ERONTRANS SP. Z O.O

Pruszcz Gdański

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 129 ocen.

Profil

Czym się zajmujemy?

ERONTRANS sp. zo.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Starożytna maksyma „czas to pieniądz” najlepiej odzwierciedla metody, jakimi posługujemy się świadcząc usługi dla naszych Klientów w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Priorytetem jest dla nas także stabilność zatrudnienia i rozwój naszych pracowników w ramach organizacji.

  Edyta

  @CHRIS nawiązując do Twojego wpisu, mógłbyś opisać rozmowę kwalifikacyjną, którą odbyłeś w ERONTRANS SP. Z O.O Jakie wrażenia na Tobie wywarła? Satysfakcjonowały Cię zaproponowane warunki zatrudnienia?

  kolega

  to jz nic nie rozumiem, jedni mówią, że ok a tu ostatni wpis, że nie ok? to jak to jest

  German

  Nie polecam tej firmy. Uzgadniaja stawkę po zrobionym kursie obcinka. Dużo kierowców narzeka. Jak macie inna firmę idźcie do innej. Ja teraz jeżdżę dla Niemca i bardzo chwałę sobie.

  administracja 2016-11-24 15:39 przez Mila

  Przebieg rekrutacji

  Moja rozmowa kwalifikacyjna nie była standardowa - trwała niemal dwie godziny, wychodziła poza schematy, nie była to sztywna rozmowa ale nazwałabym to "pogawędką" o moim doświadczeniu, wiedzy, kompetencjach. I do tego w bardzo miłej atmosferze!

  Pytania

  Padały pytania o sukcesy, najważniejsze zrealizowane projekty, ale i o to, co było trudne i jak sobie z tym poradziłam. Spotkanie prowadził mój bezpośredni przełożony zatem od razu mogliśmy poznać, czy się "zgramy".

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę