Everest Development 2 sp. z o.o.

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

W grudniu 2021 roku odebraliśmy również budynek w Gostyniu!

Czwarty z budynków na osiedlu Zielone Wzgórze w Gostyninie jest gotowy do przekazania go lokatorom! Osiedle jest położone na ul. Wichrowej – miejsce świetnie skomunikowane w dynamicznie rozwijająca się częścią miasta!

Idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi! Wspaniale wyposażony plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców na pewno da im wiele radości, a dla zapewnienia bezpieczeństwa i poczucia komfortu osiedle zostało ogrodzone.

Jeśli nie wiesz jakie mieszkanie kupić – wybierz osiedle Zielone Wzgórze. Mieszkania 2 i 3 pokojowe, zaprojektowane na bardzo ustawne i funkcjonalne. Zadowolą osobę, która woli mieszkanie z ogródkiem, jak i mieszkanie z balkonem. 

Droga dojazdowa i parking dla mieszkańców oraz ich gości również poprawi komfort mieszkania.

Kliknij w link i zobacz ta inwestycję:

https://everest-development.pl/inwestycja/osiedle-zielone-wzgorze/

Aktualne inwestycje Everest Development:

https://everest-development.pl/inwestycje/aktualne-inwestycje/

Pracodawca

 Aktualność

"STACJA INTEGRACJA"

             Spędzamy w pracy 8 godzin dziennie. To aż 1/3 doby! Praca w zaprzyjaźnionej atmosferze bez wątpienia ułatwia codzienne obowiązki i sprawia, że praca staje się przyjemniejsza. Skoro to tak duża część życia to musimy zadbać o jej komfortowy przebieg.

              Dzięki integracji stajemy się zespołem, a nie tylko pracownikami. A jak wszyscy dobrze wiemy, w grupie siła. Tworząc zespół, darzymy osoby z grupy większym zaufaniem, bardziej angażujemy się w życie firmy, kiedy pracownicza znajomość jest bardziej ugruntowana czujemy się ze sobą lepiej i swobodniej.

W piątek 14.01.2022 odbyła się kolejna edycja akcji „Stacja Integracja” inicjowanej przez pracowników Everest Development. Ze względu na dynamiczny rozwój osobisty, ale i naszej firmy często poszukujemy pracowników do pracy przy kolejnych inwestycjach, zatem nasza załoga rozrasta się w ogromnym tępię. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy mieli okazje się poznać i staramy się często organizować integracje.

W ramach „Stacji Integracji” pracownicy Everest Development udali się na warsztaty kulinarne. Akademia Gotowania, gdzie zostali podzieleni na 4 grupy. Każdy zespół dostał za zadanie przygotować posiłek, najlepiej jak potrafi! Oczywiście, żeby nie było zbyt łatwo, dania do przygotowania zostały narzucone.

·      I zespół dostał za zadanie przygotować barszcz czerwony i jako doświadczeni w kuchni przygotowali barszcz w wersji wegetariańskiej oraz w wersji mięsnej,

·      II zespół robił pierogi! Nie byle jakie pierogi, bo tajskie (wyszły niesamowicie),

·      III zespół - śledzie na różne sposoby: w śmietanie, w oleju, w przyprawach…. Pyszności!

ALE… NAJLEPSZE PRZED NAMI

·      IV zespół odpowiedzialny był za deser! Przygotowana przez nich beza wyszła obłędnie!

W trakcie gotowania szef kuchni prowadzący warsztaty dawał zespołom cenne rady. Na koniec zasiedliśmy do wspólnego stołu i zjedliśmy wszystkie dania, które przygotowaliśmy w trakcie „Akademii Gotowania”. Po posiłku wszyscy uczestnicy warsztatów dostali certyfikaty uczestnictwa oraz praktyczne narzędzia kuchenne.

To był wspaniały dzień, który mogliśmy spędzić wspólnie. Czy czekacie tak jak my na kolejną edycję „Stacji Integracji”?

Pracodawca

 Aktualność

Mamy zaszczyt poinformować, że dziś (15.12.2021r) prace budowlane związane z jedną z naszych ostatnich inwestycji zostały zakończone! 

Budynek znajduje się w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Nowotomyskiej. Ta elegancka, a zarazem funkcjonalna budowla stanie się domem dla wielu rodzin, którym spokojna okolica zapewni kameralną atmosferę. 

Osiedle położone jest blisko centrum miasta co zapewnia wiele sklepów w okolicy oraz możliwość szybkiego dostania się na pobliską stację kolejową. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, by były ustawne i funkcjonalne. Do każdego mieszkania na parterze przynależy wydzielony ogródek, a w mieszkania na piętrach posiadają balkony z zapewnioną prywatnością międzysąsiedzką. 

Jako deweloper zadbaliśmy też o infrastrukturę osiedla Radosnego. Mieszkańcy maja do dyspozycji drogi dojazdowe, miejsca parkingowe i tereny zielone w częściach wspólnych. 

Dziś, w dniu oddania budynku do użytku, wszystkie mieszkania są już wyprzedane. 

Pozostałe aktualne inwestycje znajdziecie tutaj:
https://everest-development.pl/inwestycje/aktualne-inwestycje/

Zobaczcie jak dziś wygląda ta inwestycja! Mimo nieciekawej pogody robi olbrzymie wrażenie!

Pracodawca

 Aktualność

Targi mieszkań i domów 2021 w Poznaniu 

25 i 26 września 2021 r. w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów. Wśród deweloperów nie zabrakło również  stanowiska Everest Development, które cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Targi Mieszkaniowe w Poznaniu to znakomita okazja do znalezienia swojego wymarzonego lokum w  stolicy Wielkopolski i nie tylko. Spośród kilkudziesięciu ofert różnych deweloperów oferta Everest Development cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Dla szukających mieszkań w Poznaniu i okolicy, oferty przygotowane przez naszą firmę spotkały się z uznaniem. Agenci Nieruchomości Everest Development na miejscu informowali o wyjątkowych promocjach przygotowanych przez firmę, a także o etapach nowych, świetnie zlokalizowanych inwestycji, które realizowane są również w innych częściach Polski.

Pracodawca

 Aktualność

Everest Development w programie Mieszkanie Plus

5 lutego 2021 r. w ramach programu Mieszkanie Plus we Wrześni odbyło się spotkanie, podczas którego nastąpiło wymurowanie aktu erekcyjnego. Inwestycja realizowana jest we współpracy Everest Development z firmą PFR Nieruchomości S.A. Mieszkania zostaną przekazane do najmu w pierwszym kwartale 2022 roku.

Mieszkanie Plus we Wrześni to dwa czterokondygnacyjne budynki, w których docelowo powstanie sto dwu- i trzy-pokojowych mieszkań o metrażach sięgających ok. 50 mkw. Wszystkie lokale zostaną wykończone w standardzie podstawowym, co oznacza, iż przyszli najemcy będą musieli wyposażyć mieszkanie w meble oraz własny sprzęt AGD.
Budowa mieszkań z programu Mieszkanie Plus we Wrześni ruszyła w czwartym kwartale 2020 roku w ramach współpracy firm Everest Development wraz z PFR Nieruchomości. Dyrektor generalny spółki Everest Development, Sebastian Rozmiarek, podkreślał, że jest to pierwsza współpraca firmy z PFR Nieruchomości.
Mamy nadzieję, że nie ostatnia. Jesteśmy na rynku od 2006 roku i wybudowaliśmy już kilka tysięcy mieszkań. Dołożymy wszelkich starań, by ta inwestycja została ukończona w terminie i w dobrej jakości – dodaje.
Program powstał w 2016 r. z inicjatywy rządu i jest jednym z projektów Narodowego Programu Mieszkaniowego. Jego celem jest wsparcie polskich rodzin, które nie mogą pozwolić sobie na zakup własnego mieszania z powodu niewystarczającej zdolności kredytowej.

Everest Development 2 sp. z o.o.