Partner Handlowy 2019-06-18 21:26 przez PH

Przebieg rekrutacji

Kwestionariusz na stronie www. Rozmowa z rekrutetem - etap 1 - brak konkretów. Rozmowa z DM etap 2 - nadal brak konkretów. Rozmowa z Dyrektorem etap 3.

Pytania

Etap 1 standardowa rozmowa o doświadczeniu i kompetencjach. Etap 2 to samo co etap 1, tylko inny rozmówca z wyższego szczebla - w moim przypadku spóźniony, nieprzygotowany, nieprofesjonalny, nie przekonujący.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Doradca Klienta 2018-06-08 12:42 przez Kartka

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja 3-etapowa: 1.wypelnienie kwestionariusza na stronie; 2.wstępną rozmowa rekrutacyjna przez telefon+ umowie nie się na rozmowę w salonie (padły pytania o moje CV, hobby, salon oraz dział, który mnie interesuje); 3. Rozmowa kwalifikacyjna w salonie. Rozmowy raczej krótkie, przeprowadzone w luźnej atmosferze.

Pytania

Głównie o informację zawarte w CV: powiedz coś o sobie, jakie masz wykształcenie, hobby, dlaczego chcesz pracować w empiku, dyspozycyjność, który dział mnie interesuje, itp

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Doradca Klienta 2017-07-29 11:09 przez Aaatttbb

Przebieg rekrutacji

Telefoniczne zaproszenie na rozmowe do salonu. W salonie rzeczowa, aczkolwiek dość luźna rozmowa. Trwała jakies 10 min i dostałam umowę o prace kolejnego dnia.

Pytania

Powiedz coś o sobie. Dlaczego odeszła z poprzedniej pracy. Czy radze sobie z trudnymi klientami. Scenka do odegrania z kasy.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Doradca Klienta 2017-05-16 19:54 przez sterownikk

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja 3-etapowa. Trochę to niepoważne biorąc pod uwagę stanowisko, na które aplikowałem. 1 etap - rozmowa przez telefon, wstępna rozmowa + umówienie się na spotkanie 2 etap - rozmowa z kierownikiem, po jej zakończeniu trzeba czekać na telefon, na którym zapraszają na kolejną rozmowę 3 etap - rozmowa z drugim kierownikiem, na drugi dzień telefon z decyzją Faktem jest, że rozmowy przeprowadzane były na luzie, lecz uważam, iż za dużo tych rozmów. Przez 3 etapy zero informacji na temat warunków zatrudnienia. Mimo łatwości rozmów, pracy nie dostałem.

Pytania

Powiedz coś o sobie, jakie masz doświadczenie, jakie masz wykształcenie, czym się interesujesz, dlaczego chcesz pracować w empiku, wymień 5 cech jakie posiadasz które ułatwiają pracę w empiku, jakie książki czytasz, poleć mi jakiś romans, czy znasz takiego i takiego autora, sprzedaj mi płytę disco polo, gdzie się widzisz za 10 lat, i jeszcze parę innych

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

Doradca Klienta 2017-05-07 11:43 przez empik123

Przebieg rekrutacji

Rozmowa zaczęta niepunktualnie - nie z mojej winy, pytania o dojazd, poprzednią pracę, hobby, o wysokość zarobków jakie chciałoby się otrzymywać, rozmowa zakończona sukcesem, odrazu przejście do konkretów.

Pytania

Po odpowiedzi na pytanie dot. zarobków zostałam skrytykowana, że za dużo bym chciała- powiedziałam 1700 za caly etat. Najdziwniejsze pytania: Najlepiej zarabiający raper na polskiej scenie to..? Kim jest Paweł Rak? Pytania o aktorów- w którym serialu grają, pytania o filmy o czym są...

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Empik
2/5 Na podstawie 161 ocen.