DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna

3.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Serdecznie witamy Państwa na profilu DRP Group w serwisie GoWork.pl

   Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe opinie i komentarze. Zależy nam, aby profil naszej firmy był źródłem rzetelnej informacji oraz kulturalnej wymiany opinii, do czego serdecznie Państwa zachęcamy. Jesteśmy otwarci na dyskusję i będziemy starali się aktywnie brać udział w rozmowach na forum. Ważne jest dla nas, aby odpowiedzieć na Państwa pytania czy pokierować do właściwych osób w firmie, które pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

   Nie możemy jednak pozostać obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię naszej Firmy, czy też jej poszczególnych pracowników. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, oraz potocznie zwanego hejtu. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl.

   Informujemy również, że z przyczyn prawnych oraz regulaminu strony, nie wszystkie kwestie mogą być poruszane publicznie. W takich sytuacjach zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail: biuro@drp.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

https://drp.pl/

DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna