Eco-Man Surowce Wtórne Roman Nicpoń

3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Witamy serdecznie:)
Cieszymy się że wykorzystują Państwo naszą platformę do komunikacji. Jesteśmy otwarci na dyskusję.
W naszej firmie bazujemy na uczciwości, szacunku oraz konstruktywnym dialogu dlatego szanujemy się wzajemnie i dbamy o siebie nawzajem.
Prosimy, pamiętajcie - wolność też ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza przyzwolenia na obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje wypowiedzi mogących obrażać uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierające treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnianie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
Serdecznie zachęcamy Was do dzielenie się opiniami o pracy w Eco-Man Surowce Wtórne. Wierzymy, że otwarta rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy, a na tym szczególnie nam zależy. 
Zachęcamy do śledzenia naszego profilu i pamiętajcie, że możecie się z nami bezpośrednio kontaktować na adres biuro@eco-man.pl.

Eco-Man Surowce Wtórne Roman Nicpoń