Aktualności

European-Experts GmbH
pracodawca

MECHANICY SAMOCHODOWI POSZUKIWANI

PRACA NA NOWEJ LINI PRODUKCYJNEJ SAMOCHODOW ELEKTRYCZNYCH

Obowiązki

  • Praca przy produkcji samochodow elektrycznych -  Volkswagen-Modelle

  • Praca przy montażu silnikow oraz innych podzespolow samochodow elektrycznych

  • Prace warsztatowe

  • udzial w szkoleniach

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość j.niemieckiego A2-B1

  • Prawo jazdy oraz własny samochód są mile widziane

  • Chec podjecia pracy w Niemczech na stale

  • Chec rozwoju i dalszego ksztalcenia

  • Wyksztalcenie i doswiadczenie w zawodzie mechanika

Oferujemy

  • Dobrą pracę na niemieckich warunkach oraz uczciwe zarobki

  • Umowa na czas nieokreślony z niemieckim pracodawca

  • Mozliwosc dlugoterminowej wspolpracy - nowa linia produkcyjna

  • Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych oraz odprowadzane składki socjalne

  • Dieta oraz dodatki

  • mozliwosc dalszego szkolenia, rozwoju i zdobycia doswiadczenia

  • Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania

  • Opieka  polskojezycznego koordynatora.

pracodawca

Witaj,

jesteś SPAWACZEM, ŚLUSARZEM, HYDRAULIKIEM LUB MECHANIKIEM SAMOCHODOWYM?

szukasz pracy na dlużej?

nie interesuja Cię krotkie zlecenia tylko praca na stałe?

to jesteś u nas we właściwym miejscu!

wyślij nam swoje CV na adres: polska@european.experts.pl

odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy aktualne oferty pracy!

pracodawca

Wir suchen zur Verstärkung unseres internen Teams eine/n

Personalbetreuer (m/w) mit polnischen Sprachkenntnissen.

Aufgaben:

  • Betreuung und Rekrutierung von Leiharbeitnehmern mit Überlassungsschwerpunkt im Metall- und Heizungs-Sanitär- und Lüftungsbereic

  • Dolmetschertätigkeiten (Übersetzungen / Amtsgänge usw.)

  • Disposition von Unterkünften

  • Kundenbetreuung

    Anforderungen:

  • abgeschlossene technische (idealerweise Heizung/Sanitär oder Metallbereich) oder kaufmännische Ausbildung

  • Deutsche und polnische Sprachkenntnisse in Wort und Schrift

  • sehr gute Kommunikationsfähigkeit und Sozialkompetenz

  • gute EDV-Kenntnisse

  • Führerschein der Klasse B

    Wir bieten:

  • unbefristeten Arbeitsvertrag

  • gute Sozialleistungen

  • Firmen-PKW - im Rahmen der 1 % Regelung auch zur privaten Nutzung

  • Weiterbildungsmöglichkeiten

    Sie möchten besser Arbeiten, besser Wohnen und besser Leben?
    Registrieren Sie sich am besten jetzt unter unser Bewerberplattform oder senden uns eine E-Mail an christian.linder@european-experts.de.
    Wir melden uns bei Ihnen innerhalb von 24 Stunden mit Ihrem Traumjob.

    Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

    European Experts GmbH
    Augsburger Straße 16
    86368 Gersthofen
    Tel:   0821 / 807 999 00
    Fax:  0821 / 807 999 10
    Web:

pracodawca

Witaj,

pracodawca

Szukasz solidnej, stałej pracy z dobrym wynagrodzeniem?

Chcesz rozwinąć swoje umiejetności ?

Firma European Experts oferuje perspektywę stałej i dobrze płatnej pracy w wiodącym na rynku zakładzie.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

- Elektryk

- Ślusarz

- Spawacz

- Monter instalacji sanitarnych

- Stolarz

Chcesz podjąć u nas pracę? Wyślij CV!

>polska@european-experts.de lub bezpośrednio przez GO WORK

European Experts der Jobkontakter!
Gut arbeiten. Gut Wohnen. Gut Leben.