EuroJob24

3 Dodaj opinię

O Firmie

   O Firmie

Eurojob24 jest grupą firm działającą od 2008 roku. Od samego początku nasze działania skierowane były przede wszystkim w stronę niemieckich pracodawców. Liczne sukcesy, jakie odnieśliśmy na tym polu, zachęciły nas do rozszerzenia spektrum działania na obszar całych Niemiec. Tym samym postanowiliśmy wyjść naprzeciw pracodawcom różnych branż. Sytuacja na europejskim rynku pracy, wymusiła na przedsiębiorstwach delegujących pracowników z Polski do pozostałych państw Unii Europejskiej, stworzenia elastycznego modelu zarządzania i planowania zatrudnienia wykwalifikowanej siły roboczej.

Dzięki znakomitym powiązaniom z partnerami po stronie niemieckiej, oraz dobrze zorganizowanej i prężnie działającej strukturze rekrutacyjnej, tempo zatrudniania i delegowania pracowników do Niemiec przyczynia się do satysfakcji zarówno po stronie klienta, jak i pracownika.

Gwarantujemy stałe zatrudnienie oraz jasno sprecyzowane warunki pracy.

Zapraszamy na naszą stronę www.eurojob24.pl w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz złożenia CV.

UWAGA! Z powodu licznych pomyłek i nieporozumień, wynikających z ze zbieżności nazw przedsiębiorstw informujemy, iż nie jesteśmy tożsami, ani w żaden sposób powiązani z firmą EUROJOB, która również mieści się w Gorzowie Wlkp., lecz działa na rynku holenderskim.

 

EuroJob24