DSA Investment S.A.

4 Dodaj opinię

Nagrody - piszą o nas

NAGRODY - PISZĄ O NAS

Grupa DSA jest dobrze postrzegana i oceniana przez Klientów, o czym świadczy choćby zdobyty ZłotyLaur Klienta 2010. Marka DSA została oceniona najwyżej w swojej kategorii.

Dynamiczny rozwój DSA został dwukrotnie doceniony przez środowisko nagrodą Gazel Biznesu, a stabilność finansowa, ład i rzetelność – tytułem Solidna Firma.

Wśród wartości wyznawanych przez założycieli i zarządzających spółkami Grupy DSA ważne miejsce zajmuje także prowadzenie biznesu odpowiedzialnego społecznie, w tym wspieranie społeczności lokalnej. Efektem tych działań jest otrzymany w roku 2010 tytuł Lidera Filantropii. W ramach grupy kapitałowej działają dwie fundacje, organizujemy Akcję Krew oraz prowadzimy szeroko zakrojony sponsoring sportowy, a kluby przez nas finansowane osiągają systematyczne sukcesy.

W 2015 r. DSA zostało uhonorowane tytułem Symbolu Profesjonalnego Doradztwa. Jak podkreślali organizatorzy jest to wyraz uznania dla firmy za budowanie długofalowych relacji z Klientem, poprzez pomoc w doborze najkorzystniejszych form oszczędzania i pomnażania środków oraz za działania edukacyjne i informacyjne, propagujące ideę oszczędzania i inwestowania, co stanowi unikalną ofertę na polskim rynku.

Poniżej znajdują się artykuły, w których opisano naszą grupę kapitałową:


www.dsa.pl

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny