ENGIE Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy ENGIE Polska

zdziwiony
Pracownik
 Pytanie

Czy wypowiadają się gdzieś tu na temat te firmy zwykli pracownicy a nie biuro?

Pracodawca

@zdziwiony

W zakładce "opinie" znajdziesz informacje zarówno od biura jak również od pracowników naszych spółek z całej Polski.

Zdziwiony
Pracownik
@ENGIE Polska

Czyli nie, sami sobie zadajecie pytania i sami sobie odpowiadacie.

B
Były pracownik
 Pytanie
@zdziwiony

A co byś chciał wiedzieć i gdzie aplikujesz?

Marcin Nowy wpis
Były pracownik
@zdziwiony

Opinie pozytywne piszę biuro.Ja mogę opisać sytuację w Warszawie i w okolicach - wszystko zależy na jakiego przełożonego trafisz. Jeśli trafisz na Pana Kazika to nie wierz mu- zwykły handlarz samochodów( był handlarzem w VW)- wciśnie Ci każdy bajer. Nie dostaniesz premii jak nie wykłócisz się. Lubi skłócać załogę- ciągle powtarza lichy żart z miodem od ponad 10 lat i dużo przaśnych żartów- za dużo kleił się do kobiet .Jak jest sytuacja patowa to nie rozwiążę problemu. Jak trafisz na innego kierownika projektu to będzie lepiej- część walczy o premie dla podwładnych. Na Pradze w budynku magazynowo-biurowym jako technik był fryzjer- dwie lewe ręce. Nikt nie reagował jak olewał BHP- naprawiał samochody - podnosił widlakiem samochody, ale któregoś razu zapomniał wrzucić hamulec i go przygniotło.Pensja na czas, premie nie.Kazik obiecuje klientom złote góry- zrobienie czegoś co planowaliśmy na 2 tygodnie powiedział, że zrobimy jutro i już kończymy. Obiecywał rzeczy bez pokrycia- w sierpniu Trane nie pracuje- w północnych Włoszech mają urlopy w tym miesiącu, a on obiecał, że jak zamówi na początku sierpnia części do klimakonwektorów to pod koniec będą, oczywiście przyszły we wrześniu. Inni kierownicy projektów byli chwaleni przez chłopaków, bo starali się pomóc, jak była trudna sytuacja i umieją wyjaśnić klientowi sytuacje a nie ściemniają. Sytuacja jak w każdej średniej firmie FM- jak będzie dobry klient, przełożony to raj. Jak coś słabo idzie to ci z dołu dostają po ..... . Zwykła loteria.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w ENGIE Polska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Staramy się rozważać propozycje zgłaszane przez naszych pracowników, zatem jeśli będzie taka potrzeba, będziemy analizować takie zgłoszenie.

Fuksio Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
Były pracownik
 Pytanie

A co tu jeszcze dodać? wszystko jest we wpisach

Pytanie
 Pytanie

Czy w ENGIE Polska poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracodawca

@Pytanie

Świadczenia dodatkowe jak najbardziej obowiązują, ale różnią się w zależności od spółki.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ENGIE Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Pytanie
 Pytanie

Czy firma ENGIE Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

To zależy od konkretnego przypadku - rodzaju szkolenia i przygotowywanego planu szkoleń. Jeśli jesteś pracownikiem to skontaktuj się w tej sprawie z działem HR.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w ENGIE Polska?

Pracodawca

 Pytanie
@Pytanie

W naszej Grupie jest kilka spółek - czy pytanie dotyczy konkretnej spółki? Generalnie - w każdej spółce słuchamy naszych pracowników, przygotowujemy ankiety, w których pytamy pracowników co można zmienić/poprawić/co im odpowiada. Organizujemy też cykliczne spotkania z pracownikami.

Łysy
Pracownik
@ENGIE Polska

Nigdy nie brałem udziału w takiej ankiecie lecz bardzo bym chciał wziąć w niej udział jak i gdzie można się zalogować by się wypowiedzieć z góry dziękuję i pozdrawiam

Pracodawca

@Łysy

Jeśli jesteś aktualnie pracownikiem, to będziesz miał możliwość wzięcia udziału w ankiecie ENGIE&Me - to badanie zaangażowania pracowników, które będzie trwało od 4 do 24 października. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z działem HR.

Monika
@ENGIE Polska

Czy taka ankieta jest na pewno anonimowa, przełożeni nie patrzą na to kto je wypełnia i co wypełnia? Bo nie jestem pewna czy można się czuć bezpiecznie.

Pracodawca

@Monika

Jest całkowicie anonimowa. Odpowiedzi trafiają do firmy zewnętrznej organizującej ankietę, która przesyła do ENGIE wyłącznie ogólne, zebrane dane.

Onclear
Kandydat
 Pytanie

Pytanie z innej beczki, czy orientuje się ktoś czy firma poszukuje podwykonawców z branży Hvac oraz złotej rączki. Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem poszukujemy stałych, pewnych partnerów do współpracy.

Pracodawca

@Onclear

Prosimy o kontakt z naszym rekruterem - p. Iloną Rębiejewską. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce kontakt na naszej stronie www: https://engie-services.pl/#kontakt

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca ENGIE Polska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracodawca

@Pytanie

Tak, każda z naszych spółek przygotowuje plany szkoleń. W każdym przypadku jest możliwość podjęcia rozmów o niezbędnych szkoleniach, które podniosą kompetencje naszych pracowników.

Jan
Kandydat
 Pytanie

Pracuje w firmie, która jest supportowana przez Engie. Jestem Technikiem UR i dobrze znam swoją halę i jej zagadnienia. Obok nas buduja się następną magazyny A Engie szuka ludzi. Jeślibym się zdecydował na aplikację do Was to czy jest możliwe szkolenie wdrożeniowe? Jakie też oferują Państwo zarobki dla początkującego Technika Obiektu?

Pracodawca

@Jan

Dziękujemy za zapytanie. Po zaproszeniu do współpracy oferujemy kandydatowi wdrożenie stanowiskowe, szkolenie BHP oraz przedstawienie instalacji budynkowych. Jeśli chodzi o poziom zarobków to zachęcamy do kontaktu z naszym rekruterem w sprawie konkretnej oferty pracy. Dane kontaktowe dostępne są na stronie: https://engie-services.pl/#kontakt

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ENGIE Polska?

Pracodawca

@Pytanie

Wynagrodzenie jest wypłacane przez spółkę/spółki ENGIE, w których pracownik jest zatrudniony.

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Czy prowadzicie Państwo procesy rekrutacyjne w trybie zdalnym?

Pracodawca

@Ciekawy

Dziękujemy za pytanie. Tak potwierdzamy, że w większości przypadków prowadzimy rozmowy rekrutacyjne w trybie zdalnym.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa ENGIE Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

Dziękujemy za pytanie. Traktujemy pracowników jako największy potencjał firmy. Co rok organizujemy ankiety zaangażowania pracowników - ENGIE&me. Ankiety są szczegółowo analizowane pod kątem wskazanych odpowiedzi. Strategia i działania na kolejny rok są aktualizowane pod kątem zgłoszonych odpowiedzi. Zachęcamy do obserwowania profilu w tym miesiącu - będziemy prezentować działania wdrożone w ostatnim roku. Staramy się w miarę możliwości organizować spotkania zespołowe, imprezy integracyjne, konkursy i wydarzenia dla pracowników i ich rodzin - np. konkurs na maskotkę ENGIE, konkurs sportowy w okresie wakacyjnym, w którym namawialiśmy do spalania kalorii i aktywności fizycznej. Mamy nadzieję, że ta odpowiedź choć trochę odpowiedziała na pytanie i oczywiście prosimy o dopytywanie nas o szczegóły, które Panią/Pana interesują.

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Przypominamy, że jesteśmy firmą otwartą na opinie i rozmowy z pracownikami i współpracownikami, ale pod warunkiem, że są to opinie merytoryczne, poparte faktami, dzięki którym możemy się zmieniać i wyciągać wnioski. Prosimy pamiętać, że wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza zgody na obrażanie kogokolwiek lub naruszanie czyjejś godności. Godność, dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawną. Nie godzimy się na publikowanie pomówień, które nie są poparte faktami. Przypominamy, że w firmie powołaliśmy Oficera ds. Etycznych p. Adama Kraszewskiego. Wszelkie zgłoszenia naruszające nasze polityki wewnętrzne powinny być do niego zgłaszane na adres email: adam.kraszewski@engie.com Komunikaty zawierające pomówienia i oszczerstwa, znieważające inne osoby, zawierające treści kłamliwe lub obraźliwe, które nie są merytoryczne będą przez administratora usuwane. Informujemy, że w przypadku znacznych naruszeń regulaminu portalu będziemy zmuszeni podjąć kroki prawne i zgłosić naruszenia do odpowiednich organów wobec publikujących komentarze .

wynagrodzenia
 Pytanie

Jaki jest poziom wynagrodzenia dla stanowiska Gospodarz Hali – Pracownik Gospodarczy? Dzięki i pozdrawiam

Monika
@wynagrodzenia

Też jestem zainteresowana informacją o zarobkach na stanowisku Gospodarza Hali w ENGIE. Oby ktoś odpisał. A wysyłałeś już CV? Jeśli tak, to czy dostałeś jakąś odpowiedź?

Pracodawca

@wynagrodzenia

Zapraszamy do kontaktu z naszym rekruterem, który udzieli odpowiedzi dotyczących naszych aktualnych ofert pracy: https://engie-services.pl/#kariera

Pytanie
 Pytanie

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie ENGIE Services Sp. z o.o.? Na Nuzle.pl widziałem 14 stycznia kilka ogłoszeń. 

Pracodawca

@Pytanie

Poszczególne etapy rekrutacji opisujemy w naszej zakładce dot. kariery: https://engie-services.pl/#etapy-rekrutacji

Pytanie
 Pytanie

Hej, czy w firmie ENGIE Services Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Pracodawca/Dział Kadr ENGIE
@Pytanie

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na stronie www: https://engie-services.pl/#kariera lub prosimy o kontakt z naszym rekruterem, który może opowiedzieć o szczegółach naszej oferty.

Maciek
 Pytanie

Witam. Czy ktoś ma informacje na temat obiektu przy Banacha2c(UW)

Monika Piaseczna
 Pytanie

Witam. Czy w engie przymykają oko na zaświadczenia o niekaralności? Zapytałam bo mąż szuka pracy ale niestety widnieje w rejestrze ekrk(miał konflikty z prawem) ale coś słyszałam i tutaj wyczytałam że to nie problem. Mąż jest zdolny i 15 lat w elektryce-ma pojęcie. Mieszkamy w Łodzi

1
Kazimierz
@Monika Piaseczna

Podłączam się do pytania, tylko dodatkowo chciałbym wiedzieć, czy trzeba w ogóle spełniać jakieś określone wymagania, aby móc zostać pracownikiem firmy ENGIE Services? Mam nadzieję, że ktoś odpowie.

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w ENGIE Services Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Expert
@Pytanie

Jakie kierownoctwo??? Ja pracowałem w engie 6miesięcy i tam "kierownika nie było" tam rządził dziadek z wnuczkiem-Andrzej z Adasiem-patolusy. Kierownik był ale pod ich wpływem. Nie polecam pracy w tej firmie,chociaż z tego co mi wiadomo engie już tam nie figuruje jako obsługa techniczna

Zostaw merytoryczną opinię o ENGIE Polska - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

ENGIE Polska