DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna

3.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Pytania do firmy DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna

SzukamPracy
 Pytanie

Jak się tam pracuje na wózkach widłowych?

Pracodawca

@SzukamPracy

Dzień dobry, w przypadku pracy na stanowisku operatora wózka widłowego oferujemy umowę o pracę na pełny etat. Praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku. Do głównych obowiązków należy rozładunek i załadunek samochodów. Zapraszamy do aplikowania.

Były wózkowy
Były pracownik
@SzukamPracy

O chłopie, dostaniesz starego, odsłoniętego grata, zero kurtki, już teraz się nie da z zimna wytrzymac momentami a jest przed zimą. Do tego rozpieprzony plac, jeździsz bardziej jak na koniu galopem niż wózkiem widłowym. Materiały przewożone są sypkie, więc codziennie masz koło fortuny czy dziś się nie wywali na jakimś uskoku, załadunki i rozładunki też na takim podłożu, inny rodzaj materiałów jest w stalowych koszach, generalnie jest tam straszny bałagan i musiałbyś jeździć w kombinezonie narciarskim żeby nie było zimno.

Pracodawca

@Były wózkowy

Dzień dobry, przykro nam, że wystawił Pan taki komentarz, ale nie możemy się z nim zgodzić. Opisana przez Pana sytuacja nie mogła mieć miejsca, ponieważ wszyscy operatorzy wózków widłowych pracują na etacie w pełnym wymiarze czasu pracy i zgodnie z przepisami zawsze otrzymują odzież roboczą, w tym także w okresie jesienno-zimowym bluzę i kurtkę zimową. W kwestii opisanej przez Pana infrastruktury drogowej to w najbliższych miesiącach planowana jest wymiana nawierzchni dróg zewnętrznych i wewnętrznych na terenie zakładu. Pragniemy również zauważyć, że przy poruszaniu się wózkiem widłowym należy zachować maksymalną ostrożność oraz przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Operator ma obowiązek sprawdzić przed przystąpieniem do jazdy czy pojazd jest w odpowiednim stanie technicznym i o wszystkich usterkach poinformować przełożonego. Widocznie nie przekazał Pan takich informacji. Większość naszych pracowników nie ma problemów z poruszaniem się wózkiem widłowym po różnego typu nawierzchniach.

Jarek
Kandydat
 Pytanie
@DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna

Czy szukacie obecnie operatorów?

Jarek
Kandydat
 Pytanie
@Były wózkowy

Co to znaczy materiały sypkie? Wymagają doświadczenia bo jestem świeżo po kursie a piszesz, że jest ciężko?

Pracodawca

@Jarek

Tak, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem portalu GoWork.

Były pracownik
Pracownik
@DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna

Niestety @Były wózkowy ma rację i potwierdzam to w 100%. To co jest opisywane przez pracodawcę nijak ma się do tego jak jest w rzeczywistości.

Wózkowy Nowy wpis
Były pracownik
@Jarek

Materialy sypkie typu przemialy i regranulaty. Tlko nie wyobrazaj sobie ze wozisz je luzno hahaha Normalne ze cos moze sie wysypac. Trzeba uwazac i tyle jak w kazdej robocie. A tak a propo to ja mialem kurtke i jak odeszlem z pracy to sobie ja wzialem. Dobry material to szkoda bylo wyrzucac.

Johnny Nowy wpis
Pracownik
@Były wózkowy

Od razu widac ze pracowales tu dawno. Moze wozki widlowe nie sa nowe ale na głowe nikomu nie kapie bo sa zadaszone. A jak sie cos zepsuje to od razu naprawiaja. Pozdrowienia dla kierownika Sebastiana za dobra wspolprace.

Honorata Nowy wpis
@Johnny

Widzę, że cały czas szukają operatorów maszyn. Mówisz, że kierownik jest w porządku, a jak z atmosferą w reszcie zespołu? Można liczyć na sensowne warunki pracy?

Johnny Nowy wpis
Pracownik
@Honorata

Nie znam kierowników na produkcji więc ciężko mi się wypowiedzieć. A atmosferę w pracy tworzą pracownicy więc jak masz dobre podejście to i praca jest lżejsza.

Mieczysław
Kandydat
 Pytanie

Czy w firmie jest możliwość uczestnictwa w grupowym ubezpieczeniu na życie albo pakiet prywatnej służby zdrowia?

Janek
Pracownik
@Mieczysław

Nie ma żadnych benefitów - wszystkie firmy dookoła mają dużo lepsze warunki na start.

Mieczysław
Kandydat
 Pytanie
@Janek

A czy są chociaż jakieś premie miesięczne, kwartalne lub roczne? Może jakieś paczki świąteczne czy bony żywnościowe typu Sodexo? Na prawdę jest tylko goła stała pensja?

MoNiKa
Pracownik
@Mieczysław

Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia na życie.

Pracodawca

@Mieczysław

Dzień dobry, może Pan przystąpić do ubezpieczenia grupowego na życie w Allianz.

Brygida
Kandydat
 Pytanie

A kobietki też pracują na produkcji?

MoNiKa
Pracownik
@Brygida

Tak

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna - Dąbrowa Górnicza

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna
Przejdź do nowych opinii