ERONTRANS SP. Z O.O
2 142 6 1

Czym się zajmujemy?

ERONTRANS sp. zo.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Starożytna maksyma „czas to pieniądz” najlepiej odzwierciedla metody, jakimi posługujemy się świadcząc usługi dla naszych Klientów w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Priorytetem jest dla nas także stabilność zatrudnienia i rozwój naszych pracowników w ramach organizacji.

  anonim

  (usunięte przez administratora)

  Kemo
  Zweryfikowany użytkownik

  Zarozumiali wyzyskiwacze

  UWAGA - DŁUŻNIK !!

  Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 790 203 424.

  administracja 2016-11-24 15:39 przez Mila

  Przebieg rekrutacji

  Moja rozmowa kwalifikacyjna nie była standardowa - trwała niemal dwie godziny, wychodziła poza schematy, nie była to sztywna rozmowa ale nazwałabym to "pogawędką" o moim doświadczeniu, wiedzy, kompetencjach. I do tego w bardzo miłej atmosferze!

  Pytania

  Padały pytania o sukcesy, najważniejsze zrealizowane projekty, ale i o to, co było trudne i jak sobie z tym poradziłam. Spotkanie prowadził mój bezpośredni przełożony zatem od razu mogliśmy poznać, czy się "zgramy".

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę