Rozmowy kwalifikacyjne w Essel Propack Polska

. 2015-03-08 16:08 przez .

Przebieg rekrutacji

Mila atmosfera,dobre pierwsze wrazenie,pytania standardowe. Pracodawca nie dotrzymuje obietnic danych podczas negocjacji-nie polecam! Na szczescie juz tam nie pracuje

Pytania

Standardowe,brak kompetencji pani prowadzacej rozmowy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Asystent Działu Obsługi Klienta 2014-11-14 12:18 przez byla_kandydatka

Przebieg rekrutacji

Ubiegałam się o pracę na stanowisku "Asystent Działu Obsługi Klienta" i spełniałam wymagania w 200% (doświadczenie, certyfikaty itp.). Na odpowiedź miałam oczekiwać do dwóch tygodni. Po tygodniu sama skontaktowałem się z zapytaniem, czy moja kandydatura spotkała się z zainteresowaniem. Otrzymałam odpowiedź, że została wybrana inna osoba. Pani rekruterka nie potrafiła udzielić mi odpowiedzi na pytanie, dlaczego nie wybrano mnie. Już na rozmowie rekrutacyjnej odniosłam wrażenie, że Pani rekruterka i kierownik działu nie znają się zbyt dobrze na rekrutacji, ponieważ usłyszałam sztampowe pytanie "Gdzie widzi się Pani za 5 lat?". Po 3 dniach ogłoszenie zostało ponowione, więc może to rekrutacja "na niby" i ściągają do Polski Hindusów. A stawka, jaką proponowali to 1670 zł netto, czyli praca za miskę curry.

Pytania

Gdzie widzi się Pani za 5 lat? (żal) Dlaczego Essel Propack? Największa porażka i czy jest coś, czego w życiu żałujesz i gdybyś mogła, to byś zmieniła? (żal) Powiedzieć kilka zdań po angielsku.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)