ERONTRANS SP. Z O.O
2 141 6 1

Czym się zajmujemy?

ERONTRANS sp. zo.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Starożytna maksyma „czas to pieniądz” najlepiej odzwierciedla metody, jakimi posługujemy się świadcząc usługi dla naszych Klientów w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Priorytetem jest dla nas także stabilność zatrudnienia i rozwój naszych pracowników w ramach organizacji.

  UWAGA - DŁUŻNIK !!

  Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 790 203 424.

  xxx

  forum pisane głównie przez osoby z biura erona namawiające do pracy !!!!!!!!

  Edyta

  @Krzysztofa Mogłabyś może podpowiedzieć gdzie szukać aktualnych ofert pracy w ERONTRANS SP. Z O.O. Na swojej stronie internetowej aktualnie firma nie publikuje żadnych ofert. Jest tylko ogólny formularz aplikacyjny do wysłania CV do tzw. bazy kandydatów. Czy obecnie firma ma otwarte jakieś procesy rekrutacyjne?

  administracja 2016-11-24 15:39 przez Mila

  Przebieg rekrutacji

  Moja rozmowa kwalifikacyjna nie była standardowa - trwała niemal dwie godziny, wychodziła poza schematy, nie była to sztywna rozmowa ale nazwałabym to "pogawędką" o moim doświadczeniu, wiedzy, kompetencjach. I do tego w bardzo miłej atmosferze!

  Pytania

  Padały pytania o sukcesy, najważniejsze zrealizowane projekty, ale i o to, co było trudne i jak sobie z tym poradziłam. Spotkanie prowadził mój bezpośredni przełożony zatem od razu mogliśmy poznać, czy się "zgramy".

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę