E100 Polska Sp. z o.o.
3 47 6 1
Agnieszka

@ajTi Dziękuję za Twoją wypowiedź. Wspomniałeś o umowie. Poniekąd chciałabym się do tego odnieść. Mianowicie, możesz powiedzieć jaką formę umowy firma E100 oferuje swoim nowo zatrudnionym pracownikom? Ponadto, powiedz, proszę, czy ta opieka medyczna, o której napisałeś, przysługuje pracownikowi od samego początku pracy w firmie, czy dopiero po okresie próbnym? Jeśli mógłbyś udzielić tych informacji, to będę bardzo wdzięczna.

ajTi

Dzień dobry, Miałem przyjemność pracy w tej firmie. Generalnie praca bardzo w porządku, wypłata na czas, dość dobra, jedna umowa, pełna przejrzystość. Benefitów po za opieką medyczną nie było. Zakres obowiązków w porządku, kierownictwo czasem podejmowało różne decyzje, niemniej bezpośredni przełożeni spoko. Brak niepłatnych nadgodzin. Atmosfera bardzo dobra, mimo sporych rotacji w pewnych działach. W skali od 0 do 5, gdzie 0 to fatalna a 5 to fantastyczna, E100 otrzymuje ode mnie 4/5.

Agnieszka

Drodzy Użytkownicy, widzę, że aktywnie dyskutujecie na temat firmy E100. Dlatego chciałabym skorzystać z okazji i spytać o pewną rzecz. Mianowicie, jaka jest atmosfera w firmie? Co możecie powiedzieć na ten temat? Będę wdzięczna za informacje.

Specjalista Ds. Administracji 2018-07-07 01:16 przez Anonim

Przebieg rekrutacji

Dobry

Pytania

Trudne

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę