Euro Labora

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Czym się zajmujemy?

Euro Labora to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy krajowej i zagranicznej. Osobom poszukującym pracy oferujemy oferty pracy zagranicznych pracodawców ( Austria, Niemcy, Szwajcaria ) w różnych zawodach. Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Pomagamy w znalezieniu nowej pracy zwalnianym pracownikom.

  Administrator

  Euro Labora prowadzi rekrutację na stanowisko Rzeźnik w Linz. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

  Marcin 160676
  Kandydat
   Pytanie

  Dzień dobry, jestem operatorem żurawia wieżowego, czy mógłbym dostać nr telefonu do jednej z tych miłych Pań która mnie z rekrutuje, a w późniejszym czasie zapewni pomoc i opiekę na kontraktach? Z góry dziękuję, lub proszę o kontakt narazie na maila, tam odpowiem na wszystkie pytania. m.mizol@wp.pl Pozdrawiam

  Administrator

  Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Euro Labora rekrutuje na stanowisko Stolarz. Może ktoś planuje aplikować?

  Zobacz wszystkie opinie (460)

  Pracodawca

   Aktualność

  REKRUTACJA 

  Nasza Agencja proponuje oferty pracy zagranicznych pracodawców (Austria, Niemcy, Holandia) w różnych zawodach. 

  Wszystkie szczegóły i aktualne oferty znajdziecie w zakładce "Oferty Pracy" oraz na naszej stronie: Agencja Pracy Euro Labora

  Czekamy na Wasze zgłoszenia! 

  Euro Labora