Rozmowy kwalifikacyjne w Eko Taxi

Kierowca 2017-09-13 11:18 przez Jerzy

Przebieg rekrutacji

Piękne opowieści jak to można legalnie jeździć nielegalnie. Zarobki, ilość kursów itd to mrzonki. Średni kurs 12-15zł. I można mieć 40zł na godzinę jak pisze Jacek ale nie licząc, że musisz wydać na paliwo. Do tego dyżury.. Za brak odbycia dyżuru 100zł kary, a czasem nie ma możliwości zapisania się na dyżur bo już wszystko zajęte.. Jak zepsuje Ci się auto podczas dyżuru mimo zgłoszenia to i tak dostaniesz zlecenie, a niee przyjęcie zlecenia -> kara! Jak masz złoma na gaz to się opłaca, w przeciwnym wypadku NIE! Jeździłem i max co się dało zarobić to 1500zł na tydzień ale z tego musisz opłacić abonament, paliwo, myjnie bo brudne auto to kara finansowa mimo, że czasem po jednym kursie będzie brudne, do tego vouchery (niższy abonament o tą kwotę) i płatności kartą, na którą musisz zaczekać i zapłacić prowizje.. Tak więc realnie masz 1000zł na tydzień minus opłaty. Co Ci zostanie?? A gdzie opony, serwis auta, oleje, płyny??? Brak krakowskiej licencji podczas kontroli ITD skutkuje kara finansową i brakiem możliwości uzyskania licencji (jeździłem za Zabierzowkiej)

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Kierowca b 2016-01-22 18:13 przez Jacek

Przebieg rekrutacji

Przebieg rekrutacji w oddziale Kraków zawsze odbywa się w biurze na Królowej Jadwigi. Nie słuchajcie bezczelnika "taksówkarza" to zło ze słupa które naciąga ludzi na 20 zł za km. Nigdy nie słyszałem od innych naszych kierowców aby ktokolwiek robił rekrutację w galerii. Kpina mości taksówkarzu. Biuro jest zawsze czynne od 11 do 16. Umówiłem się na 13:00 i po wszystkim czyli o 16:00 pierwszy raz wyjechałem na miasto.

Pytania

Potrzebne mi było zaświadczenie o niekaralności, badania psychotechniczne oraz badania lekarskie. Na mój telefon miła Pani Ania wgrała mi aplikację. Zarobki są uzależnione od tego ile pracuję. Chcę mieć wolny dzień -nie zarabiam. Ale jak już wyjadę za kółko to jestem w stanie realnie mieć 40 dychy na godzinę. Nie ściemniam i nie podlizuję się. Zaangażowanie jest wprost proporcjonalne do zarobków. Najważniejsze jest to że sam sobie jestem sterem i okrętem. Niech inni mówią co chcą ale nie byłoby nas w sieci 300 osób gdyby nie można było zarobić na chleb. Pozdrawiam zazdrosnych taksówkarzy betonów.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Taksówkarz 2015-08-07 21:47 przez Oszukany

Przebieg rekrutacji

Pierwsze spotkanie w Centrum Handlowym. Poznałem tylko imię Pana, na którego ogłoszenie odpowiedziałem. Obiecanie "gruszek na wierzbie". Później rozmowa z innym "kompetentnym" pracownikiem korporacji Eco Taxi w Krakowie. Tym razem w biurrze, przy ul. Królowej Jadwigi. Kolejne kłamstwa, że na licencji wydanej w Urzędzie Gminy w Zabierzowie mogę legalnie pracować jako taksówkarz w Krakowie i przyjmować zlecenia dowozu pasażerów w dowolne miejsce. Nie mogę tylko "zabierać z ulicy" i zatrzymywać się na postojach taksówek. Dodadam tylko, że na rozmowę (już ze wszystkimi wymaganymi dokumentami) byłem umówiony na określoną godzinę - czekałem prawie 2. Zaproponowano mi umowę zlecenie na kwotę 100 zł. Już wówczas "zapaliło się czerwone światło". Oczywiście zarobki miały być zupełnie inne. Bezwzględnie powinien się tym zająć Urząd Skarbowy. Pismo już napisałem. Nie wiesz z kim rozmawiasz. Informują tylko o imionach. Gdy zrezygnowałem - bezczelność i arogancja.

Pytania

Żadnych.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)