Drukarnia DAKO Sp. j.

2 Dodaj opinię
Drukarnia DAKO Sp. j.
2 131 168 5 1

Czym się zajmujemy?

DAKO jest największą w Polsce drukarnią opakowań ze 100% udziałem kapitału polskiego. Początki działalności poligraficznej sięgają lat 70-tych. Od lat 90-tych Drukarnia Dako skupiła swoją produkcję na poligrafii opakowaniowej. Obecnie posiadamy dwa wyspecjalizowane zakłady produkcyjne w Lubartowie spełniające wysokie wymagania Klientów. Zatrudniająca obecnie ponad 800 osób drukarnia gwarantuje najwyższą jakość produkowanych wyrobów dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz najwyższej klasy maszynom.

  • 800

    Liczba pracowników

Pracownica
Nazwa działu: Ochrona
 Opinia

Ten ochroniarz z porannej zmiany to totalny prostak i cieć. Rzuca się że źle się parkuję samochód (mimo że robia to też inne osoby) przed parkingiem ale jak nie ma miejsca to gdzie można stanąć? Trochę logiki.... Przeszukal samochod (tylko mój bo inne osoby bez problemu puszczal dalej) nie mówiąc po co i twierdzi że jazda na drugim biegu jest za szybka i od razu to oznacza że człowiek coś ukradł dlatego pospiesznie chce opuscic teren... Żałosne i tylko humor człowiekowi psuje..

Pracownica
 Opinia

Ten ochroniarz z porannej zmiany to totalny prostak i cieć... Rzuca się że źle się parkuję samochód (mimo że robia to też inne osoby) przed parkingiem, ale jak nie ma miejsca to gdzie można stanąć? Trochę logiki.. Przeszukal samochod (tylko mój bo inne osoby bez problemu puszczal dalej) nie mówiąc po co i twierdzi że jazda na drugim biegu jest za szybka i od razu to oznacza że człowiek coś ukradł dlatego pospiesznie chce opuscic teren.. Żałosne i tylko humor człowiekowi psuje

Kierowca
 Opinia

2 dni czeka się na załadunek. Tragedia !!! 10 ramp a wozkowego brak bo na urlopie

Pracodawca

 Aktualność

Z przyjemnością informujemy, że Drukarnia DAKO znalazła się na 30 miejscu prestiżowego rankingu Rzeczpospolitej "Najlepsi pracodawcy". Ranking dotyczy roku 2017, ponieważ opracowany był na podstawie pełnych lat obrotowych. Badaniem objęto 450 największych firm.W rankingu ujęte zostały firmy, które w 2017 roku zatrudniały przynajmniej 200 osób i wykazały przychody ze sprzedaży powyżej 70 mln zł. Powinny one w latach 2017 i 2016 wypracować zysk netto i wykazać dodatnie kapitały. Ranking został policzony metodą liniową. Wzięto pod uwagę 5 wskaźników, za które można było dostać maksymalnie 450 punktów według wymienionych poniżej wag:

dynamika zatrudnienia 2017 r. do 2015 r. – 25 proc.
wzrost zatrudnienia w osobach 2017 r. do 2015 r. – 25 proc.
dynamika średniej płacy 2017 r. do 2015 r. – 30 proc.
ROE 2017 – 10 proc.
ROA 2017 – 10 proc.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny