ERONTRANS SP. Z O.O

Pruszcz Gdański

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 133 ocen.

Profil

Czym się zajmujemy?

ERONTRANS sp. zo.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Starożytna maksyma „czas to pieniądz” najlepiej odzwierciedla metody, jakimi posługujemy się świadcząc usługi dla naszych Klientów w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Priorytetem jest dla nas także stabilność zatrudnienia i rozwój naszych pracowników w ramach organizacji.

  Edyta

  @SzybkaRączka, napisałeś, że odpowiada Ci Twoje zatrudnienie w ERONTRANS. Jednak Twoim zdaniem mogłoby być jeszcze lepiej. Co w takim razie jeszcze powinno się w tej firmie zmienić, co bezpośrednio dotyczyłoby Twojej pracy w niej? Wypowiesz się w tej kwestii?

  SzybkaRączka

  Kasa nie jest zła jeżeli chodzi o magazyn.Polepszylo sie. Ale moglo by być jeszcze lepiej. Pozdrowienia dla Mordek z Telsa. J..bać Biedę ???????? Piotrków Trybunalski

  Makowiec JP

  Magazyn: Dobra Praca idzie zarobić. Nie dla Mieczakow .chociaż P..zd tam nie brakuje Pozdrawiam i Polecam

  administracja 2016-11-24 15:39 przez Mila

  Przebieg rekrutacji

  Moja rozmowa kwalifikacyjna nie była standardowa - trwała niemal dwie godziny, wychodziła poza schematy, nie była to sztywna rozmowa ale nazwałabym to "pogawędką" o moim doświadczeniu, wiedzy, kompetencjach. I do tego w bardzo miłej atmosferze!

  Pytania

  Padały pytania o sukcesy, najważniejsze zrealizowane projekty, ale i o to, co było trudne i jak sobie z tym poradziłam. Spotkanie prowadził mój bezpośredni przełożony zatem od razu mogliśmy poznać, czy się "zgramy".

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę