Emka S.A.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Emka S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Emka S.A.?

Klientka od 5 lat Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Oceniam od strony klientki. Umowa podpisana od 5 lat, w międzyczasie wszedł obowiązek wpisu do BDO. Ponieważ przez kilka lat nie miałam ani jednego wywozu, ponieważ nie zdarzył mi się odpad medyczny ( skąd więc umowa o wywóz? Dziwne wymogi sanepidu). Po 5 latach, płacąc 80 zł miesięcznie abonamentu, zgłaszam chęć wywozu. I co? Dostaje odpowiedz, że nie mam numeru BDO i nikt nic nie odbierze ???? ale przy pobieraniu takiej opłaty przez cały rok "rzetelna" firma nawet słowa o tym nie pisnela. Porazka, mega porażka

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Emka S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Kiero Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy aktualnie poszukujecie kierowców kat. B w województwie mazowieckim i jak to wyglada jeśli chodzi o rekrutacje w sytuacji covidowej? Co oznaczają zarobki powyżej średniej ? Bo jeśli patrzeć na średnie zarobki kierowców jeżdżących po kraju to zaczynaja się one od 3500 kończąc na 5500.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Emka S.A. na stanowisko Kierowca w ruchu krajowym - Realizator usług bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Lost
Pracownik
 Pytanie

Szczerze odradzam współpracę z tą firmą - zarówno potencjalnym pracownikom jak i klientom. Coś Ci się nie podoba? Lecisz z dnia na dzień. Brak szacunku do pracowników jak i klientów, którzy płacą niemałe pieniądze i są (kolokwialne ujmując) robieni w bambuko. Odpady nie są odbierane i nikt nie czuje się winny. CZYTAJCIE UMOWY, bo wpadniecie w niezłe (usunięte przez administratora) Takie samo jak ta firma.

1

Pracodawca

@Lost

Niemal wszyscy pracownicy w EMKA S.A. posiadają umowę o pracę i relacje pomiędzy pracownikiem a pracodawcą są zawsze zgodne z polskim prawem. Jeżeli ktoś ciężko naruszył obowiązki pracownicze, to owszem może się z nami rozstać z jeden dzień, dokładnie tak samo jak w każdej firmie w Polsce - nigdy w innym przypadku.

Zostaw merytoryczną opinię o Emka S.A. - Żyrardów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Emka S.A.