Profil

Czym się zajmujemy?

Wiodący producent odzieży licencyjnej .

  Agata

  @ziomal, napisałeś, że personel ma ogromne braki. Rozumiem, że pracownicy rotują. Jak, uważasz co bezpośrednio na to wpływa? Jesteś także nieusatysfakcjonowany wynagrodzeniem. Czy można w E PLUS M SP. Z O.O. liczyć na jakieś dodatki do pensji? Czy pracodawca umożliwia rozwój zawodowy swoim pracownikom? Użytkownicy forum chętnie dowiedzą się takich informacji przed złożeniem CV do firmy.

  Agata

  Część z Was odradza rozpoczęcie pracy w E PLUS M SP. Z O.O. Czy możecie swoje opinie uargumentować? Jakie czynniki bezpośrednio wpływają na Wasze zdanie o tej firmie? Każde spostrzeżenie będzie cenne dla osób, zaglądających do tego miejsca w celu pozyskania informacji na temat E PLUS M SP. Z O.O. przed ewentualną decyzją o złożeniu CV.

  Były pracownik.

  Odradzam szczerze prace w tej firmie.

  Specjalista sprzedaży 2017-01-10 09:08 przez BELL

  Przebieg rekrutacji

  Bardzo szybko byłam zaproszona a rozmowę. Pytania zadane profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Jedna z bardziej przeprowadzonych rozmów na jakiej byłam.

  Pytania

  Doświadczenia zawodowe oraz w jakich projektach realizowałam się najlepiej. Co w przeciągu roku zrobiłam samodzielnie w celu podniesienia swoich kwalifikacji oraz rozwoju. Jak jest moja wymarzona praca i szefostwo.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy