Euro Hr S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Euro Hr S.A.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Euro Hr S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy pensja w Euro Hr S.A. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Specjalista Ds. Sprzedaży, ich ogłoszenie jest 13 października na GoWork.pl.

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Witaj! Dobrze, że pytasz, bo to ważna kwestia :) Stanowisko Specjalisty ds. rozwoju rynku posiada 2 składowe wynagrodzenia - podstawę oraz premię, która jest wynikiem sprzedaży jakiej dokonasz. Zapraszamy do aplikowania :)

Pytanie
 Pytanie

Od czego uzależniona jest premia w firmie Euro Hr S.A.? Jakie są progi premiowe? Dodali 17 lipca na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Asystentka.

Pracodawca

@Pytanie

Witaj! Jeśli chodzi o system premiowy na stanowisku Asystenta/ki biura, to jest on uzależniony od realizacji wyznaczonych celów oraz od jakości ich wykonania. O wysokości premii rozmawiamy na dalszych etapach rekrutacji, kiedy jesteśmy sobą nawzajem zainteresowani :)

G Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Od decyzji szefa, raz jest raz jej nie ma.

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w biurze w Euro HR? Konkretnie chodzi o kady i płace (ostatnio była oferta pracy). Zastanawim sięczy są warto aplikować. Jak atmosfera, zarobki, premie, benfity? Jak z nadgodzinami? Jest możliwość szkoleń?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Euro Hr S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Hr S.A. - Wysoka

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Euro Hr S.A.