ENGIE Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Pytania do firmy ENGIE Polska

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy ENGIE Polska organizuje staże dla studentów?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w ENGIE Polska na część etatu?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Tak, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w ENGIE Polska?

Janek Malarz
Były pracownik
@Pytanie

Tragiczne!

Kazimierz Nowy wpis
Kandydat
@Janek Malarz

To znaczy masz na myśli układy o których ktoś wspominał czy chodzi o coś innego? Bo słowo "tragiczne" nie kojarzy się najlepiej przynajmniej mnie. Napiszesz co jest nie tak?

anonim
Kandydat
 Pytanie

Czy firma Engie wypłaciła jakieś świąteczne pieniądze w 2022 dla techników obiektowych? Czy jest tutaj tradycja organizowania wigilii zakładowych. lub innych form spotkań integracyjnych po za siedzibą firmy?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ENGIE Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Technikwlkp
Pracownik
 Pytanie

Witam. Pytanie kieruję do techników obiektowych. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia rozliczenia prac dodatkowych w nadgodzinach lub w dniach wolnych od pracy, bo wiadomo,że na obiektach nie wszystko da się zrobić w normalnych godzinach paracy? Macie wystawiane normalne nadgodziny płacone razem z wypłatą czy może umowy zlecenie? Ile wynosi u Was czas na rozliczenie płacowe za wykonaną pracę?

zdziwiony
Pracownik
 Pytanie

Czy wypowiadają się gdzieś tu na temat te firmy zwykli pracownicy a nie biuro?

Pracodawca

@zdziwiony

W zakładce "opinie" znajdziesz informacje zarówno od biura jak również od pracowników naszych spółek z całej Polski.

Zdziwiony
Pracownik
@ENGIE Polska

Czyli nie, sami sobie zadajecie pytania i sami sobie odpowiadacie.

B
Były pracownik
 Pytanie
@zdziwiony

A co byś chciał wiedzieć i gdzie aplikujesz?

Marcin
Były pracownik
@zdziwiony

Opinie pozytywne piszę biuro.Ja mogę opisać sytuację w Warszawie i w okolicach - wszystko zależy na jakiego przełożonego trafisz. Jeśli trafisz na Pana Kazika to nie wierz mu- zwykły handlarz samochodów( był handlarzem w VW)- wciśnie Ci każdy bajer. Nie dostaniesz premii jak nie wykłócisz się. Lubi skłócać załogę- ciągle powtarza lichy żart z miodem od ponad 10 lat i dużo przaśnych żartów- za dużo kleił się do kobiet .Jak jest sytuacja patowa to nie rozwiążę problemu. Jak trafisz na innego kierownika projektu to będzie lepiej- część walczy o premie dla podwładnych. Na Pradze w budynku magazynowo-biurowym jako technik był fryzjer- dwie lewe ręce. Nikt nie reagował jak olewał BHP- naprawiał samochody - podnosił widlakiem samochody, ale któregoś razu zapomniał wrzucić hamulec i go przygniotło.Pensja na czas, premie nie.Kazik obiecuje klientom złote góry- zrobienie czegoś co planowaliśmy na 2 tygodnie powiedział, że zrobimy jutro i już kończymy. Obiecywał rzeczy bez pokrycia- w sierpniu Trane nie pracuje- w północnych Włoszech mają urlopy w tym miesiącu, a on obiecał, że jak zamówi na początku sierpnia części do klimakonwektorów to pod koniec będą, oczywiście przyszły we wrześniu. Inni kierownicy projektów byli chwaleni przez chłopaków, bo starali się pomóc, jak była trudna sytuacja i umieją wyjaśnić klientowi sytuacje a nie ściemniają. Sytuacja jak w każdej średniej firmie FM- jak będzie dobry klient, przełożony to raj. Jak coś słabo idzie to ci z dołu dostają po ..... . Zwykła loteria.

Pytanie
 Pytanie

Czy w ENGIE Polska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracodawca

@Pytanie

Staramy się rozważać propozycje zgłaszane przez naszych pracowników, zatem jeśli będzie taka potrzeba, będziemy analizować takie zgłoszenie.

Fuksio
Były pracownik
 Pytanie

A co tu jeszcze dodać? wszystko jest we wpisach

Pytanie
 Pytanie

Czy w ENGIE Polska poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracodawca

@Pytanie

Świadczenia dodatkowe jak najbardziej obowiązują, ale różnią się w zależności od spółki.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma ENGIE Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

To zależy od konkretnego przypadku - rodzaju szkolenia i przygotowywanego planu szkoleń. Jeśli jesteś pracownikiem to skontaktuj się w tej sprawie z działem HR.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w ENGIE Polska?

Pracodawca

 Pytanie
@Pytanie

W naszej Grupie jest kilka spółek - czy pytanie dotyczy konkretnej spółki? Generalnie - w każdej spółce słuchamy naszych pracowników, przygotowujemy ankiety, w których pytamy pracowników co można zmienić/poprawić/co im odpowiada. Organizujemy też cykliczne spotkania z pracownikami.

Łysy
Pracownik
@ENGIE Polska

Nigdy nie brałem udziału w takiej ankiecie lecz bardzo bym chciał wziąć w niej udział jak i gdzie można się zalogować by się wypowiedzieć z góry dziękuję i pozdrawiam

Pracodawca

@Łysy

Jeśli jesteś aktualnie pracownikiem, to będziesz miał możliwość wzięcia udziału w ankiecie ENGIE&Me - to badanie zaangażowania pracowników, które będzie trwało od 4 do 24 października. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z działem HR.

Monika
Inne
@ENGIE Polska

Czy taka ankieta jest na pewno anonimowa, przełożeni nie patrzą na to kto je wypełnia i co wypełnia? Bo nie jestem pewna czy można się czuć bezpiecznie.

Pracodawca

@Monika

Jest całkowicie anonimowa. Odpowiedzi trafiają do firmy zewnętrznej organizującej ankietę, która przesyła do ENGIE wyłącznie ogólne, zebrane dane.

Onclear
Kandydat
 Pytanie

Pytanie z innej beczki, czy orientuje się ktoś czy firma poszukuje podwykonawców z branży Hvac oraz złotej rączki. Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem poszukujemy stałych, pewnych partnerów do współpracy.

Pracodawca

@Onclear

Prosimy o kontakt z naszym rekruterem - p. Iloną Rębiejewską. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce kontakt na naszej stronie www: https://engie-services.pl/#kontakt

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca ENGIE Polska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracodawca

@Pytanie

Tak, każda z naszych spółek przygotowuje plany szkoleń. W każdym przypadku jest możliwość podjęcia rozmów o niezbędnych szkoleniach, które podniosą kompetencje naszych pracowników.

Jan
Kandydat
 Pytanie

Pracuje w firmie, która jest supportowana przez Engie. Jestem Technikiem UR i dobrze znam swoją halę i jej zagadnienia. Obok nas buduja się następną magazyny A Engie szuka ludzi. Jeślibym się zdecydował na aplikację do Was to czy jest możliwe szkolenie wdrożeniowe? Jakie też oferują Państwo zarobki dla początkującego Technika Obiektu?

Pracodawca

@Jan

Dziękujemy za zapytanie. Po zaproszeniu do współpracy oferujemy kandydatowi wdrożenie stanowiskowe, szkolenie BHP oraz przedstawienie instalacji budynkowych. Jeśli chodzi o poziom zarobków to zachęcamy do kontaktu z naszym rekruterem w sprawie konkretnej oferty pracy. Dane kontaktowe dostępne są na stronie: https://engie-services.pl/#kontakt

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ENGIE Polska?

Pracodawca

@Pytanie

Wynagrodzenie jest wypłacane przez spółkę/spółki ENGIE, w których pracownik jest zatrudniony.

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Czy prowadzicie Państwo procesy rekrutacyjne w trybie zdalnym?

Pracodawca

@Ciekawy

Dziękujemy za pytanie. Tak potwierdzamy, że w większości przypadków prowadzimy rozmowy rekrutacyjne w trybie zdalnym.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa ENGIE Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

Dziękujemy za pytanie. Traktujemy pracowników jako największy potencjał firmy. Co rok organizujemy ankiety zaangażowania pracowników - ENGIE&me. Ankiety są szczegółowo analizowane pod kątem wskazanych odpowiedzi. Strategia i działania na kolejny rok są aktualizowane pod kątem zgłoszonych odpowiedzi. Zachęcamy do obserwowania profilu w tym miesiącu - będziemy prezentować działania wdrożone w ostatnim roku. Staramy się w miarę możliwości organizować spotkania zespołowe, imprezy integracyjne, konkursy i wydarzenia dla pracowników i ich rodzin - np. konkurs na maskotkę ENGIE, konkurs sportowy w okresie wakacyjnym, w którym namawialiśmy do spalania kalorii i aktywności fizycznej. Mamy nadzieję, że ta odpowiedź choć trochę odpowiedziała na pytanie i oczywiście prosimy o dopytywanie nas o szczegóły, które Panią/Pana interesują.

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Przypominamy, że jesteśmy firmą otwartą na opinie i rozmowy z pracownikami i współpracownikami, ale pod warunkiem, że są to opinie merytoryczne, poparte faktami, dzięki którym możemy się zmieniać i wyciągać wnioski. Prosimy pamiętać, że wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza zgody na obrażanie kogokolwiek lub naruszanie czyjejś godności. Godność, dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawną. Nie godzimy się na publikowanie pomówień, które nie są poparte faktami. Przypominamy, że w firmie powołaliśmy Oficera ds. Etycznych p. Adama Kraszewskiego. Wszelkie zgłoszenia naruszające nasze polityki wewnętrzne powinny być do niego zgłaszane na adres email: adam.kraszewski@engie.com Komunikaty zawierające pomówienia i oszczerstwa, znieważające inne osoby, zawierające treści kłamliwe lub obraźliwe, które nie są merytoryczne będą przez administratora usuwane. Informujemy, że w przypadku znacznych naruszeń regulaminu portalu będziemy zmuszeni podjąć kroki prawne i zgłosić naruszenia do odpowiednich organów wobec publikujących komentarze .

wynagrodzenia
 Pytanie

Jaki jest poziom wynagrodzenia dla stanowiska Gospodarz Hali – Pracownik Gospodarczy? Dzięki i pozdrawiam

Monika
Inne
@wynagrodzenia

Też jestem zainteresowana informacją o zarobkach na stanowisku Gospodarza Hali w ENGIE. Oby ktoś odpisał. A wysyłałeś już CV? Jeśli tak, to czy dostałeś jakąś odpowiedź?

Pracodawca

@wynagrodzenia

Zapraszamy do kontaktu z naszym rekruterem, który udzieli odpowiedzi dotyczących naszych aktualnych ofert pracy: https://engie-services.pl/#kariera

Pytanie
 Pytanie

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie ENGIE Services Sp. z o.o.? Na Nuzle.pl widziałem 14 stycznia kilka ogłoszeń. 

Pracodawca

@Pytanie

Poszczególne etapy rekrutacji opisujemy w naszej zakładce dot. kariery: https://engie-services.pl/#etapy-rekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o ENGIE Polska - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
ENGIE Polska
Przejdź do nowych opinii