Effect Glass S.A.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Effect Glass S.A.

Kinia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Pracownik
 Pytanie

I jak tam (usunięte przez administratora)nadal czekacie na podwyżkę?Urlopy też Wam dają bez problemu nie?

ToJa Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Szukałem pracy, wysłałem aplikacje, zaprosili na rozmowę... MASAKRA. NIE POLECAM. 20zl brutto (14-15zl netto)umowa zlenie xdd. Pytania na rozmowie jak bym staral sie o stanowiska dyrektor.. Po opiniach widać że tam jest tragicznie. Ktos kto pracuje za 3tysiace lub mniej to jest (usunięte przez administratora) znalazłem gdzie na start dali mi 18zl i było pytanie: chcesz pracować? Szukamy na stale.

Nick Nowy wpis
Były pracownik
@ToJa

Gdybyś jednak spróbował tam popracować to dowiedzieliśmy byś się jaka tam jest denna atmosfera...

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
 Pytanie

Czy firma Effect Glass S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

5
Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy przyjmują na pracownika produkcji bez doświadczenia ?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Effect Glass S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Informatyk?
Teraz ja
Klient
 Pytanie

Więcej Ukraińców więcej! Kiedy podwyżki?

Dziod
Pracownik
 Pytanie

Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę” To coś jak w naszym kraju...mrówek coraz mniej , a lwów , sów i karaluchów mądrzejszych ,, niby " coraz więcej.

E-go
Klient
 Pytanie

Ciągle widzę ogłoszenia. Czy tam jest duża rotacja? Zatrudniają i zaraz zwalniają?

Nuda
Były pracownik
 Pytanie

Dlaczego tam jeszcze pracujecie? Jest mnóstwo zakładów pracy lepiej płacących i dobrze traktujących pracowników. Może nie znajdziecie ich odrazu, czasem trzeba będzie się przenieść raz czy dwa. Napewno nie warto tracić zdrowia w jednym z najgorszych zakładów w Kielcach.

Dziady część 3
Pracownik
 Pytanie

Może najwyższa pora poruszyć tematy podwyżek? Nie będzie robić za pół darmo. Ceny paliwa poszły w górę, żywność tak samo a my zarabiamy tyle samo a wymagacie od Nas coraz więcej (chodzi o pracowników produkcji)

Oj tam, oj tam
Pracownik
@Dziady część 3

Przeciez w tej firmie jest wieczny kryzys zapytaj pana dyrektora. Niewdzieczniku ciesz sie, ze masz taka wspaniala prace. Pieniadze to nie wszystko. Pan prezes i zarzad musza jakos wiazac koniec z koncem w tych ciezkich czasach. Pewnie nie raz sobie odejmowali od ust zebys mial tego 10tego swoje tluste wynagrodzenie.Pandemia,wojna,snieg w kwietniu a Ty tylko myslisz zeby sobie kabze napchac materialisto wstretny????

Pozdawiam
Były pracownik
 Pytanie

Czy nagrywanie przez przełożonego rozmów z pracownikami bez ich wiedzy jest legalne?

Bleble
Były pracownik
 Pytanie

Ktoś wie ilu było tam dyrektorów? Może ktoś ze starszych pracowników policzył? Może ktoś wie dlaczego rak często się zmieniają?

kasi
Pracownik
 Pytanie
@Bleble

Czy dalej poszukuja recepcjonistki?

Dobromilowa
Klient
@kasi

Podobno tak. Ciekawe jakie opinie

Blond
Kandydat
 Pytanie

Co myślicie o pracy na recepcji? Bo widziałam że szukaja i nie wiem czy warto.

Szatyn
Pracownik
@Blond

Bedziesz miał spokojna pracę.Szczotka,szufelka no i w zimę odśnieżanie.

małgosia
Kandydat
 Pytanie
@Blond

czy dalej poszukuja na recpecje?

małgosia
Pracownik
 Pytanie
@Szatyn

Czym zajmuje sie sekretarka, recepcjonistka?

Jak się tam pracuje?
Kandydat
 Pytanie

Do kiedy wypłacana jest pensja? Na koniec miesiąca czy „do 10”?

Wiktor
Kandydat
 Pytanie

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w sympatycznej atmosferze. Szkoda ze firma odpowiada po miesiącu od rozmowy i zapraszają na kolejną, która nic nowego nie wnosi. Wynagrodzenie to jakaś kpina. Praca w biurze na odpowiedzialnym stanowisku za mniej niż najniższa krajowa. Pytanie, czy firma zdaje sobie sprawę, że w tym roku podnieśli minimalna? Razem z "premia" wypłata wynosiła, by mnie niewiele ponad najniższa (jakieś 100 zł). Protip: jeżeli macie proponować śmieszne pieniądze to lepiej podziękować kandydatowi i powiedzieć, że niestety ale nie. Na ten moment zostawiacie po sobie bardzo złe wrażenie i wręcz się ośmieszacie. W Kielcach głosno się mówi że płaca nędzna i lepiej nie kandydować, bo szkoda nerwow i czasu. Dodam tylko, że proponowano mi umowę o pracę na trzy miesiące.

Cięcie
Pracownik
 Pytanie

Mamy nowy rok 2022 więc wzrosła średnia krajowa.Kiedy możemy spodziewać się podwyżek?

Biedak
Pracownik
 Pytanie
@Cięcie

No wlasnie wszystko w kraju drozeje a w effect glass wynagrodzenia w miejscu .Nas inflacja i drozyzna omija?.A szybki poszly w gore i czy jednak jestescie ewenementem w tym kraju i nie podniesliscie cen?. Moze gdybysmy staneli wszyscy murem to cos by to dalo... ale coz wymagac jak wiekszosc ludzi ja produkcji nie ma pojecia ze przez to co sie dzieje to jeden miesiac w roku pracuje tak naprawde za darmo...Ale co tam dobrze ze robota jest i placa w terminie..Uczcie sie od pracownikow firmy Solaris..

M ck
Były pracownik

Od razu o 200%

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest umowa w firmie Effect Glass S.A.? Wiecie, czy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta zatrudniają na umowę zlecenie?

ttwo
Pracownik
@Pytanie

Standardowa procedura jest taka, że pierwsza umowa jest na okres 1 miesiąca, następna na 3 miesiące i kolejna na rok, potem na czas nieokreślony. Obie strony mają możliwość się sprawdzić wzajemnie.

Wiosna
Klient
 Pytanie

Witam. Zastanawiam się na przyjęciem się do pracy w Effect Glass. Bardzo proszę o opinię na temat pracy dla kobiet ? Ile na rękę można zarobić wraz z premią. Czy ktoś z pracowników mieszka w okolicach Miedzianej Góry ? Mniowa ?

Jan
Pracownik
@Wiosna

Odpuść sobie.

Wiosna
Kandydat
 Pytanie

Jesteś pracownikiem ? Naprawdę tylko 2200 z premią za pracę na 3 zmiany ? Pytam oczywiście o osoby które mają umowę o pracę

1
Karol
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca utrzymania ruchu ? Maszyny stare psujące się bez czasu na konserwację ?

Pozdrawiam
Były pracownik
@Karol

Maszyny naprawiane na drucik bo nie ma czasu na postój ani na oryginalne części. Na naprawę masz 20 minut bo stoi nad tobą kierownik. Pozdrawiam

Karol
Kandydat
@Pozdrawiam

Pewnie jak się nic nie psuje to w produkcji się uczestniczy. Dzięki za info.

Hehe
Były pracownik
 Pytanie

Plantacja bawełny?

Hsja
Były pracownik
 Pytanie

Co słychać na plantacji bawełny?

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Glass S.A. - Kielce

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Effect Glass S.A.