E100 Polska Sp. z o.o.
3 49 6 1
Mario

Aplikowałem do nich w marcu tego roku, na stanowisko PH. Dostałem się do drugiego etapu, wcześniej zapoznałem się nieco ze specyfiką tego rynku i terminach branżowych, aby wypaść dobrze na kolejnym etapie. Mimo poprawnych odpowiedzi na pytania i silnej motywacji do pracy, nie raczyli nawet odpowiedzieć, że są na nie, choć obiecali. Dla mnie to niepoważne, choć niestety wiele firm tak robi... Zatrudniłem się gdzie indziej, mimo to przeglądam oferty pracy i ciągle widzę, że szukają osób na PH, czyli musi tam być młyn, albo mają wymagania nieadekwatne do zarobków i ludzie rezygnują..

Agnieszka

@ajTi Dziękuję za Twoją wypowiedź. Wspomniałeś o umowie. Poniekąd chciałabym się do tego odnieść. Mianowicie, możesz powiedzieć jaką formę umowy firma E100 oferuje swoim nowo zatrudnionym pracownikom? Ponadto, powiedz, proszę, czy ta opieka medyczna, o której napisałeś, przysługuje pracownikowi od samego początku pracy w firmie, czy dopiero po okresie próbnym? Jeśli mógłbyś udzielić tych informacji, to będę bardzo wdzięczna.

ajTi

Dzień dobry, Miałem przyjemność pracy w tej firmie. Generalnie praca bardzo w porządku, wypłata na czas, dość dobra, jedna umowa, pełna przejrzystość. Benefitów po za opieką medyczną nie było. Zakres obowiązków w porządku, kierownictwo czasem podejmowało różne decyzje, niemniej bezpośredni przełożeni spoko. Brak niepłatnych nadgodzin. Atmosfera bardzo dobra, mimo sporych rotacji w pewnych działach. W skali od 0 do 5, gdzie 0 to fatalna a 5 to fantastyczna, E100 otrzymuje ode mnie 4/5.

Specjalista Ds. Administracji 2018-07-07 01:16 przez Anonim

Przebieg rekrutacji

Dobry

Pytania

Trudne

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę