EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię
EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.
counter
3 17 21 5 1
Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.?

Roja

Polecam! Firma z niewielkim zespołem, z przyjazną atmosferą wśród pracowników i wyrozumiałym szefostwem. Zupełnie inne podejście do pracownika, niż w dużych korporacjach, a mam porównanie, ponieważ przez parę lat pracowałam w takiej firmie. Przeniosłam się właśnie tutaj i nie żałuje. Pracy jest dużo, ale dzięki temu można się bardzo sporo nauczyć. Naprawdę szefostwo docenia prace i starania pracowników, jeżeli jest coś nie tak od razu jest to wyjaśnienie, bez zbędnych kwasów. Sposób przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych jest taki sam, jak w innych firmach. Jeżeli chodzi o znajomość języka, jeżeli ktoś podaje w CV język i stopień w jakim go zna, to raczej naturalne, ze pracodawca chce to zweryfikować :) Firma jest godna polecenia i sama planuje zostać tam jak najdłużej :)

Gosia

Przykro się czyta niektóre wpisy. Pracuję w firmie EM-MED od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Praca i ludzie na odpowiednim poziomie. Szanujemy się i nawzajem sobie pomagamy. Atmosfera w pracy jest fajna. Cieszę się, że to właśnie tutaj mogę pracować. Miałam szczęście, że znalazłam pracę w firmie EM-MED. Nie sugerujcie się opiniami osób, które zostały zwolnione, bo niestety piszą swoje opinie z zawiści.

Zobacz wszystkie opinie (21)

Pracodawca

 Aktualność

W tym roku marka EM-MED obchodzi swoje 30 urodziny. Jesteśmy już 30 lat na rynku Polskim i stale wzmacniamy naszą pozycje na rynkach międzynarodowych!

EM-MED Sp. z o.o. Sp. K.