ERONTRANS SP. Z O.O
2 139

Czym się zajmujemy?

ERONTRANS sp. zo.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Starożytna maksyma „czas to pieniądz” najlepiej odzwierciedla metody, jakimi posługujemy się świadcząc usługi dla naszych Klientów w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Priorytetem jest dla nas także stabilność zatrudnienia i rozwój naszych pracowników w ramach organizacji.

  Gutek

  Na jaką umowę na początek można liczyć? Czy coś z socjalu jest w firmie?

  Aplikant

  Hej, szukam nowej pracy i chciałbym zapytać ile na magazynie w Jaworznie zarabia magazynier tak średnio? Z góry dzięki za odpowiedź.

  Edyta

  Firma ERONTRANS nie udostępnia na swojej stronie żadnych informacji na temat obecnie trwającego naboru na pracowników. Może ktoś wie, czy obecnie prowadzona jest rekrutacja? Jeśli tak - na jakie stanowiska? A może ktoś z pracowników zechce podzielić się swoją wiedzą na temat tego, jak przebiega proces rekrutacyjny?

  administracja 2016-11-24 15:39 przez Mila

  Przebieg rekrutacji

  Moja rozmowa kwalifikacyjna nie była standardowa - trwała niemal dwie godziny, wychodziła poza schematy, nie była to sztywna rozmowa ale nazwałabym to "pogawędką" o moim doświadczeniu, wiedzy, kompetencjach. I do tego w bardzo miłej atmosferze!

  Pytania

  Padały pytania o sukcesy, najważniejsze zrealizowane projekty, ale i o to, co było trudne i jak sobie z tym poradziłam. Spotkanie prowadził mój bezpośredni przełożony zatem od razu mogliśmy poznać, czy się "zgramy".

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę