Envo Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Technika grzewcza

Technika grzewcza

Wraz z naszymi kotłami kupujesz:

 

Stabilność

Jesteśmy stabilną firmą, dbającą o ciągły rozwój i ulepszanie produktów. Świadczą o tym przyznawane nam nagrody oraz nieustająca popularność naszych produktów wśród tysięcy zadowolonych i powracających do nas użytkowników.

Niezawodność

W procesie produkcji wykorzystujemy nowoczesne roboty spawalnicze, ale w miejscach, w których konstrukcja powinna być wyjątkowo szczelna, jako jedni z nielicznych stosujemy podwójne spoiny. Jest to czynność wymagająca więcej czasu ze względu na udział człowieka, ale dzięki temu możemy udzielić Państwu aż 10 lat gwarancji na szczelność połączeń spawalniczych.

Solidność

Dla naszej firmy najważniejsze jest oferowanie trwałych urządzeń grzewczych. Dlatego do ich produkcji używamy sprawdzonej blachy, która zapewnia odporność na korozję i daje długą żywotność żółtych konstrukcji. Nasze produkty są całkowicie dostosowane do polskich norm budowlanych.

 

Zadowolenie

Robimy wszystko, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani. Produkty dopasowujemy do potrzeb i staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę serwisową i pozakupową. Cały nasz zespół pracuje po to, aby móc oferować Państwu fachowy serwis oraz produkty wysokiej jakości w możliwie najniższych cenach.

Wydajność

Efektywne spalanie w kotłach automatycznych osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu systemu podawania paliwa sterowanego elektronicznie. Zespół podajnika odpowiada za optymalne dozowanie opału, dostosowane do zapotrzebowania budynku na ilość ciepła. W ten sposób, automatyka skutecznie zastępuje pracę człowieka wyręczając go w obsłudze kotła i wpływając na znacznie oszczędniejsze zużycie paliwa.

Optymalność

Robimy wszystko, aby ułatwić rutynowe czynności wykonywane w trakcie obsługi kotła tj. zasyp opału czy wybieranie popiołu. Dbamy również o to, aby nasze kotły cieszyły użytkowników nie tylko swoją pracą, ale również wyglądem. Dlatego nasi projektanci odświeżyli obudowę zewnętrzną, dodając jej więcej ekskluzywności i ergonomii.

 

Odwiedź nasz sklep

 
Envo Sp. z o.o.