę mogą więc liczyć pracownicy handlowi zajmujący się np. sprzedażą naczep?

Gabriel
Kandydat
 Pytanie
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Z tym, że jak rozumiem różne klasy pojazdów dla różnych stanowisk. A więc jaką klasę pojazdu mają zapewnioną np. handlowcy sprzedający przyczepy? Dodatkowo - czy samochody służbowe są także do użytku prywatnego?

Pracodawca

@Gabriel

Dla Doradców Handlowych są przeznaczone pojazdy Mercedes-Benz Klasa B. Pojazdy służbowe są udostępniane pracownikom również poza godzinami pracy do użytku prywatnego. Zapraszamy do kontaktu z Działem HR, e-mail: praca@ewt.pl

Pytanie
 Pytanie

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca - doradca klienta (Motoryzacja / Transport)? Pojawiło się 1 grudnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Czesiek
Kandydat
@Pytanie

Tak, planujemy

Dariusz
@Czesiek

Wiesz może jakie są zarobki na tym stanowisku? Bo może nie ma co się pchać jak jest najniższa krajowa. Jakbyś był zorientowany to napisz jaka jest stawka, co?

Nowyyy
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak wygląda praca na stanowisku mechanika we Wroclawiu??? Jak atmosfera, zarobki itd. 25 lat doświadczenia przy osobowych i 7 przy ciężarowych i naczepach. Praca na zmiany?? Benefity?? Jak z premiami, i stawka na rękę???

Pracodawca

@Nowyyy

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z kierownikiem serwisu, który odpowie na wszystkie pytania. Na miejscu można poznać bliżej nasz serwis i warunki pracy. Tomasz Książak tel. 787 023 224 e-mail: tomasz.ksiazak@ewt.pl ul. Józefa Wymysłowskiego 3 55-080 Nowa Wieś Wrocławska

Pytanie
 Pytanie

Czy w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Pracodawca

@Pytanie

W procesach rekrutacji kierujemy się wyłącznie kwalifikacjami i doświadczeniem naszych kandydatów.

Pytanie
 Pytanie

Jak w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Anna
Klient
 Pytanie

Nie wiem o jakich młodych ludziach mowa ...????

Joanna
Były pracownik
@Anna

Tych co tam pracują, nieletnich tam nie zatrudniają.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

W Grupie EWT od kilku lat istnieje praktyka spotkań integracyjnych na różnych szczeblach organizacyjnych. Niestety z uwagi na Covid-19 w ostatnim roku plany w tym zakresie zostały odwołane. Liczymy na przyszłe lata.

XYZ
Kandydat
 Pytanie

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko specjalista ds windykacji w Ołtarzewie. Czy ktoś może podpowiedzieć jaka jest tam atmosfera w biurze?Jak zarobki? Godziny pracy? Dzięki za odp

1

Pracodawca

@XYZ

Zespół tworzą młodzi ludzie. Pracujemy w godzinach 8.00-16.15 z przerwą na lunch od poniedziałku do piątku.

Ola
Kandydat
@XYZ

Atmosfera bardzo słaba ,raczej pogrzebowa . To co widać na pierwszy rzut oka to tylko pozory .

Pytanie
 Pytanie

Czy często w firmie EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pracodawca

@Pytanie

Oczywiście zdarzają się rekrutacje wewnętrzne w postaci przesunięć na inne stanowiska pracy lub do innego Działu, także w formie awansu. Powyższe uzależnione jest od zakresu posiadanych kompetencji i wymagań na danym stanowisku pracy.

Magazynier
Kandydat
 Pytanie

Dzień Dobry.Widziałem Państwa ogłoszenie na stanowisko magazyniera w Komornikach.Jakie są godziny pracy i czy obowiązkowe są uprawnienia na wózki?

Pracodawca

@Magazynier

Dzień dobry. Na stanowisku magazyniera w Komornikach obowiązuje praca dwuzmianowa, obie zmiany są dzienne. Co druga sobota jest pracująca. Wymagamy uprawnień na wózek widłowy oraz prawa jazdy kat B.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

*****
@Pytanie

Firma wypada bardzo słabo w tym temacie

***
@Pytanie

Benefitow brak jedynie słaba opieka medyczna

Pracodawca

@Pytanie

Benefity pozapłacowe na jakie może liczyć pracownik to bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowania do urlopu pracownika i jego dzieci, benefity świąteczne, refundacja szkieł korekcyjnych. Karta MultiSport oraz ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Baltazar
@***

Powiadasz, że beznadziejna opieka medyczna, może po prostu wobec twojego przypadku medycyna okazała się bezsilna?

Mechanik
 Pytanie

Witam, czy ktos mial stycznosc z praca na warsztacie, aktualnie rozwazam oferte pracy na warsztacie w komornikach ale konkurencje maja w okolicy mocna i niewiem czy warto isc do ewt?

RI
@Mechanik

Odradzam jaka kolwiek współpracę z tą firmą mało płacą i nie szanują

Polecam
@Mechanik

Praca fajna, dobrze płacą. Polecam. Jest tu na forum jeden klaun z Gliwic co go wyrzucili za kradzieże i pluje, więc nie zwracaj na to uwagi

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w EWT Truck?

Emil
@Pytanie

Dwie :)

Joni
 Pytanie

Czytam te komentarze i trochę strach omnie obleciał bo byłem na rozmowie o pracę. Widziałem szereg negatywnych komentarzy o firmach. Tu nagromadzenie nagatwnych jest wyjątkowo duże. Dziwi mnie brak zaangażowania osób odpowiedzialnych w rozwiazanie problemu jaki pracownicy zdają się sygnalizować.

Koni
@Joni

Jak sie czegoś boisz to w to nie wchodź. Proste. Nie wierz do końca w komentarze, w komentarzach na innych steonach piszą, że kaczynski to zbawca narodu i w to wierzysz?

Zostaw merytoryczną opinię o EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. - Ołtarzew

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.