Euroservices Polska Sp. z o.o.
2 59 6 1

O firmie

  • 1990

    Rok założenia

  • 10

    Liczba pracowników

Agnieszka Sałamon Odpowiada za dział marketingu, Euroservices Polska Sp. z o.o.

W firmie Euroservices Polska odpowiada za sprawy dotyczące marketingu. Absolwentka Politechniki Opolskiej specjalizacja; zarządzanie i marketing. Związana z firmą od ponad roku. W wolnych chwilach podróżuje.

Przeczytaj cały wywiad »

PaulinaS

dziwi mnie ,ze tyle osob wypowiada sie negatywnie o agencji,bo ja jestem w miare zadowolona. Fakt,ze poszlam do innej pracy niz byla mowa,ale wyplaty sie zgadzaja no i jak na razie nie czuje sie okradana :) poki co juz 3 miesiac,czas na urlop i raczej planuje powrot :)

Nick

Tak kazdy narzeka i oczekuje nie wiadomo czego a idealnej agencji nie ma tak naprawde. Ja pracuje juz dluzszy czas,tygodniowki mam a to najwazniejsze . Po projektach troche skacze,ale najwazniejsze,ze nie siedze na domku . Sa plusy i minusy,ale po kilku poprzednich agencjach tu wcale tak zle nie jest.

latający holender

Jestem w NL drugi miesiąc wyjechałem przez Euroservices Niemodlin , praca jest , kasa co tydzień na koncie. Biuro jak biuro , nie mam do nich zastrzeżeń. Przynajmniej mówią jak jest nie obiecują złotych gór jak inne agencje