Enel-Med

0 Dodaj opinię

Kariera

Kariera

 

Kultura organizacyjna oraz rozwóJ

W codziennych relacjach z pracownikami i współpracownikami kierujemy się ideą partnerstwa. Kulturę organizacyjną opieramy na czterech wartościach, które wpływają na naszą działalność i decyzje podejmowane przez kadrę menedżerską – szacunek, wiarygodność, pasja i silna marka. Dobra atmosfera pracy i przyjazne relacje między pracownikami to niekwestionowany atut naszej firmy.

 

 

Rozwijanie i inwestowanie w pracowników jest priorytetem dla enel-med. Dlatego 90% procesów rekrutacyjnych zaczynamy od rekrutacji wewnętrznej. Dzięki temu, co miesiąc kilkudziesięciu pracowników awansuje w strukturach firmy. Wiele osób rozwija swoją ścieżkę zawodową od szeregowych stanowisk do średnich i wyższych menedżerskich. Oferujemy naszym pracownikom szereg programów szkoleniowych, począwszy od szkoleń wprowadzających, poprzez rozwój kompetencji merytorycznych, umiejętności miękkich. Od lat dużą popularnością cieszy się program rozwoju przywództwa - Liderzy enel-med.

Staramy się podążać za nowinkami technologicznymi czego wynikiem jest udostępnienie platformy e-learningowej naszym pracownikom. Szkolenia e-learningowe ułatwiają nam wyrównać poziom wiedzy, w tak dużej organizacji jaką się staliśmy w ostatnich latach.

Tworzymy dedykowane ścieżki rozwoju dla pracowników zespołów recepcyjnych, Call Center oraz struktur administracyjnych w placówkach medycznych. Wdrożyliśmy również program skierowany do absolwentów kierunków pielęgniarskich - Recepta na Karierę.

Badanie satysfakcji z pracy

W ostatnich latach zbieramy informację zwrotną zadowolenia z pracy w enel-med, w związku z czym wdrożyliśmy ankietę satysfakcji z pracy dla naszych lekarzy, którzy stanowią 50% zatrudnionych osób w firmie. Badanie jest stworzone specjalnie dla konkretnej grupy docelowej, co pozwala nam analizować odpowiednio wyniki.

Dotychczas z roku na rok satysfakcja z pracy w enel-med rośnie, z czego jesteśmy dumni.

 

 


Zobacz więcej: enel.pl/kariera

 
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Enel-Med